Cashback World

Moderatorzy: Sylwester66, bedzin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1374
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Cashback World

Post autor: Sylwester66 » 2019-04-11, 18:03

cashback world.jpg
Cashback to program dzięki któremu za zakupy u partnerów za każdym razem jest zwrot do 5% wartości zakupów, a także udział w wielu promocjach.
Dzięki przystąpieniu Klubu do tego programu zwrot nie tylko uzyskują Klubowicza ale również część kwoty zasila Klub - i dzięki temu możemy się coraz bardziej rozwijać.

W programie jest ponad 130 000 partnerów.

Szczegóły na:
https://www.cashbackworld.com/pl

Aby się zarejestrować musisz mieć kartę którą dostają Klubowicze.
Po dostaniu karty kliknij w ten link i się zarejestruj:
https://cbw.to/hsfckt

W razie pytań jak działa ten program to pisz - wszystko wyjaśnię.



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1374
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Cashback World

Post autor: Sylwester66 » 2019-04-18, 23:19

INSTRUKCJA Rejestracji

1) Kliknij w link:
https://cbw.to/hsfckt

2) Wypełnij dane rejestrowe

3) na stronie internetowej lub na ściągniętej aplikacji na telefon - Wejdź w zakładkę karty i dodaj tę którą dostałaś/eś (wpisz lub zaskanuj kod kreskowy).
Powinieneś mieć widoczną kartę z konikiem.

4) zarabiaj dla siebie i dla Klubu :).

Tu masz filmiki instruktarzowe:
http://www.mustangklub.pl/2019/04/cashback-world/



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1374
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Cashback World

Post autor: Sylwester66 » 2019-05-06, 22:27

Poniżej zamieszczam za pozwoleniem rozmówcy moją rozmowę , która odpowie na nurtujące niektóre Osoby pytania.

P.
Cześć
Mam mały problem z karta cashback.
Ściągnąłem aplikacje Cashbach App, zarejestrowałem sią skanując kod kreskowy z karty którą dostałem, wypełniłem dane , kliknąłem w link aktywacyjny na mailu i w aplikacji mam zupełnie inny numer karty niż w rzeczywistości i nie pojawił się wizerunek karty z konikiem.
Chciałem się jeszcze raz zarejestrować innym e-mailem znowu skanując kod kreskowy z karty ale napisało mi ze karta jest już wykorzystana.
Dodałem manualnie druga kartę bo można tak zrobić, również przez zeskanowanie kodu kreskowego i teraz w aplikacji mam dwie karty, ta druga już ma taki sam numer i jest wizerunek konika.
Pytanie brzmi jak usunąć tą pierwszą kartą ? żeby nie było zamieszania z naliczaniem cashback-u
U mnie tej naszej karty nie podpięło przy rejestracji, musiałem sam ją później dodać

Sylwester
Kartę trzeba podpiąć manualnie, Bo możesz mieć dużo różnych kart od różnych partnerów.
karta bez konika to karta systemowa, każdy ma przy rejestracji taką od programu a później możesz sobie dodać dowolna od partnera - u Ciebie to akurat ta z konikiem.


P.
No to jest super sprawa, dopiero zgłębiam temat ale widzę ze w większości miejsc gdzie na co dzień coś kupuje to karta działa
A przy okazji powiedz mi jak rozumieć zapis: "2% cash back za zakupy na 450 PLN" ? Trzeba zrobić zakupy za 450 zł żeby naliczyło zwrot ?

Sylwester
Nie. Zwrot jest nawet jak wydasz 5 zł. Te 450 to dotyczy tzw. shopping points-ów. Czyli za każde wydane 450zł otrzymujesz 1 shopping point. Czyli jak wydasz np. 200 zł to otrzymasz 0,5 SP. Shopping points możesz wymieniać na różne artykuły czy też różne promocje, np. za coś zapłacisz połowę bo drugą połowę tymi shopping points. Reasumując: to są dwie różne rzeczy, zwrot 2% dotyczy żywej gotówki, a zbieranie SP dotyczy jakiś promocji. Zbierasz to razem ale wykorzystujesz osobno.

P.
No to jeszcze jedno pytanie
E-vouchery jak można wykorzystywać wielokrotnie to rozumiem ze wystarczy kupić kilka np. za 500 zł i płacić ta karta aż się skończą pieniądze.
A jak jest jednorazowe wykorzystanie to najlepiej przed zakupem wykupić tyle ile trzeba bo reszta przepada ?

Sylwester
E-vouchery dokładnie tak.
W większości sklepów są do wyczerpania, ale np. Żabka ma jednorazowy i trzeba uważać, bo jak wydasz mniej to reszta przepada. Przetrenowaliśmy to na własnej skórze
W każdym opisie e-voucheru jest napisane czy jest jednorazowy czy wielo- i ogólne zasady czy jest tylko w sklepach online czy też w stacjonarnych. Może też być tak że można płacić tylko jedny e-voucherem w czasie jednej transakcji , a może być tak że można płacić paroma e-vouccherami w czasie jednej transakcji – np. kupujesz za 265 zł i płacisz e-voucherem za 200 zł + 50 zł a reszte np. gotówką. Trzeba to dokładnie sprawdzać za każdym razem czytając opis !!! Po paru razach będzie wiadomo jak dany sklep działa.


P.
Jak mam na e-voucherach np. 500 zł w tesco i 300 zł w biedronce i w obu sklepach mogę wielokrotnie płacić to te pieniądze nie mieszają się ? To znaczy jak mi braknie w biedronce to nie weźmie z puli tesco ??


Sylwester
Nie mieszają się. Będziesz widział 2 osobne vouchery z nazwa sklepu i środkami, które możesz potem sobie edytować i wpisać ile jeszcze Ci zostało - a to będziesz wiedział bo płacąc voucherem w sklepie dostaniesz kwitek z informacją ile Ci jeszcze zostało środków na danym voucherze.

Sylwester
Moje aktualne eVouchery
zd1.jpg
zd2.jpg
Sylwester
A jak jest całkowicie zrealizowany to zaznaczasz i wpadnie do wykorzystanych czyli Ty już go nie widzisz na głównym ekranie w zakładce „niezrealizowane”.

P.
I przy kasie daje do zeskanowania kod kreskowy z karty ?

Sylwester
Tak przy kasie pokazujesz kod vouchera, niestety w większości sklepów ręcznie przeklepują ten numer.
Na razie tylko jeden sklep namierzyliśmy gdzie nie trzeba kupować voucheru i płacisz kartą lub gotówką, a tylko pokazujesz kartę CB do skanowania i masz zwrot ... to jest carrefour.


P.
A czy tutaj podpina się gdzieś kartę kredytowa ? Albo nr konta żeby łatwiej kupować e-vouchery no i żeby wiedzieli gdzie ten cashback robić

Sylwester
Jak będziesz kupował voucher to wpisujesz nr karty kredytowej i program zapamiętuje ostatnio wpisana kartą.
Wiec potem samo sfinalizowanie zakupu trwa kilka sekund – wybierasz kartę i podajesz kod CVV (dla bezpieczeństwa tego nie zapamiętuje)
Nawet stojąc przy kasie możesz szybko dokupić kolejny voucher jak widzisz ze jeden Ci nie starczy. W większości przypadków można płacić kilkoma podczas jednej transakcji.
Nie próbowałem kupować voucherów przelewem, więc nie wiem czy i jak to działa
A jeśli chodzi o zwrot to podajesz numer konta na które mają być zwroty, tylko nie w aplikacji ale musisz się zalogować przez stronę internetową.

Sylwester
Odnośnie płacenia na Allegro. Po wykupieniu e-vouchera robisz zakupy i przy płatności najpierw musisz podać metodę płatności czyli np. karta lub szybki przelew i dopiero jak w to klikniesz to pokazuje Ci miejsce do wpisania kodu z eVouchera. Na Allegro nie możesz płacić parom voucherami i jak masz większy to przepada – więc trzeba kupić mniejszy i dopłacić różnice w dowolny inne sposób na który pozwala allegro.

Jest też metoda płatności kartami lojalnościowymi (np. na stacjach paliw trzeba kupić karty paliwowe ) ale dowiadywałem się i powoli będzie się od tego odchodzić aby wszędzie były evouchery bo jest to o wiele wygodniejsze.



ODPOWIEDZ

Wróć do „KARTY KLUBOWE”