Mustang z allegro/ebay

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

ODPOWIEDZ
Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Alexander25 » 2011-03-20, 01:34

Prezentuje sie pieknie i cena faktycznie niska.


302 HOooooo

Awatar użytkownika
Moris
Forumowicz
Posty: 196
Rejestracja: 2010-10-12, 10:36
Model: teraz 911
Kolor: Byl, satin silver, teraz kto wie

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Moris » 2011-03-21, 22:38

Więc tak , wreszcie po prawie rocznych poszukiwaniach kupiłem konika . Model GT rp.2007. z czystym \\carfaxem i sprawdzony dodatkowo w serwisie.
Napawam się jazdą i dźwiękiem wspanialej jednostki V8.
Jeżeli ktoś z klubowiczów szuka Mustanga GT to mam jeden sprawdzony wstępnie model.
Jest to czarny GT aut.z roku 2006 z przebiegiem okolo 50 tys km.
Byl sprowadzony w ubieglym roku z uszkodzeniem lewej przedniej strony, strzał w koło .
Mam zdjęcia i raport z Carfaxu.
Auto stoi w krakowie i w chwili obecnej właściciel konczy naprawe .
Z tego co wiem bedzie gotowy za 2 tyg. Cena to 65 tys. do uzgodnienia .
Na prv podam tel. jak i Carfax z foto.



Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Alexander25 » 2011-03-22, 03:11

http://otomoto.pl/ford-mustang-C18048351.html" onclick="window.open(this.href);return false;
To chyba auto mojego bylego sasiada:) jesli tak to mustang byl mocno walony w tylna cwiartke. Jadac na ogledziny radze sie zaopatrzyc w czujnik grubosci lakieru. Przez pol roku smigal ze szpachla biala na czerwonym nadwoziu:D
Zapytajcie sie czy nie jezdzil nim po Rembertowie:D
Zawsze mozna utargowac troche wiedzac ze woz nie jest bezwypadkowy lub go olac i poszukac czegos lepszego:)


302 HOooooo

Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Zna ktoś tego Fastbacka?

Post autor: Radek » 2011-03-22, 10:35

SIema!

http://allegro.pl/show_item.php?item=1521876030" onclick="window.open(this.href);return false;

Fastback 1965r. V8 ze Świebodzina

Zna ktoś z Was to auto?
Czy on jest w oryginalnym stanie? Mam na myśli czy wygląda tak jak wyszedł z fabryki czy jest po jakichś modyfikacjach? Czy silnik jest taki jak powinien być?

A może ktoś go oglądał?
Pozdrawiam
Radek.


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Pavulon_ » 2011-03-22, 10:51

cze!

Radek, cięzko powiedziec czy silnik jest taki jak powinien być bo nie znamy VINu - jeśli jednak wyjechał z fabryki jako 289 V8 to jest prawie jak powienien być sądząc po jednej fotce, pokrywy zaworów i filtr powietrza jest oczywiście aftermarketowy.

Wlot na masce też raczej fabryczny nie jest, takie były w Shelby GT350, felgi też są nie oryginalne.

Niewątpliwie zaletą tego auta jest 4 speed manual ! Za mało zdjęć i danych jednak zeby powiedzieć więcej. Ten użytkownik ze Świebodzina ma więcej takich aut, lub miewa co jakiś czas, zresztą Fastbacka chyba kupował u nich kolega z forum giepe.

p.s.
idziesz w dobrym kierunku :ok:



Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Radek » 2011-03-22, 11:54

Dla Jezuska warto pojechać... ;)

A się szlajam po forum MB R129 i forum BMW E24. Ale wiecie że zawsze mi się marzył Fastback z V8. Myślę żeby sprzedać oba auta i kupić w końcu Fastbacka - oczywiście jeszcze się waham. Szkoda mi trochę SL-a sprzedać bo jest dosłownie w stanie fabrycznym no i ma te 320KM... A z samej szóstki na niego nie starczy ;)

Zastanawiam się jak jest odremontowany. Facet mówił że robił wnętrze (kupił poszycia w USA), wymienił podłogę a reszta jest super. Na pewno miałbym jeszcze jakieś zaplecze finansowe po zakupie ale jeszcze muszę poszperać na forum jakie są koszty jakbym miał wyjątkowego pechac (skrzynia i padnięty dół silnika) - tak żeby wiedzieć "na wszelki"

Koła to nieduży problem, filtr domyślam się że zmienił na ładny... a jak jest z pokrywami zaworów? Te są jakies "tuningowe" - ładne... czy...? Wybaczie niewiedzę.

A pozatym wk.. mnie genialny film "Mustang Race 2011" i marzenie powróciło... :D


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Alexander25 » 2011-03-23, 23:21

Witam
Jakis czas temu na allegro byl wystawiony czerwony mustang gt z 1998 roku z Łodzi za 16500 wersja cabrio z manualem silnik 4.6 V8
Dzis bylem go ogladac. W rozmowie telefonicznej wlasciciel zaznaczyl ze auto ma do wymiany skladany dach bo jest juz zuzyty.
Dobra to zaczynam:)
Blacha(nadwozie) lakier
Samochod ma rdze zaczynajaca wcinac tylne nadkola. Widac ze byly robione zaprawki na dole drzwi. Na blotnikach wychodzi szpachla.Jest pare malych wgniotek. Spory odprysk na stalowej masce(nie z wl.szklanego) Do tego rdza wychodzi na czarnych listwach w ktore chowa sie szyba trzeba by to wymienic zeby nie rysowac szyby podczas chowania.
Ogolenie cale nadwozie nadaje sie do lakierowania.
Dach to scierka poszarpany zanieczysczony dziury na wylot. Do wymiany element stelaza z lewej strony
Lampy przednie zrobione na xenony jednak byla w nich para wodna czyli tez nalezalo by kupic mowealbo chociaz szczelne ze szrotu
Halasowal srodkowy tlumik (tlumiki hamerykanskie koncowe)
Na laczeniu tylnej cwiartki z progiem rdza i odszedl lakier o swiadczy o mocnej pracy konstrukcji(Przestaje narzekac na drogi w Rembertowie po jezdzie focusem po koleinach w centrumŁodzi)

Zawieszenie(tu krocej)
Tył umiera przód dogorywa do wymiany chyba nie sa tylko przednie sprezyny i wahacze ale sworznie na bank i tylne amorki juz tez.

Hamulce
Blokują sie zaciski przewiduje ich koniec lub trzeba je poddac regeneracji bo nie odpuszczaja

Silnik(tu ciekawie)
Silnik V8 4.6 litra. Na poczatek zwrocilem uwage ze silnik po odpaleniu nie pracuje rowno.Tak jak w mustangu gt Adrianny 1 garnek nie pracowal. Myslalem ze to sprawa wtryskiwacza bo wszystkie byly juz stare. Po przejezdzie autem po ulicach zauwazylem skok temperatury na desce. Wysiadlem i z tylu z wydechu walil bialy dym nie mocno ale jednak i smierdzialo plynem chlodniczym. Na99% do garka ktory nie pracowal wchodzi plyn chlodniczy.Dziwne bo byl zalany pod korek jakby byl swiezo uzupelniany(tego nie wiem nie podwazam uczciwosci sprzedajacego).
Auto ma komputer i na samym poczatku wskazalo kontrolke silnika na desce
Silnik nie pracuje rowno podobnie jak wentylator ktory pracowal jakby mial pasc.

Przeniesienie napedu
Skrzynia chyba ok jednak lozysko dociskowe lub linka od sprzegla umiara.
Gosc jezdzi dosc ostrona poblokowanych tylnych zaciskach wiec mozliwe jest ze niedlugo padnie most lub juz padl.

Wnetrze
czerwona skora z czarnym moze i ladna ale w panele do sterowania szybami na drzwiach sa powkrecane po dwie sruby trzymajace czerwona skore
Auto do sprzedania za 16.5tys:)
Jak ktos chce to moge dac kontakt telefoniczny podliczylem i na naprawe tego mustanga i tego co jeszcze pewnie wyjdzie przy okazji jak czujnik polozenia walka rozrzadu przeplywomierz uszczelki rolki napinacza paski kable zaplonowe na dzis wycodzi jakies 9-10tys z robocizna(gdyby mechanik zrobil to po najnizszych kosztach bez faktury i przyjal jeszcze dobra flaszke bez lakierowania i kupna nowych swiatel:)

Ogolnie nie polecam
powiedzialem ze moge dac 11tys za auto ale po tym co napisalem uswiadomilem sobie ze nie jest one nawet warte 9tys ktore w zartach rzucil wlasciciel
Samochod niestety jest w stanie agonalnym.
Gadalem z mechanikiem odamcarow ktory uruchomil mojego poprzedniego forda 4.6 V8 i za sam silnik musi wziac zeby wyjsc na zero ze swoimi kosztami 2500-2900

Co tu duzo pisac plakac siechce widzac tak zniszczony i zuzyty woz...


Tu jest link bo znowu na allegro sie pojawil:)
http://otomoto.pl/ford-mustang-C14697890.html" onclick="window.open(this.href);return false;


302 HOooooo

Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Alexander25 » 2011-03-25, 21:03

Hoooach
Kolejny bezwypadkowy mustang:)
http://otomoto.pl/ford-mustang-wersja-gt-C18147621.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Auto bylo sciagniete z UK po wypadku ale niegroznym w Pl mialo jeszcze stluczke. Gdy znajomy go sprzedawal padal konwerter w skrzyni i dalej nie jest zrobiony:)
No i te 254KM ktore po hamowni zredukuja sie do jakis 200-z seryjnych 220 bo autko ma swoje lata:P


302 HOooooo

Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Alexander25 » 2011-03-26, 21:59

nie twierdze ze jest tylko ze bylo walone w UK w bok i Bog jeden wie co jeszcze w PLmialo stluke. Do tego skrzynia tez jest do roboty:)Sam go mialem kupic stad to wiem:D a i jeszcze jedno nie ma 254kucykow:D ale to juz inna sprawa.Gdyby gostek zszedl do normalnej kasy to bym sie zastanowil nad nim. Ale remont skrzyni bedzie jakies 2,5 -3tys wiec poczekam troche:) moze zejdzie.
Woz ma ladny kolor chyba poduchy cale ale trzeba w niego wlozyc. Mam jeszcze kontakt z pierwszym wlascicielem w pl przez gg. Narazie jednak musze skonczyc merca po poduszka pod silnikiem mi zdechla i silnik wisi na belce... Moim stangiem smiga teraz brat:) dalem mu namiary na forum moze sie pojawi na zlocie:)


302 HOooooo

Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Alexander25 » 2011-03-30, 15:41

http://otomoto.pl/ford-mustang-C18199783.html" onclick="window.open(this.href);return false;

pamietacie zdjecie z powodzi z lodzia i zielonym stangiem w tle:D??


302 HOooooo

Awatar użytkownika
Darenty
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 2008-12-16, 16:02
Model: S197 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver Metallic
Lokalizacja:: Przemyśl

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Darenty » 2011-03-30, 16:42

W otomoto pewnie nie było do zaznaczenia opcji "tratwa" :rotfl:
Nie wiem, nigdy tam nie wystawiałem :P


You can never have too much power, just not enough traction.

ziomalV8
Młodszy Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2008-07-14, 08:52
Model: mustang gt 95
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: ziomalV8 » 2011-03-31, 13:50

auot sprzedane i tak takie oferty nieraz sie trafiają


był konik
a teraz boattail 71

ziomalV8
Młodszy Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2008-07-14, 08:52
Model: mustang gt 95
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: ziomalV8 » 2011-03-31, 13:52

MacK pisze:takie oferty sie nie zdazaja . jakby bylo inaczej to bym posawil stajmnie :D
trzeba było przyjechac oglądnąc auto i przeglądnąć papiery wszystkie do tego auta


był konik
a teraz boattail 71

KKrzysztof
Posty: 4
Rejestracja: 2011-03-29, 21:04
Model: brak

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: KKrzysztof » 2011-03-31, 21:41

http://moto.allegro.pl/ford-mustang-gt- ... 67152.html" onclick="window.open(this.href);return false;

to auto już było na allegro jednak znikło na chwilkę i jest ponownie, czy ktoś może coś podpowiedzieć a może to auto kogoś z klubu bo z opisu można zrozumieć że człowiek jest pasjonatem,



Bolek
Forumowicz
Posty: 771
Rejestracja: 2009-07-07, 22:46
Silnik: V6 3.7
Kolor: Silver
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Bolek » 2011-03-31, 21:45

To auto kolegi który jest zarejstrowany na forum nick Wutang172



ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż”