Woda w środku

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

Awatar użytkownika
hellcup
Młodszy Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 2021-09-19, 17:58
Model: 2014 Cyclone
Silnik: V6 3.7
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Gorinchem, Holandia

Re: Woda w środku

Post autor: hellcup » 2021-12-10, 06:02

Pisalem juz w jednym z watkow na forum ze przeciek wody jest ciezki do zlokalizowania, woda jest w jednym miejscu a saczy sie calkiem gdzie indziej. Skoro boczki wykladziny masz suche to szukaj centralnie pod wykladzina, tam gdzie mokre, moze masz dziure w podlodze.....moze to byc niewielkie pekniecie. Dobrze byloby zdjac wykladzine, dobrze osuszyc i wtedy zaczac szukac. To takie szukanie igly w stogu siana niestety. Znalazlem artukul o mozliwych przyczynach. Poczytaj , moze naprowadzi cie to na jakis trop

https://motoryzacja.interia.pl/news-wod ... Id,1865510

wpisz na YouTube " Ford Mustang water leak passenger side" moze cos znajdziesz bo generanie pomoc na forum ograniczy sie do podpowiedzi a nie do rozwiazania problemu. Sam musisz zlokalizowac przyczyne





Pozdrawiam


V6 3.7L Cyclone, Airaid MXP CAI+SynthaMax Filter, BBK Shorty Headers, BBK Throttle Body+Throttle Body Spacer, DSS Driveshaft 3.5" Alu, Sprint Booster V3, Pype Bomb Axle Back Muffler Delete, EBC Brakes, HD Customs tune, Cervini Type 4 RAM Air Hood

samakra
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2015-03-20, 00:06
Model: Mustang GT 2008
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: Śląsk
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk

Re: Woda w środku

Post autor: samakra » 2021-12-10, 15:04

Zdjęcie poglądowe:
https://drive.google.com/file/d/1iDxUG3 ... 7457gQ3LaZ

Mój przypadek. Woda spływała wewnętrzną stroną osłony słupka od strony kierowcy, przelewała się pod deską rozdzielczą, trafiała do przewodu od nadmuchu, a następnie na plastik na nogami kierowcy i koniec końców potrafiła się wylać na dywanik kierowcy gdzieś w okolicach pedału sprzęgła. Wszystko pod plastikowymi osłonami. Może to nie rozwiązanie Twojego problemu ale pokazuje jakimi pokrętnymi drogami potrafi płynąć woda.



Enrike2
Młodszy Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 2021-10-05, 22:50
Model: Gt
Silnik: V8 4.6
Kolor: Biały
Lokalizacja:: Nowy dwór mazowiecki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Woda w środku

Post autor: Enrike2 » 2021-12-10, 18:34

Dziś trochę tam zajrzałem zdjalem wykładzinę nie ma kałuży jest tylko mokro ale narazie zauważyłem dwa małe otwory od strony grodzi średnicy 1cm i peszel z przewodów harmonijka przy drzwiach nie jest założona i za cholerę nie chce się założyć podłoga cała nie zgnita. Pojechałem na myjnie i jak na złość nic nie poleciało . A co do tych dwóch rzeczy co znalazłem co z nimi zrobić?



Awatar użytkownika
hellcup
Młodszy Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 2021-09-19, 17:58
Model: 2014 Cyclone
Silnik: V6 3.7
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Gorinchem, Holandia

Re: Woda w środku

Post autor: hellcup » 2021-12-11, 02:55

Enrike2 pisze:
2021-12-10, 18:34
Dziś trochę tam zajrzałem zdjalem wykładzinę nie ma kałuży jest tylko mokro ale narazie zauważyłem dwa małe otwory od strony grodzi średnicy 1cm i peszel z przewodów harmonijka przy drzwiach nie jest założona i za cholerę nie chce się założyć podłoga cała nie zgnita. Pojechałem na myjnie i jak na złość nic nie poleciało . A co do tych dwóch rzeczy co znalazłem co z nimi zrobić?
Zaloz jakies zaslepki na te otwory od strony grodzi (zmierz dokladnie srednice otworu i znajdziesz co na allegro) a co do peszla przy drzwiach ...skoro zlazl to musi wejsc takie moje zdanie. Fajnie jabys wspomagal sie zdjeciami dodanymi na forum. Ulatwi to pomoc w duzym stopinu


V6 3.7L Cyclone, Airaid MXP CAI+SynthaMax Filter, BBK Shorty Headers, BBK Throttle Body+Throttle Body Spacer, DSS Driveshaft 3.5" Alu, Sprint Booster V3, Pype Bomb Axle Back Muffler Delete, EBC Brakes, HD Customs tune, Cervini Type 4 RAM Air Hood

Enrike2
Młodszy Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 2021-10-05, 22:50
Model: Gt
Silnik: V8 4.6
Kolor: Biały
Lokalizacja:: Nowy dwór mazowiecki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Woda w środku

Post autor: Enrike2 » 2021-12-11, 18:38

Miałem akurat wrzucić
https://ibb.co/VYJkXBv
https://ibb.co/QYvhLfN
Jeśli chodzi o peszel to id środka nie zauważyłem wody a odnośnie otworów to akurat by się zgadzalo bo idąc w dół akurat tam było mokro więc może to dobry trop . A wiesz może od czego te otwory mogą być ?



Awatar użytkownika
hellcup
Młodszy Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 2021-09-19, 17:58
Model: 2014 Cyclone
Silnik: V6 3.7
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Gorinchem, Holandia

Re: Woda w środku

Post autor: hellcup » 2021-12-11, 21:00

Wydaje mi sie ze te dziury to po jakis kablach zostaly no i wyglada jakby tam uszczelniacz byl wczesniej, silikon czy cos (to takie biale) .... Zalataj je jakos i wtedy sprawdz. Jesli nie to to musisz szukac dalej

Znalazlem jakies zaslepki na aliexpress. Masz tez spory wybor rozmiarow. Dopasuj do otworow i juz >>> ZASLEPKI

Jesli nie zalezy ci na estetyce to silikon i do przodu ;) tylko najpierw oszysc, osusz i mozesz odtluscic


V6 3.7L Cyclone, Airaid MXP CAI+SynthaMax Filter, BBK Shorty Headers, BBK Throttle Body+Throttle Body Spacer, DSS Driveshaft 3.5" Alu, Sprint Booster V3, Pype Bomb Axle Back Muffler Delete, EBC Brakes, HD Customs tune, Cervini Type 4 RAM Air Hood

Enrike2
Młodszy Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 2021-10-05, 22:50
Model: Gt
Silnik: V8 4.6
Kolor: Biały
Lokalizacja:: Nowy dwór mazowiecki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Woda w środku

Post autor: Enrike2 » 2021-12-11, 21:49

Tak właśnie zrobię i myślę że to to ale jak zrobię to wtedy się okaże czy przez to dodatkowo zrobię podszybie. Jutro zrobię zdjęcie od strony silnika i powiecie czy jest szansa żeby tam woda się dostawała. Bo jak mówię nie były to duże ilości wody. Po włączeniu grzania na nogi i zrobieniu 30km było już sucho .



Enrike2
Młodszy Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 2021-10-05, 22:50
Model: Gt
Silnik: V8 4.6
Kolor: Biały
Lokalizacja:: Nowy dwór mazowiecki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Woda w środku

Post autor: Enrike2 » 2021-12-12, 18:16

https://ibb.co/fk4Gc65
Witajcie to zdjęcie jest od strony silnika. I tu pytanie czy od tej strony mogłaby się wlać woda? Jak już wspominałem nie było jej dużo.



Enrike2
Młodszy Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 2021-10-05, 22:50
Model: Gt
Silnik: V8 4.6
Kolor: Biały
Lokalizacja:: Nowy dwór mazowiecki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Woda w środku

Post autor: Enrike2 » 2022-02-08, 18:31

Problem daje nie rozwiązany ale jedno jest pewne woda pojawia się tylko po myjni po deszczu jest sucho . Podejrzewam plastikowa ramkę drzwi .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż”