Wypożyczenie Muscle Cara w Kanadzie/USA

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TPS
Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 2014-12-11, 08:45
Model: 2008 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Taki jak u Zygzaka McQueena
Lokalizacja:: Ućć
Kontakt:

Wypożyczenie Muscle Cara w Kanadzie/USA

Post autor: TPS » 2016-04-28, 23:06

W nadchodzące wakacje wybieram się do Kanady i USA. Ponieważ chcę trochę pozwiedzać, więc muszę wypożyczyć jakieś auto - oczywiście ideał to jakiś typowy Muscle Car by USA - Challenger/Charger.

Macie jakieś doświadczenia i możecie coś podpowiedzieć? Będę zobowiązany :D


"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Wypożyczenie Muscle Cara w Kanadzie/USA

Post autor: Pavulon_ » 2016-04-28, 23:26

ja brałem w Budget w zeszłym roku - raz Camaro SS i raz Mustanga S550 V6. W żadnym przypadku nie miałem zamówionego konkretnego auta tylko jakiś zwykły full size, tak jest po prostu taniej, warto czasem zamówić klasę jedną niżej od tego którego chcesz zamówić. Wadą takiego rozwiązania jest brak pewności co do auta którym będzisz jeździł. Zaletą że jak trafisz to dostaniesz go taniej niż zarezerwujesz w necie. Za mustanga płaciłem mniej niż połowę $ których żądali przy wczesniejszej rezerwacji. Muszi popatrzeć na konkretne lokalizacje w której będziesz brał auto, zobacz jakie mają, ewentualnie zadzwoń do danego punktu na lotnisku.



Awatar użytkownika
TPS
Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 2014-12-11, 08:45
Model: 2008 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Taki jak u Zygzaka McQueena
Lokalizacja:: Ućć
Kontakt:

Re: Wypożyczenie Muscle Cara w Kanadzie/USA

Post autor: TPS » 2016-04-28, 23:28

Pavulon_ pisze:ja brałem w Budget w zeszłym roku - raz Camaro SS i raz Mustanga S550 V6. W żadnym przypadku nie miałem zamówionego konkretnego auta tylko jakiś zwykły full size, tak jest po prostu taniej, warto czasem zamówić klasę jedną niżej od tego którego chcesz zamówić. Wadą takiego rozwiązania jest brak pewności co do auta którym będzisz jeździł. Zaletą że jak trafisz to dostaniesz go taniej niż zarezerwujesz w necie. Za mustanga płaciłem mniej niż połowę $ których żądali przy wczesniejszej rezerwacji. Muszi popatrzeć na konkretne lokalizacje w której będziesz brał auto, zobacz jakie mają, ewentualnie zadzwoń do danego punktu na lotnisku.
Czyli nie ma z tym jakiejś padaczki?


"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Wypożyczenie Muscle Cara w Kanadzie/USA

Post autor: Pavulon_ » 2016-04-28, 23:34

Nie wiem co rozumiesz przez "padaczkę" :D ale ogólnie wypożyczanie aut w USA jest tak powszechne jak u nas przejazd pociągiem. Trzeba tylko trochę poczytać i pokombinować żeby nie przepłacić i finalnie mieć auto które się chce. Raz miałem taki klimat że chciałem za wszelką cenę Mustanga w cabrio 5.0 i znalazłem GT/CS ale na 4 dni kosztował 1k USD :D więc wiesz, wszystko da się zrobić pytanie jakim kosztem.



Awatar użytkownika
TPS
Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 2014-12-11, 08:45
Model: 2008 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Taki jak u Zygzaka McQueena
Lokalizacja:: Ućć
Kontakt:

Re: Wypożyczenie Muscle Cara w Kanadzie/USA

Post autor: TPS » 2016-04-28, 23:38

Pavulon_ pisze:Nie wiem co rozumiesz przez "padaczkę" :D ale ogólnie wypożyczanie aut w USA jest tak powszechne jak u nas przejazd pociągiem. Trzeba tylko trochę poczytać i pokombinować żeby nie przepłacić i finalnie mieć auto które się chce. Raz miałem taki klimat że chciałem za wszelką cenę Mustanga w cabrio 5.0 i znalazłem GT/CS ale na 4 dni kosztował 1k USD :D więc wiesz, wszystko da się zrobić pytanie jakim kosztem.
Wszystko jasne - mnie właśnie zależy, żeby mieć auto, które chcę. W takim razie działam.


"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

rick
Członek Honorowy MKP
Posty: 1206
Rejestracja: 2011-02-23, 05:09
Model: 67 fastback
Silnik: V8 4.6
Kolor: primer,czarny,bialy

Re: Wypożyczenie Muscle Cara w Kanadzie/USA

Post autor: rick » 2016-04-30, 07:06

a gdzie w Kanadzie?



totus
Młodszy Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2016-06-21, 11:38
Model: S550 2.3
Kolor: magnetic grey

Re: Wypożyczenie Muscle Cara w Kanadzie/USA

Post autor: totus » 2016-08-27, 23:03

Może coś pomogę . Wypożyczałem w mexyku camaro ost gen . Stało tego trochę . Amerykanie i głównie Kanadyjczycy wypożyczają camaro i mustangi.
W Mpexyku gdzie wypożyczenie auta jest droższe niż w Kanadzie 3 dni 500 zł na zł
Wielką zaletą camaro była mega wygoda (wygodniej niż mustang Vgen)
Dodam jeszcze, że polecam wypożyczyć nie wersję specjalną typu srt , boss, shelbie ponieważ doliczają straszne kwoty . Camaro v6 spaliło jakoś śmiesznie mało lecz tylko trasa (do 8l) jazda emerycka


Mustang s550 ecoboost by hd customs
Sti by 4turbo
Audi s3 8v abt stage 2
Focus mk3 St2 lift montune package power

Facebook Marcin Kierkus

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż”