Czy chcesz żeby powstał dział LPG na naszym forum ??

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

Zablokowany

Czy chcesz żeby powstał dział LPG na naszym forum ??

Czas głosowania minął 2009-06-01, 10:20

TAK
50
52%
NIE
47
48%
 
Liczba głosów: 97

alfatech
Forumowicz
Posty: 341
Rejestracja: 2008-07-08, 14:17
Model: 2005 DżiTi
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czrny XTRMNTR
Kontakt:

Czy chcesz żeby powstał dział LPG na naszym forum ??

Post autor: alfatech » 2009-05-18, 10:20

Ankieta dotyczy dość drażliwego tematu jakim jest L-P-G w mustangu.
W ankiecie mogą uczestniczyć wszyscy zarejestrowani do dnia 18.05.2009 do godziny 10:20

wszystkie głosy od osób zarejestrowanych po tym terminie będą usuwane.


Pozdrawiam
Tomek http://www.alfa-tech.com.pl/kontakt/

Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: Radek » 2009-05-18, 11:02

ekstra, więc kto był przy kompie mógł się wypowiedzieć, a kto później już nie, brawo :ok:


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Post autor: pluzz » 2009-05-18, 11:02

alfatech pisze:
pluzz pisze:- to dzisiaj!!!
no nie zrozumieliśmy się :)
osoby zarejestrowane do dziś do godziny 10:20 mogą brać udział w ankiecie po to żeby ani zwolennicy gazu ani przeciwnicy nie tworzyli sztucznych profili tylko po to żeby oddać głos w ankiecie.
No to zwracam honor...


Tomasz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: Radek » 2009-05-18, 11:16

alfatech pisze:koooorwa Radek - weź się uspokój i zacznij myśleć
koooorwa alfa, myśl zanim coś zrobisz, albo ZABRANIASZ dyskusji albo dajesz glos wszystkim, albo ustalasz oficjalnie DO KIEDY można dyskutować, a nie najpierw zakladasz temat bez odrobiny przemyslenia a potem robisz z siebie głupka i zabierasz piłkę, bo ci się przeciwnicy nie podobają. :niepewny:


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

kuczko
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-08, 15:13
Model: V6 2005
Silnik: V6 4.0
Kolor: Srebrny
Kontakt:

Post autor: kuczko » 2009-05-18, 11:20

Gdyby ktoś jeszcze nie zrozumiał, to osoby które zarejestrują się na forum (stworzą użytkowników) po dniu dzisiejszym, nie mają prawa głosu - to nic strasznego chyba? Tylko nie wiem po co takie cuś, przecież nikt nie robiłby botów, żeby wygrać głosowanie.



Awatar użytkownika
Justy
Posty: 2
Rejestracja: 2008-07-08, 22:21
Model: Mercury Cougar V6
Silnik: inny V6
Kolor: black pearl

Post autor: Justy » 2009-05-18, 11:21

Obiektywnie przyznaję racje Alfie, że skoro mają być tematy o LPG, to powinien być również dział - żeby było łatwiej ignorować wszystkie tematy o LPG ;)
Wiem, że są użytkownicy, którzy mają auta z gazem i powinni mieć możliwość porozmawiania na ten temat, ale ogólnie i tak jestem na nie. Mustang, moim zdaniem, to nie auto, które można profanować gazem. Sorry.


we believe in going the wrong way, no matter which way the rest of world is going
we believe in freedom
we believe the machine you sit on can tell the world exactly where are you stand
we don’t care what anyone else believes. Amen!

Awatar użytkownika
Hans
Forumowicz
Posty: 1030
Rejestracja: 2008-12-30, 11:18
Model: 500
Kolor: Black
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Hans » 2009-05-18, 11:28

A ja dodam: alfatech - skasuj wszystkie posty i zablokuj temat. Dyskusja z dupy.

Radek, nie masz racji.

A dział o LPG jest potrzebny, żeby nie było takiego pi3®0lΣni@ jak to miało miejsce w każdym temacie, gdzie pojawiał się LPG. Jak komuś to nie pasuje, to nie będzie zaglądał to takiego działu i huk. Ta pasja ma nas łączyć, a nie dzielić.

kuczko, to Ty napisałeś o bootach, a co za tym idzie, jesteś pierwszym na liście podejrzanych! :P :rotfl:


.:: :evil: my other ride is your mom :evil: ::.

Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: Radek » 2009-05-18, 11:37

Hans pisze:A ja dodam: alfatech - skasuj wszystkie posty i zablokuj temat. Dyskusja z dupy.

Radek, nie masz racji.
Właśnie się ze mną zgodziłeś a potem napisałeś że nie mam racji... :niepewny:


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Post autor: Deftronic » 2009-05-18, 11:38

Zagłosowałem na TAK :). Skoro są użytkownicy, zainteresowanie tematem to czemu nie? Zresztą dociera do mnie tłumaczenie typu: ze względu na koszty mogę mieć albo Mustanga na gaz, albo w ogóle. Może kiedyś w przyszłości wszyscy - tak jak w podczas II w.ś. - bedziemy jeździli na gaz drzewny... :rotfl: ?

I tak zupełnie na poważnie. W ostatnich numerach EVO opisywana jest eksploatacja jakiejś Alpiny V10 (to jakieś tunningowane BMW) i panowie redaktorzy cały czas podkreślają jakim błogosławieństwem przy zajeżdżaniu do stacji benzynowej jest zainstalowana w niej instalacja gazowa. A to przecież Alpina! Rzadka i kultowa maszyna.


http://www.dinxproject.org" onclick="window.open(this.href);return false;

alfatech
Forumowicz
Posty: 341
Rejestracja: 2008-07-08, 14:17
Model: 2005 DżiTi
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czrny XTRMNTR
Kontakt:

Post autor: alfatech » 2009-05-18, 12:02

kuczko pisze:Tylko nie wiem po co takie cuś, przecież nikt nie robiłby botów, żeby wygrać głosowanie.
czytając jaki jad jest w wielu postach dotyczących LPG wcale by mnie to nie zdziwiło
Hans pisze:A ja dodam: alfatech - skasuj wszystkie posty i zablokuj temat. Dyskusja z dupy.
chciałem dobrze a wyszło jak zwykle :rotfl:

doooobra piszta co chceta :] ......... forum to forum - nie mylić z rzeczywistością :rotfl:
Ostatnio zmieniony 2009-05-18, 12:04 przez alfatech, łącznie zmieniany 2 razy.


Pozdrawiam
Tomek http://www.alfa-tech.com.pl/kontakt/

Awatar użytkownika
stanglex
Forumowicz
Posty: 470
Rejestracja: 2009-03-26, 01:33
Model: 2016 Mustang GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Magnetic

Post autor: stanglex » 2009-05-18, 12:03

na gaz to są kuchenki, a nie samochody. Ja wolałbym nie mieć mustanga niż go gazować, co dalej mustangi w dieslu przeniesionym np. z mondeo?



Awatar użytkownika
Magic 2OO
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 2008-07-27, 22:14
Model: Był: '07 GT-C
Silnik: V8 4.6
Kolor: grafit
Kontakt:

Post autor: Magic 2OO » 2009-05-18, 12:09

stanglex pisze:Mustang z LPG to nie Mustang!!! Wszyscy Ci, którzy kaleczą w ten sposób te auta powinni trafić do komór gazowych
Za powyższą wypowiedź powinieneś dostać bana. Nie życzę sobie takich wypowiedzi na forum publicznym, w dodatku poświęconym sprawom, bądź co bądź, technicznym.


Pozdrawiam - Maciek.

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Post autor: Dezo » 2009-05-18, 12:09

Alfatech, ankieta jest w porządku. Po głosowaniu (które moim zdaniem zorganizowałeś bardzo dobrze) nikt do nikogo nie powinien mieć pretensji - taka jest idea demokracji.
Jak głosowałem - to moja sprawa i nie ma potrzeby wywoływać kolejnych emocji. Więcej luzu drodzy koledzy :cool: ! Niektórzy "moralizatorzy" w tym i w innych wątkach tak się zapędzają w apelowaniu o kulturę i wzajemny szacunek, że używają porównań obrażającyh kolejnych ludzi. To się samo nakręca... a po co?
Strzelanie na oślep pod wpływem złości to na prawdę jedno z najgorszych rozwiązań (przy całej sympatii dla Radka :D ).


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Post autor: Deftronic » 2009-05-18, 12:13

stanglex pisze:na gaz to są kuchenki, a nie samochody. Ja wolałbym nie mieć mustanga niż go gazować, co dalej mustangi w dieslu przeniesionym np. z mondeo?
I spoko. Twoje prawo, ale może weźcie pod uwagę, że ktos może mieć inne zdanie na ten temat?

Czy też może kto myśli inaczej ten ---> "do gazu". Takie podejście zalatuje wiadomo czym...


http://www.dinxproject.org" onclick="window.open(this.href);return false;

kuczko
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-08, 15:13
Model: V6 2005
Silnik: V6 4.0
Kolor: Srebrny
Kontakt:

Post autor: kuczko » 2009-05-18, 12:19

Dezo pisze:Alfatech, ankieta jest w porządku. Po głosowaniu (które moim zdaniem zorganizowałeś bardzo dobrze) nikt do nikogo nie powinien mieć pretensji - taka jest idea demokracji.
Jak głosowałem - to moja sprawa i nie ma potrzeby wywoływać kolejnych emocji. Więcej luzu drodzy koledzy :cool: ! Niektórzy "moralizatorzy" w tym i w innych wątkach tak się zapędzają w apelowaniu o kulturę i wzajemny szacunek, że używają porównań obrażającyh kolejnych ludzi. To się samo nakręca... a po co?
Strzelanie na oślep pod wpływem złości to na prawdę jedno z najgorszych rozwiązań (przy całej sympatii dla Radka :D ).
Wydaje mi się, że głosowanie jest o to, żeby był osobny dział - tak przynajmniej jest zatytułowane, a nie o to czy poruszać jakiś temat. Bo wtedy może powinniśmy zrobić głosowanie, czy poruszać temat opon/v6/rocznikow -2005 itd :). I wynik będzie taki, że będzie można mówić tylko o tym co interesuje ponad 50% użytkowników forum, a pozostali - niech sobie założą swoje forum i tam rozmawiają :}



Zablokowany

Wróć do „Garaż”