Mustang z allegro/ebay

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

Awatar użytkownika
Michał P.
Forumowicz
Posty: 1642
Rejestracja: 2017-06-07, 11:18
Model: Mustang V GT/CS
Silnik: V8 5.0
Kolor: Czerwony
Lokalizacja:: Zabrze
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Michał P. » 2020-10-11, 23:40

Marck pisze:
2020-10-11, 21:23
Witam, postanowiłem kupić sobie Mustanga, znalazłem coś takiego https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... D82hV.html znalazłem zdjęcia tego samochodu z aukcji w usa walnięty przodem, prawym, zrobiony, może ktoś z okolic mógłby zobaczyć ten samochód? Mam kilkaset km do pojazdu. Mi się podoba, jako 1 mustang.
Nie polecam tego allegrowicza w skrócie :) przekonałem się o tym na własnej skórze.


Mustang 3.7l - 2012 Black Beauty 2017 - 2021
Mustang 5.0 l - GT/VS 2012 2021 -

Behoston
Młodszy Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 2017-09-27, 23:32
Model: -
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Behoston » 2020-10-12, 19:25

Mam na oku to:
www.copart.com/lot/60195789/salvage-201 ... sboro-east
jest już w Polsce, oglądałem jak był prawie gotowy do odbioru (światła do dokodowania, nadkola te wewnątrz do założenia z tyłu) i raczej jestem zdecydowany go kupić do końca tego tygodnia.

Jedyne co mnie trochę martwi, to Structural Damage w carfaxie. Ze zdjęć totalnie nie wygląda żeby miało być coś pogięte z konstrukcji, ale od spodu go jeszcze nie widziałem. Poszycie błotnika i zderzak tylny są wstawione i polakierowane, a błyszczące znaczki v6 pozdejmowane (uff). Z prawej strony ma też trochę mocniej obsrkobane ranty felg i drobne odpryski lakieru w paru miejscach, ale nic wielkiego. Sprzedający chce za niego 59 900, co, o ile nie jest zgięty, wydaje się rozsądną kwotą. Na pewno będę chciał go zobaczyć od spodu chociażby na zdjęciach przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Prosiłbym o opinie, szczególnie czy np. ten Structural Damage może być od tylnego błotnika z uwagi na to, że nie jest to wymienna część karoserii?

PS______________________
oglądałem też drugiego, ale go raczej odrzucam z uwagi na kolor i niedużą różnicę w cenie (lub jej brak jeśli liczyć dolot rousha i stylebara). Zostawię informację dla potomnych
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... 2fc6ac9f5f
samochód ogólnie rzeczywiście wnętrze ma w stanie niemalże perfekcyjnym. Z małych minusów to lekko przytarte felgi, ale bez tragedii, z lewej strony z przodu jest rysa na zderzaku (zahaczone na placu, bo na foto tego nie ma). Dach szczelny, oglądałem go po ulewach :D. Do sprawdzenia lewy próg/błotnik - stało tam jeziorko wody przez zatkany kanał, nie wiem jak długo, bo nie udało się od ręki tego udrożnić. Ze zdjęć z aukcji wynika, że samochód dostał tylko lekko w przód z prawej strony i była wymieniana maska. VIN 1ZVBP8EM2D5237111



Pupul
Posty: 1
Rejestracja: 2020-09-05, 17:26
Model: Boss
Lokalizacja:: Katowice
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: Pupul » 2020-11-03, 16:08

Behoston pisze:
2020-10-12, 19:25
Mam na oku to:
www.copart.com/lot/60195789/salvage-201 ... sboro-east
jest już w Polsce, oglądałem jak był prawie gotowy do odbioru (światła do dokodowania, nadkola te wewnątrz do założenia z tyłu) i raczej jestem zdecydowany go kupić do końca tego tygodnia.

Jedyne co mnie trochę martwi, to Structural Damage w carfaxie. Ze zdjęć totalnie nie wygląda żeby miało być coś pogięte z konstrukcji, ale od spodu go jeszcze nie widziałem. Poszycie błotnika i zderzak tylny są wstawione i polakierowane, a błyszczące znaczki v6 pozdejmowane (uff). Z prawej strony ma też trochę mocniej obsrkobane ranty felg i drobne odpryski lakieru w paru miejscach, ale nic wielkiego. Sprzedający chce za niego 59 900, co, o ile nie jest zgięty, wydaje się rozsądną kwotą. Na pewno będę chciał go zobaczyć od spodu chociażby na zdjęciach przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Prosiłbym o opinie, szczególnie czy np. ten Structural Damage może być od tylnego błotnika z uwagi na to, że nie jest to wymienna część karoserii?

PS______________________
oglądałem też drugiego, ale go raczej odrzucam z uwagi na kolor i niedużą różnicę w cenie (lub jej brak jeśli liczyć dolot rousha i stylebara). Zostawię informację dla potomnych
https://gryonline2.pl/gry-hazardowe-online/
samochód ogólnie rzeczywiście wnętrze ma w stanie niemalże perfekcyjnym. Z małych minusów to lekko przytarte felgi, ale bez tragedii, z lewej strony z przodu jest rysa na zderzaku (zahaczone na placu, bo na foto tego nie ma). Dach szczelny, oglądałem go po ulewach :D. Do sprawdzenia lewy próg/błotnik - stało tam jeziorko wody przez zatkany kanał, nie wiem jak długo, bo nie udało się od ręki tego udrożnić. Ze zdjęć z aukcji wynika, że samochód dostał tylko lekko w przód z prawej strony i była wymieniana maska. VIN 1ZVBP8EM2D5237111
te minusy nie są zbyt duże dla wielkich fanów



BartekM
Młodszy Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2020-10-26, 10:42
Model: GT/CS 2013
Silnik: V8 5.0
Kolor: Oxford White
Lokalizacja:: Poznań

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: BartekM » 2020-11-14, 15:49

Cześć ,

Cały czas rozglądam się za czymś ciekawym V8.
Podobają mi się Bullitty 2008 HG ale trafiłem tez na Saleen s302. Znacie ten model lub i właściciela ?

Ogłoszenie wisi zadziwiająco długo ... aż dziwne

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... CTWDJ.html

Jakie są plusy i minusy zakupu Sallena ?technicznie to mustang . Pewnie byłyby kłopotliwe jakiekolwiek naprawy z zewnątrz i zewnątrz z uwagi na nietypowe części .... coś jeszcze na co trzeba zwrócić uwagę ?

Pozdrawiam



samakra
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2015-03-20, 00:06
Model: Mustang GT 2008
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: Śląsk
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: samakra » 2020-11-14, 18:59

Znaczna większość, kupuje takiego Mustanga w wersji premium za ok 80tyś, potem dokłada przeróżne mody i kity za połowę ceny samochodu, a na koniec i tak sprzedaje znowu za podstawową cenę 80tyś. Saleen jest profesjonalnie modzony i jak sam zauważyłeś że długo czeka na nowego właściciela ale tutaj jest podstawa żeby żądać więcej. Saleen czy inne perełki pozbawiają frajdy z uklejenia swojego indywidualnego wymarzonego Mustanga ;) Jednak muszę przyznać, że Saleen w polifcie wygląda zjawiskowo ;)



BartekM
Młodszy Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2020-10-26, 10:42
Model: GT/CS 2013
Silnik: V8 5.0
Kolor: Oxford White
Lokalizacja:: Poznań

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: BartekM » 2020-11-15, 00:50

Sporo poczytałem nt modelu.... ciekawy jest status nazwy z roczników 2011-2012 kiedy były produkowane w Michigan . Saleen nie ma danych produkcyjnych . Były spore zawirowania prawne do 2012 dot nazwy .... zreszta cała historia Saleen to niezła historia ... mam zong... akuto ładne ale pytanie co tak na prawdę się kupuje ....



Awatar użytkownika
sad
Forumowicz
Posty: 613
Rejestracja: 2012-05-13, 09:22
Model: 2011 Shelby Conv
Silnik: V8 5.4
Kolor: kona blue metallic
Lokalizacja:: Piastów
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: sad » 2020-11-15, 10:17

BartekM pisze:
2020-11-14, 15:49
Cześć ,

Cały czas rozglądam się za czymś ciekawym V8.
Podobają mi się Bullitty 2008 HG ale trafiłem tez na Saleen s302. Znacie ten model lub i właściciela ?

Ogłoszenie wisi zadziwiająco długo ... aż dziwne

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... CTWDJ.html

Jakie są plusy i minusy zakupu Sallena ?technicznie to mustang . Pewnie byłyby kłopotliwe jakiekolwiek naprawy z zewnątrz i zewnątrz z uwagi na nietypowe części .... coś jeszcze na co trzeba zwrócić uwagę ?

Pozdrawiam
Przyjedziesz do mnie obejrzeć Bullitta to może w Shelby się zakochasz ;)



BartekM
Młodszy Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2020-10-26, 10:42
Model: GT/CS 2013
Silnik: V8 5.0
Kolor: Oxford White
Lokalizacja:: Poznań

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: BartekM » 2020-11-15, 17:19

Czesc, zastanawiam się nad połączeniem tych dwóch oględzin. Nie planowałem tak drogiego zakupu..... ale jezeli będzie miało to sens , to pomyślę. Szukam czegoś co nie będzie traciło na wartości bo tego nie lubię :-)

Shelby się obawiam :-) za mocny, zbyt dziki, ale ten który macie jest piękny . Kawał dobrej roboty. Celuje w coś do 420KM max

Pozdrawiam

Pozdrawiam



toM3k85
Młodszy Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 2019-02-14, 21:26
Model: Mach 1 69'
Silnik: inny V8
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: toM3k85 » 2020-11-21, 21:05

Jak na fastbacka wydaje się dość tani:
https://www.olx.pl/oferta/ford-mustang- ... bbd1823c82



kacperem
Posty: 4
Rejestracja: 2020-11-25, 19:46
Model: GT 40th Anniversary
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: kacperem » 2020-12-20, 00:43

Cześć, uparcie szukam IV gen w V8. Czy ktoś coś wie na temat tego auta? Może właściciel jest na forum?
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... aa3cfeebaa


Czarny New Edge GT z manualem. Za dziecka na ścianie, teraz w garażu.

Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 833
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: romanus1970 » 2020-12-20, 10:58

kacperem pisze:
2020-12-20, 00:43
Cześć, uparcie szukam IV gen w V8. Czy ktoś coś wie na temat tego auta? Może właściciel jest na forum?
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... aa3cfeebaa
nic Ci nie wniosę do wiedzy o tym aucie ,- ale muszę sobie ponarzekać na takich wylewnych w opisie i vinie sprzedawców :znudzony:


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

MaciekK
Forumowicz
Posty: 570
Rejestracja: 2017-02-17, 10:02
Model: 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: ............
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: MaciekK » 2020-12-22, 11:23

Słuchajcie chłopaki, wiem że ze zdjęć jest trudno oszacować ale plus minus jesteście w stanie mi powiedzieć coś o koszcie naprawy
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... 6bd81fd140

z góry dzięki za pomoc


https://www.instagram.com/darkknightv6/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
SebJaw
Młodszy Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 2018-03-31, 23:17
Model: 2016
Silnik: V6 3.7
Kolor: Tripple Yellow
Lokalizacja:: Florentynów

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: SebJaw » 2020-12-22, 11:31

Szacuję naprawę na min. 35-40 tysięcy. (przy odrobinie szczęścia)

Zdjęcia z przodu wykonane tak abyś nie widział dokładnie co jest do roboty...
(na pewno podłużnice pogięte/zniszczone)

W elektryce ostro ktoś już pogrzebał.
Przy odrobinie pecha nigdy już nie obudzisz tego Mustanga.

No chyba, że wsadzisz tyle kasy, ze stanie się to niepłacalne.



MaciekK
Forumowicz
Posty: 570
Rejestracja: 2017-02-17, 10:02
Model: 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: ............
Kontakt:

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: MaciekK » 2020-12-22, 11:50

no właśnie coś to śmierdzi
Może uda mi się poprosić kogoś kto mieszka blisko Tych żeby go obejrzał.
z drugiej strony to z USA przypływają takie wynalazki co potem jeżdżą "po małej stłuczce" że chyba wszystko jest możliwe :)


https://www.instagram.com/darkknightv6/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
sad
Forumowicz
Posty: 613
Rejestracja: 2012-05-13, 09:22
Model: 2011 Shelby Conv
Silnik: V8 5.4
Kolor: kona blue metallic
Lokalizacja:: Piastów
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Mustang z allegro/ebay

Post autor: sad » 2020-12-22, 13:39

a VIN wstawiony z audi :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż”