5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - Rzgów k/Łodzi

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1374
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - Rzgów k/Łodzi

Post autor: Sylwester66 » 2023-02-17, 21:50

5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.2023

Zlot Klasycznych Mustangów - V edycja.
Zapraszamy do udziału posiadaczy Mustangów I, II i III generacji, a do oglądania wszystkich pasjonatów Klasycznej Amerykańskiej Motoryzacji.

Zlot odbędzie się 24 czerwca 2023 roku w okolicach Warszawy, będą to najprawdopodobniej okolice Otwocka.

Szczegóły przedstawimy do końca Marca - ale już teraz rezerwujcie sobie termin :).

Ponieważ to już V edycja - w tym roku chcemy nieco rozszerzyć Zlot o dodatkowe atrakcje.
Na pewno zachęcamy do przyjazdu już w piątek - szczególnie tych z dalszych rejonów - ponieważ w sobotę przed południem chcemy zrobić Rajd Turystyczny który będzie się kończył na jakimś placu gdzie będzie wystawka.
Późniejszym południem planujemy, może jakąś wspólna wycieczkę lub inne atrakcje.
Jesteśmy na etapie zbierania ofert z pobliskich hoteli i jak będziemy znać szczegóły od razu o nich napiszemy. Planujemy zarezerwować daną pulę pokoi np. na 2 tygodnie i w tym czasie będziemy zbierać zapisy, a jeśli Ktoś nie będzie zdecydowany to może zarezerwować później ale już bezpośrednio w hotelu .. jeśii będą jeszcze dostępne miejsca.

Wieczorne biesiadowanie jest uzależnione od ilości Osób - czy coś bierzemy z hotelu, może jakaś restauracyjka, a może jakieś ognisko nad Wisłą :)

Podsumowując - termin jest sztywny na 99% :), a o innych atrakcjach i hotelu będziemy na bieżąco -więć warto ten temat wstawić do ulubionych abyście dostawali powiadomienia o nowościach.

Dla Fejsowiczów - stworzymy oczywiście wydarzenie.



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1374
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - okolice Warszawy

Post autor: Sylwester66 » 2023-02-22, 22:04

Wydarzenie na FB




Awatar użytkownika
Marti
Młodszy Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2016-09-15, 15:09
Model: coupe 1967
Silnik: V8 4.6
Kolor: biały

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - okolice Warszawy

Post autor: Marti » 2023-04-22, 12:37

Witam. Czy możemy się spodziewać więcej informacji o zlocie? Pozdrawiam



Awatar użytkownika
kapitanplaneta1
Stowarzyszenie MKP
Posty: 119
Rejestracja: 2014-06-13, 14:47
Model: coupe 1966
Kolor: zielony bluszcz
Lokalizacja:: OTWOCK
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - okolice Warszawy

Post autor: kapitanplaneta1 » 2023-04-24, 09:30

Dzień dobry.
Do 26.04 przekażemy szczegółowe informacje dotyczące spotkania Klasycznych Mustangów.
Przepraszamy iż tak długo to trwa, ale z przyczyn niezależnych od organizatorów zmuszeni jesteśmy do przeorganizowania miejsca i formuły spotkania z wcześniej zakładanego.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1374
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - okolice Warszawy

Post autor: Sylwester66 » 2023-05-13, 17:44

Klasyczni Mustangowcy o to garść już pewnych i potwierdzonych informacji 🙂

Spotykamy się 24 czerwca w Rzgowie (k/Łodzi).

Nasze spotkanie planowane jest na godzinę 9.30-10.00. Zorganizowany zostanie krótki rajd turystyczny z wyznaczonymi zadaniami na trasie - Okolice Rzgowa.
Z mety rajdu około godziny 13-14.00 w wspólnym konwoju wjedziemy na teren PTAK OUTLET, gdzie będziemy gościć na imprezie Wakacyjny ZLOT 24-25 czerwca z Ptak Outlet -
A tam ... dużo różnorodnych atrakcji o których będziemy informować na bieżąco, a co najważniejsze dla każdej Zarejestrowanej Załogi - dwa Vochery ( dwa na samochód ) na gastronomię i wstęp do Parku Rozrywki Mandoria
https://www.facebook.com/mandoriapl

Tak więc zapraszamy Całe Rodziny , aby najmłodsi Fani Mustangów rozpoczęli "Wakacje na Zlocie" od super rozrywki !!!

Ale to nie wszystko. Dla chętnych to co Tygrysy lubią najbardziej jest oczywiście pozlotowa imprezka 🙂w Hotelu HG ( https://hotelhg.pl/ )
Dokładne informacje odnośnie warunków i cen afterku dostaniecie zwrotnie na maila, jak napiszecie że jesteście zainteresowani i opcje noclegowe ( ilość noclegów i ilość Osób ).

Prosimy aby wszyscy zainteresowani udziałem wysłali swoje zgłoszenie na maila: p.malaszuk@gmail.com
Podając:
- imię i nazwisko kierowcy,
- nr rejestracyjny samochodu
- dane samochodu ( rok, model, mile widziane zdjęcie )
- ilość Osób dorosłych i ilość Dzieci ( podając wiek )
- nr telefonu ( DOBROWOLNIE – w razie potrzeby będziemy rozsyłać informacje Zlotowe SMSem )
- informację czy jesteś zainteresowany noclegiem / imprezką pozlotową ( w odpowiedzi dostaniesz dokładne informacje )



Awatar użytkownika
MILeq
Młodszy Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 2020-05-02, 17:12
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Srebrny
Lokalizacja:: Łódź
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - okolice Warszawy

Post autor: MILeq » 2023-05-17, 20:07

Hej,
Czy inne generacje mile widziane?



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1374
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - okolice Warszawy

Post autor: Sylwester66 » 2023-05-20, 19:53

MILeq pisze:
2023-05-17, 20:07
Hej,
Czy inne generacje mile widziane?
Bliżej terminu damy znać , czy PTAK OUTLET przewidzi oddzielną strefę Mustrangów, czy po prostu przyjeżdżasz na ich imprezę.



Awatar użytkownika
Sherif
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 2018-11-22, 21:04
Model: 67' conv
Silnik: V8 4.6
Kolor: Dark moss green
Lokalizacja:: Warszawa

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - Rzgów k/Łodzi

Post autor: Sherif » 2023-05-20, 23:16

Sylwek, jakbyś mógł jaśniej :D .

Rano się spotykamy, jest rajd, potem jest zlot w Ptak Oulet. Jak to ma się do tego parku Mandoria - jak rozumiem opcjonalnie na następny dzień ?
Rezerwacje ogarnia hotel ?
Jak z kosztami (impreza, hotel, park) ? Czy na sam zlot trzeba się zapisywać i wiąże się to z jakimiś kosztami ?



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1374
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - Rzgów k/Łodzi

Post autor: Sylwester66 » 2023-05-21, 07:03

Sherif pisze:
2023-05-20, 23:16
Sylwek, jakbyś mógł jaśniej :D .

Rano się spotykamy, jest rajd, potem jest zlot w Ptak Oulet. Jak to ma się do tego parku Mandoria - jak rozumiem opcjonalnie na następny dzień ?
Rezerwacje ogarnia hotel ?
Jak z kosztami (impreza, hotel, park) ? Czy na sam zlot trzeba się zapisywać i wiąże się to z jakimiś kosztami ?
Cześć

Trochę pomogę, ale ja jestem częściowo ogarniam jedne z elementów Zlotu, więc o więcej szczegółów pisz do Pawła p.malaszuk@gmail.com , szczególnie jeśli chodzi o hotel. Ja głównie ogarniam już stacjonarny zlot w u PTAKA.
Wiedza którą mam:
- rano Rajd - tu nic nie wiem bo też będę walczył o laury :)

- Ptak Outlet/ Mandoria. Po rajdzie jedziemy na wystawkę stacjonarną do Ptak Outlet w Rzgowie ( około godziny 13-14 i ogólnie rzecz biorąc Zlot trwa do około godziny -18-19 ale to podamy dokładniej bliżej terminu ). Tak jest impreza samochodowa na rozpoczęcie Wakacji i będziemy jej częścią.
Tam też jest Park Rozrywki Mandoria. Porozumieliśmy się z firma PTAK, że uczestnicy naszego Zlotu dostaną wejściówki do Parku ( dwie na samochód ). Mandoria jest głównie atrakcją dla Dzieci , ale dorosły też może znajdzie coś dla siebie :). Chodziło nam o to aby Dzieciaki też miały jakiś fan ze zlotu, bo Dorośli to zawsze sobie poradzą ;). Do tego będą tam też inne atrakcje Z- jakie zobaczymy bliżej terminu.
Dostaniemy też po dwa vochery gastronomiczne na samochód - na razie nie wiem dokładnie jakie.

- Sam Zlot jest darmowy i nic nie musisz płacić - płatny jest tylko Hotel i Imprezka pozlotowa.

- Hotel i imprezka. To nie mój dział :) pisz do Pawła



Awatar użytkownika
Sherif
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 2018-11-22, 21:04
Model: 67' conv
Silnik: V8 4.6
Kolor: Dark moss green
Lokalizacja:: Warszawa

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - Rzgów k/Łodzi

Post autor: Sherif » 2023-06-14, 16:40

Dzięki Sylwek za info.
Pisałem pod ten mail już dwa razy. Niestety nikt nie odpowiada. Czy jest jakaś alternatywna forma kontaktu ?



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1374
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: 5 Ogólnopolski Zlot Klasycznych Mustangów 24.06.23 - Rzgów k/Łodzi

Post autor: Sylwester66 » 2023-06-14, 16:54

Sherif pisze:
2023-06-14, 16:40
Dzięki Sylwek za info.
Pisałem pod ten mail już dwa razy. Niestety nikt nie odpowiada. Czy jest jakaś alternatywna forma kontaktu ?
Pisz do mnie: zlot@mustangklub.pl
Dzwoń do mnie: 602753257

Będę interweniował :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „2023”