Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Moderatorzy: Pavulon_, stang232, Sylwester66, yoozeq

Awatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-01-02, 23:50

To już 5 jubileuszowa edycja Rajdu !!!
W związku z tym 5 edycja = 5 dni !!!!


Rajd odbędzie się terminie 22-27 sierpnia 2023 roku.

Udział w nim mogą brać Fordy Mustangi I, II , III generacji czyli roczniki 1964-1993.

Przewidywany koszt rajdu wynosi 2900 zł – jest to cena za każdą 2-Osobową załogę uczestniczącą w rajdzie. Każda dodatkowa Osoba bez względu na wiek to koszt 900 zł. Dzieci do lat 2 – 200 zł.

W rajdzie bierze udział 25 załóg Rajdowych + 4 załogi samochodów sędziowskich + 1 załoga serwisowa.

Zapewniamy w cenie Rajdu 5 noclegów, śniadania, obiadokolacje, przynajmniej dwa obiady. W cenie są wszystkie atrakcje na trasie, pakiety startowe i wszystko co niezbędne do brania udziału we wszystkich zadaniach.

Będziemy na bieżąco informować o Osobach które się zgłosiły na Rajd – decyduje kolejność zgłoszeń – mamy miejsce dla 25 załóg. Jeśli będzie większe zainteresowanie stworzymy listę rezerwową.

Z każdą załogą biorąca udział będziemy się kontaktować indywidualnie w sprawie potwierdzenia udziału i dodatkowych danych potrzebnych do Rajdu.

Zapisy od 04 marca 2023 roku o godzinie 20:00 – będzie udostępniony formularz na Forum.

Informacje i aktualności o Rajdzie na bieżąco będą zamieszczane na Forum oraz na FB : https://www.facebook.com/classicmustangrally/
a także na stronie : http://classicmustangrally.pl/

TRASA RAJDU

Rajd odbędzie się na trasie Toruń – Grudziądz i okolice – Gdańsk.

22 sierpnia – spotykamy się w Toruniu i tam mamy nocleg. Hotel Przystanek Toruń *** (przystanektorun.pl)

23-24 sierpnia – ruszamy w trasę i kończymy w miejscowości Tleń – tam mamy dwa noclegi. EVITA Hotel & Spa – (evitahotel.pl)

25-26 sierpnia – jedziemy nad morze do Gdańska, tam będą dwa noclegi w sercu tego miasta. Marina Club Hotel *** (http://marinaclubhotel.pl/)

27 sierpnia – z żalem rozjeżdżamy się do domu.


Rajd będzie głównie nawigacyjny z elementami turystycznymi, a także sporo konkurencji stacjonarnych. Dziennie będziemy pokonywać około 150 km. Trasa jest w pełni dostosowana do klasycznych samochodów. Mimo że w trasie będziemy od rana do wieczora , nie będzie uciążliwa dla Dzieci. Oprócz 2-3 godzinnych przejazdów planujemy także przystanki, a na trasach dużo będzie się działo :). Jak zawsze postaramy się Was zaskoczyć aby ten rajd odróżnił się od poprzednich …. odcinki i konkurencje na czas oraz nocne rywalizacje 🙂

Rajd jest punktowany, ale wszyscy są wygranymi – głównie jest zabawa a wieczorami wspólna integracja przy biesiadowaniu.

Ewentualne pytania proszę pisać na zlot@mustangklub.plAwatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-01-14, 20:31

CZEŚĆ.
Do momentu startu zapisów – czyli do 4 marca, będziemy co tydzień odrobinę Wam przybliżać z czym się zetkniecie na rajdzie, jak wygląd i na czym polega.

Załogi, które już brały udział w poprzednich edycjach – szczególnie te które mają za sobą parę startów- dużo nowego się nie dowiedzą, same wiedzą że wszystko jest trzymane w tajemnicy do ostatniej minuty przed daną konkurencją 😊. Jedyne co jest pewne to zaskoczenie, w większości przypadków nie powielanie konkurencji i zadań z poprzednich rajdów. Dobra zabawa i wieczorne wspominanie dnia przy biesiadowaniu.
Na pewno wielką nowością jest to, że Rajd trwa 5 dni ( 22.08 – 27.08 ) a nie , tak jak dotychczas 4. W końcu to piąta edycja więc mamy mikro jubileusz … czy w 6 edycji będzie 6 dni ? … to jest dopiero pytanie 😊.
W poprzedniej IV edycji postawiliśmy, w odróżnieniu do trzech pierwszych, na rajd analogowy – czyli głównie papier i mapy , natomiast w tym roku …. ale o tym w kolejnym odcinku 😊.

A teraz ogólne założenia. Są one dość proste. Codziennie rano, po śniadaniu wyjeżdżamy i przez cały dzień mamy przejazdy nawigacyjno-turystyczne, odwiedzanie ciekawych miejsc na trasie, konkurencje, testy, zadania, zagadki. W trakcie dnia mamy posiłek ( wspólny -zapewniony, lub we własnym zakresie wówczas w miejscu w którym każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie indywidulanie ) . Późnym popołudniem dojeżdżamy do hotelu, tam wspólna kolacja i zabawa, ale z umiarem, aby rano wstać. Choć w tym roku może nie aż tak rano, aby zabawa była dłuższa …

Każdy dzień rajdowy zaczynamy odprawą na której dostajecie informacje o tym co danego dnia będzie się działo, jakie mamy przystanki, jeśli będzie podział załóg do danych miejsc / zadań to zostaniecie o tym poinformowani kto jedzie z kim itp. Dziennie planujemy przejeżdżać około 100-150 km zatrzymując się po drodze na różnego rodzaju przystanki - przystanki to min. punkty jakie odwiedzamy danego dnia w celu zwiedzania lub poznawania, przystanki na wykonywanie zadań wpisanych w rajd, przystanki na jedzenie itp. nie przewidujemy jednorazowo jazdy dłuższej niż około 3 godzin, więc nie jest on bardzo wyczerpujący.
Na pewno trzeba być skupionym i na pewno cała załoga będzie mogła się wykazać , a nie tylko kierowca – a może On ma najłatwiej 😊. Mimo że jest to rajd to mamy nadzieje że będzie to też „wycieczka krajoznawcza” która może Was zachęci do powrotu w te rejony aby już spokojniej poznać wszystkie uroki danego regionu.

Przed Rajdem dostaniecie bogaty zestaw startowy. Przed każdym odcinkiem dostaniecie to co będzie niezbędne do jego przejechania.
To co musicie ze sobą zabrać to dobry humor i pozytywne nastawienie 😊 a to na co powinniście się przygotować to dobra zabawa i elementy zaskoczenia.
Najważniejsze jest to, że cała trasa i wszystkie zadania są tak skonstruowane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie da się do niego przygotować, zadania są dla wszystkich takie same i rajd żadnej grupy nie faworyzuje. Możesz brać w nim udział kolejny raz i wcale nie jesteś na lepszej pozycji co pokazał poprzedni rajdy w którym wygrywali nowicjusze i rodziny z Dziećmi … co najlepiej świadczy o tym że Rajd jest dla wszystkich.

Poprzednie edycje … na pewno warto się z nimi zapoznać abyście wiedzieli z czym przyjdzie Wam się mierzyć. Staramy się aby każda edycja wyglądała inaczej. W różnych edycjach stawiamy nacisk na różne elementy.
Tu macie link do poprzednich trzech edycji, a wspominki z IV edycji będą wkrótce 😊:
http://classicmustangrally.pl/index.php ... ie-edycje/Awatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-01-21, 18:48

o trasie jaka będzie, jak przebiega

To będzie najkrótszy post – trasa i atrakcje na niej owiane są zawsze wielką tajemnicą aż do samego początku rajdu – dosłownie, o większości dowiadujecie się na 5 minut przed wyjazdem na dany odcinek.

Więc ogólnie to co możemy zdradzić - Rajd zaczynamy we wtorek 22.08.2023 popołudniu ( abyście zdążyli dojechać ) w Toruniu .. i już we wtorek wieczorem naprawdę się zacznie 😉.

W środę nie za rano po wieczornym „ wieczorku zapoznawczym” wyjeżdżamy z Torunia i kierujemy się w piękne rejony Grudziądza, Tlenia – lasy, jeziora – czego chcieć więcej. Postaramy się pomijać główne drogi aby poczuć klimat tego regionu, zatrzymać się tam i ówdzie, i jakoś ten dzień uatrakcyjnić. Wieczorem meldujemy się w hotelu w miejscowości Tleń. Tam biesiadujemy dwa dwie noce – ale nudzić się nie będziemy, wyciśniemy z tego regionu co się da, zarówno w dzień - – oby pogoda dopisała😊 , jak i w nocy … generalnie chcemy zająć Wam wszystkie wieczory abyście się nie nudzili … ale też może nie kazać Wam tak rano wstawać jak to było dotychczas.

W piątek rano jedziemy dalej już nad morze do Gdańska – trasa dłuższa ale postaramy się ją urozmaicić i też zawitać w ciekawe miejsca.
W Gdańsku i okolicach jesteśmy dwa dni , już na spokojnie ale mam nadzieje, że ciekawie – mamy nocleg w samym centrum więc na pewno będzie co robić szczególnie wieczorami i w nocy.

W międzyczasie w sobotę …. wyłonimy najlepiej sobie radzących, a może najsprytniejszych, a może najszybszych … najważniejsze, że tu każdy jest zwycięzcą.Awatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-01-30, 08:59

Czas przedstawić nasze miejsca odpoczynku.

Spotykamy się we wtorek w Toruniu. Około godziny 17-ej. zaczynamy prezentację załóg i rozdanie pakietów , kolacja i … i się zacznie 😊 . Nocujemy w niesamowicie klimatycznym dworcu – znaczy hotelu 😉. Hotel Przystanek Toruń ( http://przystanektorun.pl ).

W środę rano jeszcze chwilkę zabawimy w Toruniu i dalej ruszamy w drogę. Po dniu pełnym wrażeń późnym popołudniem meldujemy się w Tleniu – Hotel Evita ( https://evitahotel.pl ).
W czwartek – nie pakujemy walizek , ale to nie znaczy, że jesteśmy cały dzień w hotelu. Postaramy się jakoś Wam wypełnić ten czas.
W piątek jedziemy dalej już nad morze. Po „skomplikowaniu prostej drogi” dojeżdżamy do Gdańska i tam się meldujemy w hotelu Marina Club ( http://marinaclubhotel.pl. ). Ładny hotelik w centrum miasta z widokiem na Motławę. Baza wypadowa na piątkowe wieczorne zabawy i na sobotnie ostatnie podrygi na Rajdzie.

Jeśli będziecie chcieli przyjechać dzień wcześniej do pierwszego hotelu w Toruniu bo macie długą trasę – pomożemy w ogarnięciu noclegu.
W każdym hotelu mamy śniadania i w większości kolacje.

Po drodze będą zapewnione przynajmniej w dwa dni obiady , jeśli danego dnia obiad lub kolacja nie będzie zapewniona to zorganizujemy czas w takim miejscu aby każdy mógł się bez problemu posilić. Postaramy się zapewnić smakołyki i napoje na drogę, aby być pełnym sił w trasie 😊.

Wyjeżdżamy z hoteli w godzinach około 9 ( nie zawsze własnymi samochodami 😊 ) , i docieramy do hoteli około godziny 18-19-ej ( mam nadzieję, że własnymi samochodami 😊 )
Z racji tego, że ostatni hotel Marina Club jest w centrum miasta i nie ma tam miejsca na typową biesiadę , zapewniliśmy biesiadę noc wcześniej – w hotelu Evita tak aby tradycji stałą się zadość i biesiada się odbyła. Choć bar na dachu „RoofTop” w Gdańskim Marina Club też może być ciekawym rozwiązaniem.

Chyba też mamy fajny pomysł aby dla chętnych Rodziców Dzieci spały w hostelu który jest na dolnych piętrach Marina Club – są to 4-6 osobowe pokoje z piętrowymi łóżkami, gdzie Dzieciaki będą mogły odpocząć od Rodziców, a może na odwrót 😊. Oczywiście nie jest to obowiązek i każdy sam będzie decydował czy Dziecko śpi z nim w pokoju czy w tym hostelu – nie ma to wpływu na cenę i atrakcje. To będziemy ustalać w terminie bliżej rajdu z Rodzicami zabierającymi swoje pociechy.Awatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-02-05, 18:39

O konkurencjach , punktacji, „rywalizacji”

W poprzedniej IV edycji postawiliśmy w odróżnieniu do trzech pierwszych na rajd analogowy – czyli papier i mapy. W tym roku – za wcześnie by o tym mówić, ale patrząc na poprzednią edycję gdzie jednak w większości telefony wygrały … ale też przez to słabiej „komórkowcy” wypadali w konkurencjach, postaramy się to zmienić i nie będziemy utrudniać 😉 – świat idzie z postępem i nie ma co z tym walczyć. Może jednak większy nacisk postawimy na te internety, gugle i inne tiktoki 😊. Ale coś kosztem czegoś, niech wygra ten który najszybciej się porusza w tych tematach … może znów warto zabrać Dzieci na rajd 😉
Rajd jest rajdem Rodzinnym więc mamy nadzieje że Dzieci nie będą się zbytnio nudzić i może dla nich też znajdziemy jakieś zadania. W tym roku postaramy się, aby było więcej rywalizacji bezpośredniej – te spojrzenia z boku na jakim etapie jest rywal ? więcej rywalizacji na czas – czy zostawiłem innych w tyle? więcej rywalizacji wspólnej – czy on już to znalazł czy nie ? Widać metę – a może go jeszcze prześcignę ? … A co z tego wyjdzie zobaczymy na samym końcu.

Jak na Rajd przystało – odcinki nawigacyjne, konkurencje i zadania zarówno stacjonarne jak i na trasie, będą punktowane. Zadania będą tak przygotowane aby Nikomu nie sprawiły trudności i były dostosowane do każdego wieku i płci. Pamiętajcie to tylko zabawa 😊 … z rywalizacją w tle.

Czy będziesz jechał sam, czy z czteroosobową załoga, czy też będzie to załoga z uroczymi Dziećmi, lub z samymi dorosłymi – nie ma znaczenia. Postaramy się aby zadania były tak przygotowane, że każdy ma takie same szanse podczas rywalizacji. W poprzedniej edycji dwie załogi z małymi dziećmi były na podium, a inne tuż za. Zawsze myśleliśmy że nasze kochane pociechy nie służą zmaganiom , a tu taka niespodzianka – wyciągnęliśmy wnioski z tego w 5 edycji 😊. Generalnie pewnie w części konkurencji Dzieci będą przeszkadzać marudzeniem , ale w innych ich zwinne rączki i nóżki mogą pomoc … więc się wyrówna 😊.
Przed każdym zadaniem czy odcinkiem trasy będzie odprawa i dokładnie Was poinformujemy co trzeba będzie robić. Jeśli będą wymagane dodatkowe materiały do danego odcinka lub zadania na pewno je od nas dostaniecie.
Coś więcej o konkurencjach … jeszcze za wcześnie , ale tak jak wspomnieliśmy wyżej postaramy się aby miały większą nutkę bezpośredniej rywalizacji i połączyć je ze zmaganiami w których ważny jest czas – to nie znaczy że trzeba będzie jechać łamiąc przepisy albo biegać na czas na „setkę” 😊 – Koledzy nie myślę o tej „setce” co Wy 😊 😊 😊 . Mamy nadzieję, że Dzieci Was też nie spowolnią .. w każdym razie co z tego wyjdzie to jeszcze sami nie wiemy 😊 – jak zawsze plany są ambitne.
Postaramy się, aby konkurencje były różnorodne, ciekawe i zaskakujące … zaskakujące o każdej porze dnia i … wieczoru 😊 – i na ten wieczór też chcemy postawić większy niż dotychczas nacisk.
Punktacja będzie dostosowana do „trudności i obszerności” zadań. Bierzemy pod uwagę liczebność załogi i wiek. Będziemy zliczać punkty na bieżąco a być może po danym odcinku będziemy przekazywać cząstkowe wyniki, aby podkręcić atmosferę – na razie na ten temat dyskusje trwają.
Wygrywa Załoga, która będzie miała najwięcej punktów, lub najmniej punktów karnych, lub sumarycznie najlepszy czas.
Rywalizacja – jeśli można ją tak nazwać – będzie tłem, bo najważniejsza jest zabawa i na pewno każdy będzie doceniony na mecie i w ogólnej punktacji. U nas Nikt nie przegrywa !!!!Awatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-02-12, 13:03

jak się przygotować

A jak się do Rajdu przygotować ?? w zasadzie nie trzeba 😊, wszystko co „nietypowe” a będzie Wam potrzebne otrzymacie na miejscu, więc przygotowujecie się jak do normalnego wyjazdu i tak aby było Wam wygodnie. W tej edycji może być troszkę więcej biegania – wiec wygodne buty na pewno się przydadzą. Lato wiec powinno być ciepło - ale jak nas coś spotka to na pewno warto zabrać coś przeciw deszczowego, dobrze tez zabrać coś co można zmoczyć jak byśmy się mieli gdzieś skąpać ;).

O noclegi i posiłki niech Was głowa nie boli, nudzić się też nie będziecie, generalnie wypełnimy Wam czas od rana do nocy. Co zabrać ?? – gitarę, spodnie podarte i buty stare 😊 … czyli to co zwykle zabieracie na rajd samochodowy , znaczy na normalny wyjazd 😊.

Jeśli coś specjalnego będzie potrzebne a czego nie jesteśmy w stanie zapewnić, na pewno dostaniecie o tym informację przed rajdem, tak aby był czas się w to zaopatrzyć, jednak nie przewidujemy nic tak ekstremalnego co mogłoby Wam sprawić trudność.

Dzieci – w każdej z czterech poprzednich edycji udział brało kilkanaścioro najmłodszych, zarówno od tych z kołyski mających po pół roku po przez kilku aż do kilkunastolatków. W IV edycji był rekord – 30 Dzieci . Staramy się, aby trasa nie była uciążliwa, aby były przystanki i aby przynajmniej część konkurencji i zadań było angażujących Dzieci. W zadaniach na czas mamy nadzieje że za bardzo Was nie spowolnią … a może Was przyśpieszą. Generalnie jest tak, że czasem są uprzywilejowane 3,4-Osobowe załogi z pociechami, a czasem niekoniecznie. Ale może ni zawsze trzeba traktować ten Rajd jako rywalizację , a po prostu spotkanie ze znajomymi, z nieznajomymi, a Dzieci będą w swoim towarzystwie co na pewno przełoży się na odpoczynek dla Rodziców 😊.Awatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-02-18, 20:04

co wyróżnia go od innych , czy warto ?😊, co przeżyjecie

Hmmm nie chodzi o to aby zachwalać rajd bo nie jesteśmy obiektywni … ale na pewno jest to jeden z nielicznych Rajdów kilkudniowych, klasycznych samochodów, a już na pewno jedyny w którym biorą udział same Mustangi.

Dotychczasowe edycje przyciągały wielu pasjonatów tej marki, którzy pokazali nam jak wspaniale potrafimy się razem bawić.
Z racji tego, że będziecie mieli zapewnionych dużo atrakcji, wyżywienie, dużo gadżetów to jedziecie na niego w pełni wyluzowani a to przekłada się z kolei na fantastyczną nieskrępowaną atmosferę.

Nie ma zaciekłej rywalizacji – a może jest, ale tylko w ciągu dnia i nocy 😊 , a wieczorami na pewno się wyluzujemy.

Na wypadek nieprzewidzianych awarii, których nie możemy „ogarnąć” samodzielnie- jak co roku będzie nas wspierać swoim doświadczeniem ekipa serwisowa z lawetą.
Wspólne wieczory zacieśniają nasze relacje, pozwalają nam się lepiej poznać i wyluzować, tak aby następnego dnia rano wszyscy z uśmiechem na twarzy byli gotowi na kolejne zadania.
A chyba najlepszą reklamą będzie to że wszystkie ekipy zawsze dojechały do mety i sporo ekip jechało w kilku edycjach.
Po prostu weź udział, sprawdź i sam ocenisz.

Link do trzech poprzednich edycji mieliście w poście z 14 stycznia, mamy nadzieję, że uda się też zamieścić relację z IV edycji.

Za tydzień najważniejszy post - informacje o zapisachAwatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-02-26, 20:18

Zapisy, Ceny

Już za tydzień ruszają zapisy.

Decyduje kolejność zgłoszeń i z doświadczenia zdobytego w poprzednich edycjach wiemy ,że zapisów nie można odłożyć na później, gdyż wolne miejsca mogą się skończyć nawet w kilkanaście minut.

Oczywiście chcielibyśmy, aby pojechało jak najwięcej załóg ale niestety musimy ograniczyć się do 25 załóg z dwóch przyczyn. Po pierwsze logistyka, choć tu moglibyśmy troszkę nagiąć zasady.
Niestety najważniejszym czynnikiem jest opłata. Skalkulowana jest tak aby była w miarę do przełknięcia i nasi partnerzy pokrywają około połowy rzeczywistych kosztów każdej załogi, a partnerzy nie są z gumy i aby pojechało np. 30 załóg zamiast 25 potrzeba pokaźnego zastrzyku gotówki dla każdej dodatkowej załogi.

Na forum w tym poście, będzie udostępniony link do formularza – zapisy zaczynamy 4 marca o godzinie 20:00

Formularz będzie bardzo ogólny, ponieważ wszystkie dokładniejsze dane będziemy zbierać już indywidualnie
Po otrzymaniu zwrotnej informacji o umieszczeniu na liście prześlemy dane do przelewu, a w kolejnych mailach poprosimy o dodatkowe informacje
Oczywiście stworzymy listę rezerwową, więc warto się zapisywać nawet jeśli zabraknie miejsc.

GENERALNIE zachęcamy do brania udziału w nawet malutkiej części jako wspólny organizator rajdu. Sporo załóg które się z nami bawią i jadą jako uczestnicy, dokładają swoją cegiełkę do organizacji - czy to podsyłają pomysły na zadania, dają wskazówki, które pozwalają nam udoskonalać rajd, mają pomysły na Partnerów, czy też gadżety dla załóg albo gadżety które możny wykorzystać w konkurencjach. Zachęcamy do bycia częścią Rajdu.

Cena za 2-osobową załogę ( bez względu na wiek pilota ) – 2 900 zł.
W cenie 5 noclegów, 5 śniadań , 4 lub 5 kolacji, minimum 2 obiady.
Koszt za dodatkowe Osoby ( za 3 i 4 Osobę ) to po 900 za Osobę , bez względu na wiek. Dzieci do lat 2 dwóch śpiące razem z Rodzicami jadą za darmo.
W cenie pakiety startowe, gadżety, wszystkie potrzebne materiały, atrakcje i podstawowe pakiety odzieżowe – dla kierowcy i pilota. Nie gwarantujemy dodatkowych pakietów dla 3 i 4 osoby, ale to się dopiero wyjaśni bliżej Rajdu.


Po informacji zwrotnej o umieszczeniu na liście uczestników prześlemy prośbę o wpłatę 1000 zł bezzwrotnego zadatku w ciągu 7 dni od daty otrzymania od nas maila. Zadatek zwracany będzie tylko pod warunkiem znalezienia zastępstwa na Wasze miejsce.
Aby troszkę Was odciążyć dalsze opłaty rozkładamy na dwie raty. Kolejny 1000 zł będzie wymagany do końca maja i końcowa dopłata do końca lipca.
W zwrotnym mailu wyślemy informację do zakwalifikowanych do Rajd załóg z linkiem do regulaminu Rajdu - wpłata zadatku, będzie równoznaczna z akceptacją regulaminu.Awatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-03-03, 19:43
Awatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-03-05, 16:18

lp Nick / pseudonim

LISTA ZAŁÓG
1 - Sherif
2 - Szalejka
3 - usmarine
4 - Piotr WA
5 - yoozeq
6 - Kapitanplaneta1
7 - as1967
8 - Michu80
9 - Rekin
10 - wojtek_80
11 - Maku
12 - Forest
13 - emgie
14 - Nati666
15 - Gumiś
16 - Dobrus
17 - Przemek64
18 - Pataf
19 - zielonyfast1965
20 - mstrugala
21 - Ramek
22 - Musiel
23 - Janusz
24 - Kris..
25 - Fatboy


LISTA REZERWOWA
26 - AluStar
27 - Saymon
28 - Mar
29 - Lukideluk
30 - Wodzu
31 - Mruk
32 - Lemur
33 - Astro
w razie zmian będę się kontaktował z każdą z załóg indywidualnie.


ORGANIZATORZY
1 - Sylwester66
2 - RTR
3 - Stang232
4 - Mirmal
5 - MustangShopAwatar użytkownika
Sylwester66
Członek Honorowy MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Classic Mustang Rally 2023 - informacje

Post autor: Sylwester66 » 2023-03-15, 20:49

Przypominamy , że tylko do końca tygodnia czyli do 19 Marca czekamy na wpłaty i na dane załogi.

Po tym terminie skreślamy z listy i kontaktujemy się z Osobami z listy rezerwowej.Zablokowany

Wróć do „2023”