PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Komunikaty administratorów, informacje o zmianach, uwagi i sprawy bieżące

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: siara » 2017-02-19, 14:47

Witam kiedys przegladajac forum klikajac na baner gorny wracalo do glownej strony forum teraz wraca do glownej MKP da sie to cofnac? :)



Awatar użytkownika
Rockmancar
Forumowicz
Posty: 201
Rejestracja: 2016-11-02, 00:03
Model: New Edge
Silnik: V6 3.8
Kolor: Bright Atlantic Blue
Lokalizacja:: Konin
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: Rockmancar » 2017-02-19, 15:03

Nie da się, tak jest już ustawione. Ale kilkanaście pikseli niżej masz "Strona główna forum", trzeba więc zacząć się przyzwyczajać do klikania w to miejsce, nie na baner ;)



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: siara » 2017-02-19, 15:09

Rockmancar pisze:Nie da się, tak jest już ustawione. Ale kilkanaście pikseli niżej masz "Strona główna forum", trzeba więc zacząć się przyzwyczajać do klikania w to miejsce, nie na baner ;)
Tak jak opisalem bylo od kiedy pamietam tym bardziej ze baner dotyczy forum :) da sie wszystko kwestia checi :) i potrzeby. Nie wiem kou to przeszkadzalo ze zostalo to zmienione.



Awatar użytkownika
Radziu
Forumowicz
Posty: 496
Rejestracja: 2012-04-12, 10:46
Model: 2012 Premium Pony
Silnik: V6 3.7
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: Radziu » 2017-02-19, 15:33

Lepiej byłoby, gdyby baner powracał jak pisze siara.



Awatar użytkownika
SECHUBU
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 2009-04-19, 13:07
Model: S550
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: Wro
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: SECHUBU » 2017-02-19, 20:37

Fajnie tez by bylo, aby zrobic przekierowanie na forum z adresu mustangklub.pl/forum ;)



Awatar użytkownika
Rockmancar
Forumowicz
Posty: 201
Rejestracja: 2016-11-02, 00:03
Model: New Edge
Silnik: V6 3.8
Kolor: Bright Atlantic Blue
Lokalizacja:: Konin
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: Rockmancar » 2017-02-19, 21:57

siara pisze:
Rockmancar pisze:Nie da się, tak jest już ustawione. Ale kilkanaście pikseli niżej masz "Strona główna forum", trzeba więc zacząć się przyzwyczajać do klikania w to miejsce, nie na baner ;)
Tak jak opisalem bylo od kiedy pamietam tym bardziej ze baner dotyczy forum :) da sie wszystko kwestia checi :) i potrzeby. Nie wiem kou to przeszkadzalo ze zostalo to zmienione.
Wiem, że się da - z poziomu webmastera. Mi chodziło o to, że się nie da z poziomu użytkownika. Z tego co pamiętam jakiś czas temu był poruszany ten temat. Nie wiem, kto to zmienił, ale ja również często się mylę i klikam na baner :/



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: celibad » 2017-02-19, 23:09

Nie narzekajcie ;) jest tak żeby nie trzeba było szukać dodatkowo stronę klubową, nie musicie w trakcie prowadzenia auta buszowac po necie ;) tak jak napisał kolega .... parę pikseli niżej jest STRONA GŁÓWNA i tym kliknięciem wracacie na stronę główną forum


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
lamina
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1005
Rejestracja: 2012-05-28, 20:54
Model: GT390 1968
Silnik: inny V8
Kolor: Highland Green
Lokalizacja:: Pruszków/Pisz
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: lamina » 2017-02-20, 09:28

Mam takie pytanie...
od jakiegoś czasu wraz z powiadomieniem o odpowiedzi w wątku, dostaje w powiadomieniu tresc tej odpowiedzi,,, np całą liste zgłoszonych na zlot....
czy to mozna jakoś indywidualnie wyłączyć, czy ten typ tak ma i tak juz będzie?



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: siara » 2017-02-20, 22:20

celibad pisze:Nie narzekajcie ;) jest tak żeby nie trzeba było szukać dodatkowo stronę klubową, nie musicie w trakcie prowadzenia auta buszowac po necie ;) tak jak napisał kolega .... parę pikseli niżej jest STRONA GŁÓWNA i tym kliknięciem wracacie na stronę główną forum
Celi jakie marudzenie tak bylo od kiedy jestem na formu a to pare lat i nagle sie zmienilo nie wiem po co...
Jak by podejsc do tego inaczej to na banerze na forum wyraznie jest napisane w dolnej czesci "FORUM UZYTKOWNIKOW i MILOSNIKOW FORDA MUSTANGA klikasz i masz strone glowna klubowa ...



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2393
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2017-02-24, 07:21

siara pisze:
celibad pisze:Nie narzekajcie ;) jest tak żeby nie trzeba było szukać dodatkowo stronę klubową, nie musicie w trakcie prowadzenia auta buszowac po necie ;) tak jak napisał kolega .... parę pikseli niżej jest STRONA GŁÓWNA i tym kliknięciem wracacie na stronę główną forum
Celi jakie marudzenie tak bylo od kiedy jestem na formu a to pare lat i nagle sie zmienilo nie wiem po co...
Jak by podejsc do tego inaczej to na banerze na forum wyraznie jest napisane w dolnej czesci "FORUM UZYTKOWNIKOW i MILOSNIKOW FORDA MUSTANGA klikasz i masz strone glowna klubowa ...
to zmienimy i będzie pisać strona MKP , chodzi głównie o to że nie zaglądacie na stronę główną MKP i brakuje nam wyników do statystyk :rotfl:



Awatar użytkownika
Rezor
Forumowicz
Posty: 1624
Rejestracja: 2015-03-19, 13:33
Model: SN95 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Niebieski

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: Rezor » 2017-02-24, 12:32

Nie lepiej wydzielić osobny baner? Nie spotkałem jeszcze forum w którym po kliknięciu w główny baner nie odsyła do strony głównej forum (no chyba, że to strony o tematyce rozrywkowej gdzie dyskusja jest raczej elementem drugorzędnym). Jest to szczególnie problematyczne podczas korzystania z forów na urządzeniach mobilnych.


Mój mustang jest jak pies:
Ciągle się z nim bawię
Kobieta wypomina ile mam przez niego wydatków i problemów
Dzieci go lubią
Matka ma go dość bo przeorał jej podwórko
Ojciec zwie bo olał mu kostkę na podjeździe
Znajomi wciąż muszą o nim wysłuchiwać

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: PROBLEM TECHNICZNY - FORUM

Post autor: siara » 2017-02-25, 23:40

Jesli to jest zwiazane ze stastykami to kto je zrobi ci co klikaja bo chca wracac do glownego forum a wracaja do strony glownej - czyli beda przeklamane statystyki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”