MUSTANG RACE SONG

Komunikaty administratorów, informacje o zmianach, uwagi i sprawy bieżące

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Magkri
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2010-08-16, 21:45
Model: 1966
Silnik: V8 4.6
Kolor: złotko

MUSTANG RACE SONG

Post autor: Magkri » 2015-02-22, 23:10

Tak jak obiecałam. Wklejam naszą klubową piosenkę. :hurra:
Obowiązkowo trzeba jej się nauczyć na pamięć aby wziąć udział w Mustang Race :rotfl:

http://chomikuj.pl/magkri/Mustang+Race+ ... 28audio%29" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdrawiam


Pozdrawiam Magda - Spontanowa

Awatar użytkownika
Zbycho9
Forumowicz
Posty: 169
Rejestracja: 2014-09-19, 09:22
Model: 1966 coupe

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: Zbycho9 » 2015-02-23, 11:19

świetny kawałek :padam:



Awatar użytkownika
swiadeka
Stowarzyszenie MKP
Posty: 676
Rejestracja: 2009-04-14, 16:58
Model: GT Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: bordowy i białe pasy

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: swiadeka » 2015-02-23, 11:50

Dawno już go nie słyszałem. Dzięki Magkri. Dzwonek w telefonie już ustawiony ;)


Arek

Awatar użytkownika
Magkri
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2010-08-16, 21:45
Model: 1966
Silnik: V8 4.6
Kolor: złotko

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: Magkri » 2015-02-23, 23:28

I znowu każdy telefon na zlocie będzie tak samo dzwonił :przestraszony:


Pozdrawiam Magda - Spontanowa

Awatar użytkownika
Foose
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 2011-03-31, 16:31
Model: Mustang FOOSE
Silnik: V8 4.6
Kolor: vista blue
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: Foose » 2015-11-21, 23:04

a były do tego kawałka fotki ?



Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1299
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: pavlito » 2021-03-10, 01:03

Moi drodzy, znacie ten utwór? Oj, znacie :) Nie zliczę imprez, dyskotek, rynków, skwerów na których rozbrzmiewał wprawiając wszystkich w dobry, energetyczno-mustangowy nastrój. I tak od 2012 r.!

Życie jednak nie zawsze się układa w tak tanecznym rytmie. Ewa, autorka naszego rejsowego hymnu doświadczyła tej gorszej odsłony. Zrządzenie losu wpędziło ją w spiralę zadłużenia, komornik zajmuje dochody. Czas płynie, a mimo pracy - perspektyw brak. Zwróciła się do nas, przyjaciół z dramatycznym apelem o pomoc, wsparcie, w jakiejkolwiek formie. Poniżej wklejam jej apel. Pamiętajcie, że jeżeli zechcecie, pomóc można na różne sposoby. Ktoś ma możliwości finansowe, inny zna odpowiedniego prawnika, inny zna komornika, który może coś poradzi...

Ja wierzę, że w naszej społeczności zawsze była siła przyjaźni, ścisłych więzów, które utkaliśmy właśnie podczas wspólnych przygód. To dzięki nim powstawały rzeczy na pozór niemożliwe, a dla nas zupełnie osiągalne. Takie małe cuda. Teraz możemy stworzyć jeszcze jeden ;)
"Witam serdecznie. Nie wiem czy mnie tam jeszcze pamiętacie. Uczestniczyłam z kolegą Kylem w MR2012, który wygraliśmy i napisałam ten słynny hymn MR.😊 Piszę, ponieważ mam wielką prośbę. Od dłuższego czasu borykam się z problemami finansowymi. Mam zajęcie komornicze na pensji, a to co dostaje przeznaczam na spłaty reszty zadłużeń. Ale ostatnio jest mi ciężko z tym wszystkim, nie daje rady już psychicznie i potrzebuje wsparcia. Założyłam zrzutkę żeby móc szybciej stanąć na nogi. Proszę, jeśli możecie wesprzyjcie mnie chociaż trochę. Chciałabym uzbierać parę groszy. W maju mój syn się żeni a ja nie wiem czy będę miała jakiś grosz, żeby pójść na ślub. Oto link do zrzutki https://zrzutka.pl/rc8mcu mogę też podać moje indywidualne konto jeśli ktoś by chciał pomóc."



caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: caniggia » 2021-03-10, 01:16

Poszło 200, choć dobrze by było opisać z jakiego powodu się wzięły długi, bo jeden pije a drugiego okradli a trzeci po prostu nie umie gospodarować



Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1299
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: pavlito » 2021-03-10, 01:21

Zasadniczo masz rację. Przychodzi jednak taki dzień, że człowiek wpada w depresję, z której sam się nie wygrzebie. Wtedy powód schodzi na drugi plan. Najpierw trzeba go wyciągnąć za uszy, a potem sprawdzić, co trzeba poukładać od nowa.



caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: caniggia » 2021-03-10, 01:24

Dlatego najpierw wpłaciłem, później pytam. Myślę że można to powiesić na głównej grupie



Awatar użytkownika
Krzysztof G.
Stowarzyszenie MKP
Posty: 39
Rejestracja: 2018-03-03, 21:02
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: ruby red
Lokalizacja:: Poznań

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: Krzysztof G. » 2021-03-10, 15:28

Dziewczyno uszy do góry! Powoli na zrzutce przybywa. Pozbierasz się, dasz radę. Wspieramy i dobrą myślą i kasą.
Powodzenia



Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1299
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: pavlito » 2021-03-11, 00:03

Żeby jeździć Mustangiem, trzeba mieć do niego serce (to krnąbrny źrebak). Nie dziwne też, że to serce u Mustangowicza wystaje z samochodu i bije mocno na zewnątrz. Także dla innych. Minęło raptem 23 godziny, a już zebraliśmy ponad 1800 zł dla Ewy :]



Awatar użytkownika
Magkri
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2010-08-16, 21:45
Model: 1966
Silnik: V8 4.6
Kolor: złotko

Re: MUSTANG RACE SONG

Post autor: Magkri » 2021-03-11, 21:33

Cześć Wszystkim
Pierwszy raz poznaliśmy Ewę podczas naszego pierwszego Mustang Race w 2012 roku.
Zaczynał się w Kudowie Zdrój. Mieliśmy kilka godzin na przygotowanie powitalnego wierszyka, piosenki lub po prostu prezentacji naszych załóg.
Każdy z nas powiedział trzy zdania o załodze i swoim aucie natomiast Ewa miała przygotowaną piosenkę... zaprezentowała ją na scenie.
Myślę, że nie tylko nam uczestnikom skradła serca ale dzięki temu utworowi zdobyła dużo punktów które w końcowym rozrachunku dały zwycięstwo :)
Ewcia tylko raz była z nami. Nie mniej jednak na tyle się zżyłyśmy, że kontakt został utrzymany przez wiele lat.
Poprosiłam ją aby udostępniła Klubowi piosenkę, przekazała ją z radością dzięki czemu możemy ją odtwarzać w najlepszej jakości na klubowych imprezach.
Minęło wiele lat, nie utrzymujemy kontaktu żebym wiedziała co w jej życiu się wydarzyło ale zdaje sobie sprawę, jak bardzo stłamszony, zagoniony w kąt musi być człowiek aby posunąć się do takiej publicznej prośby. Nie nam jest oceniać.
Myślę, że jeśli ktoś zna tę piosenkę to poprzez tą zrzutkę "postawi kawę" Ewci za wiele wspomnień i pozytywnych emocji.

Ponieważ Ewa nie jest z nami na forum na bieżąco informuję ją o postępach i wiadomościach od Was.
Kiedy zobaczyła jak duże wsparcie ma z Waszej strony, najzwyczajniej na świecie popłakała się ze wzruszenia.
Prosiła abym przekazała ogromne podziękowana dla wszystkich darczyńców bowiem rzadko kiedy człowiek spotyka się z tak dużą bezinteresowną pomocą.
Warto do końca wierzyć w cuda!


Pozdrawiam Magda - Spontanowa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”