Akcja serwisowa forda

Tu zajrzyj najpierw. Zebrane najważniejsze tematy z forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
empi1955
Forumowicz
Posty: 755
Rejestracja: 2013-02-19, 23:40
Model: GT 2006 ; 1978 KC
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver ; Bright Red
Lokalizacja:: 3city

Re: Akcja serwisowa forda

Post autor: empi1955 » 2018-01-03, 15:49

bart pisze:Ford Polska to śmiech na sali z ich standardami obsługi, wszedzie jest tak samo i spuszczają nas na drzewo z akcjami serwisowymi, mają to zwyczajnie w DU....PIE.
Ja też przestałęm się bawić, ale też dwa inne auta to nie Fordy i nie zapowiada się aby jakikolwiek nowy samochód był z tej stajni.
A ja od dawna tylko Ford, ale mam ich głęboko w d... . Czasem tylko jak się zapomnę to wydaje mi się że żyję już w innym świecie i wtedy szybko trzeźwieję ...
A prywatnie tacy mili ludzie np. państwo z opolskiego Ford Store, ale jak tylko wrzucisz temat auta z USA to czar pryska...
Taka jest większość ludzi. Na forum Ford Club Polska jest również grupa ludzi z których można byłoby zbudować odziały do egzekucji ludzi kupujących i jeżdżacych Fordami Made in USA.


Jedyne moje:
- słuszny, wolnossący GT 4,6 V8; 431 Hp; 569 Nm; tuned by HD-Customs
- taki na forum; Mustang II King Cobra 1978; 302 V8; 141 Hp; 339 Nm; import by As-Profi
- z kompresorem; GT500 5,4 V8; 600+ Hp; 800+ Nm; tuned by HD-Customs

BartekM
Młodszy Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2020-10-26, 10:42
Model: GT/CS 2013
Silnik: V8 5.0
Kolor: Oxford White
Lokalizacja:: Poznań

Re: Akcja serwisowa forda

Post autor: BartekM » 2021-10-06, 13:43

Cześć

po kupnie auta dowiedziałem się , ze jest objęte akcją serwisową (znany temat poduszek)

BEMO motors w Poznaniu się wypiął. Rozmawiałem z Ford Polska, który stwierdził, że mam poszukać , który serwis to zrobi.... generalnie robią to serwisy w Niemczech (?)

Czy możecie napisać , które serwisy wykonały akcje serwisowe? Poczekam jeszcze na odpowiedź w Ford Polska.... jak trzeba będzie napiszę do Forda w USA co hmm ich przedstawiciele w Polsce i jaki to ma wpływ na postrzeganie marki Ford przez właścicieli...

Oczywiście jak usłyszeli , że w przypadku awarii, braku ochrony w trakcie wypadku lub uszkodzenia poduszek etc skieruję sprawę do sądu o nie wykonanie akcji serwisowej , nie byli już tacy pewni siebie......

Jakie macie doświadczenia w tym temacie ?

pozdrawiam
BartekM



Piotrek
Forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-10-17, 22:25
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: wiśniowy

Re: Akcja serwisowa forda

Post autor: Piotrek » 2021-10-06, 15:21

Ford w Polsce nie chce obsługiwać Fordów made in usa - sprowadzonych. I nie ma na to rady swego czasu próbowałem zawalczyc, pisząc nawet do prasy typu Motor, Auto Świat ale panowie redaktorzy nie podjęli tematu.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego ?
np ASO Jeep w Polsce obsługuje wszystko co sie nazywa Jeep bez wzgledu na pochodzenie i wiek. I sprowadzał wszystko z USA co było trzeba do każdego modelu.
Tzn obsługiwał zanim sie sprzedał Fiatowi ;-)) teraz to nie wiem bo juz nie korzystam ;-)


Piotrek

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2379
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Akcja serwisowa forda

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2021-10-06, 16:28

nie tak dawno rzucił mi się wpis na FB , że ktoś w PL był na akcji w serwisie na wymianę poduszek . Oczywiście mustangiem us .



BartekM
Młodszy Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2020-10-26, 10:42
Model: GT/CS 2013
Silnik: V8 5.0
Kolor: Oxford White
Lokalizacja:: Poznań

Re: Akcja serwisowa forda

Post autor: BartekM » 2021-11-17, 11:28

Czy znacie jakieś serwisy z Polsce , które robią tą akcję serwisową ?

Ford Polska mnie spławił i odesłał do Forda w Niemczech. Ford w Niemczech milczy. Zero też odzewu od Ford USA. KPINA.

Jestem uparty i tak tego nie zostawię.... pozostaje rzecznik praw konsumentów i kancelaria prawna..... tyle, ze z kancelarią wiążą się koszty i wątpliwa skuteczność..

Macie jeszcze jakieś inne doświadczenia i pomysły ?



Awatar użytkownika
hellcup
Młodszy Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 2021-09-19, 17:58
Model: 2014 Cyclone
Silnik: V6 3.7
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Gorinchem, Holandia

Re: Akcja serwisowa forda

Post autor: hellcup » 2021-11-17, 23:00

Jak przyprowadzilem (z US) swojego do Holandii to z miejsca przy rejestracji mialem zaznaczone ze "auto niesprawne" a tyczylo sie to serwisowej wymiany poduszek. Zadzwonilem do Forda w moim miescie i zaproszono mnie za kilka dni na wymiane poduch. Sadze ze Ford musi to zrobic bo to w koncu Ford i laski nie robia. Ja bym sprobowal napisac do forda w stanach i poczekal na odpowiedz co oni zaleca, moze zapytaj tez ktory serwis w twojej okolicy powinien to zrobic , pewnie maja taki wykaz europejskich serwisow. Trzeba probowac


V6 3.7L Cyclone, Airaid MXP CAI+SynthaMax Filter, BBK Shorty Headers, BBK Throttle Body+Throttle Body Spacer, DSS Driveshaft 3.5" Alu, Sprint Booster V3, Pype Bomb Axle Back Muffler Delete, EBC Brakes, HD Customs tune, Cervini Type 4 RAM Air Hood

Awatar użytkownika
robin
Stowarzyszenie MKP
Posty: 601
Rejestracja: 2015-11-15, 23:21
Model: S550
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: Akcja serwisowa forda

Post autor: robin » 2021-11-18, 01:06

gt cs 11 zadzwonilem na infolinie forda w pl podalem dane. sprawdzili ze nie mial szkody calkowitej nadali numer zgloszenia. po miesiacu sie przypomnialem i po 2-3 tyg wymienili w aso w Bydgoszczy z pocalowaniem w reke i tyle



BartekM
Młodszy Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2020-10-26, 10:42
Model: GT/CS 2013
Silnik: V8 5.0
Kolor: Oxford White
Lokalizacja:: Poznań

Re: Akcja serwisowa forda

Post autor: BartekM » 2021-11-18, 13:07

Dzięki za informację. Na dzień dzisiejszy Ford Polska odsyła do Niemiec. Ford Germany się nie odzywa. USA też milczy... czekam.

Z dobrych wiadomości odezwał się serwis Ford z Piaseczna.... nie mają części, nie mogą ich zamówić bo ich nie ma.....

Temat zgłosiłem do dedykowanego do takich tematów przedstawiciela rzecznika praw konsumentów : dyzur@ow-simp.pl na razie cisza.

Nawet jak mają użytkowników mustanów poniżej 2015 w dupie to wyjdę im przez gardło zahaczając o migdałki :-D



Awatar użytkownika
Torsen
Forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 2018-04-02, 22:10
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: ...

Re: Akcja serwisowa forda

Post autor: Torsen » 2021-11-19, 13:23

W Małopolsce chyba komuś się udało, sprawdź na grupie na fb po tematach z poduszką, jakiś czas temu była taka akcja.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Spis treści”