Event dla mojego klienta

Wszystko związane z wyścigami, driftem itd. (sprzęt, taktyka, imprezy...)

Moderator: alski

Awatar użytkownika
Levi1916
Młodszy Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-23, 21:03
Model: Ford Mustang GT 07
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black matte & red lines

Event dla mojego klienta

Post autor: Levi1916 » 2013-06-10, 21:29

Moi drodzy, we wrześniu prawdopodobnie będę realizować event dla jednego z moich klientów.
Chcą pojechać na jakis tor w okolicach Warszawy do 150-200km od Warszawy i w zajęciach typu team bulding pojeździć trochę i miło spędzić czas jak nigdy dotąd. W zdecydowanej większości są to faceci
Czemu piszę o tym tutaj, ponieważ pomyślałem sobie, że pełno jest jakiś szkółek "samochodowych typu Subaru itd ale nikt chyba nie jeździł Mustangami :).
Nie wiem czy jest szansa aby zebrać "kilka" samochodów którymi, oczywiście wynając je aby goście pojeździli sobie na torze ?
Chciałbym zrobić taki event wogóle w klimacie związanym z Mustangiem.
Sprawa jest dosyć pilna ponieważ w piątek muszę przedstawić ofertę klientowi.

Proszę Was o info, jakieś zdanie na ten temat itd ... :)

Levi



Awatar użytkownika
MaciekW
Stowarzyszenie MKP
Posty: 490
Rejestracja: 2012-07-28, 22:13
Model: MY 2014 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: black
Lokalizacja:: Kędzierzyn-Koźle
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: Event dla mojego klienta

Post autor: MaciekW » 2013-06-10, 22:14

Jeżeli mam być szczery, to raczej możesz liczyć tylko na jednego Mustanga do dyspozycji dla gości - czyli Twojego.
Obawiam się, że nie znajdziesz zbyt wielu gotowych wypożyczyć swoje auta nieznanym gościom do poszalenia na torze.
No, ale może tylko mi się tak wydaje... Powodzenia w każdym razie, bo pomysł przedni.



Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Re: Event dla mojego klienta

Post autor: pudel » 2013-06-10, 22:47

maciek 11 pisze:Jeżeli mam być szczery, to raczej możesz liczyć tylko na jednego Mustanga do dyspozycji dla gości - czyli Twojego.
Obawiam się, że nie znajdziesz zbyt wielu gotowych wypożyczyć swoje auta nieznanym gościom do poszalenia na torze.
No, ale może tylko mi się tak wydaje... Powodzenia w każdym razie, bo pomysł przedni.
Ja bym mojego nikomu nie dał NIKOMU!!! :wstyd:


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Re: Event dla mojego klienta

Post autor: pudel » 2013-06-10, 22:58

Madasek pisze:nie kłam! widziałem jak Asia prowadziła :P
pijany byłem a to moja narzeczona :P w sumie w dowodzie widnieje :P


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

Awatar użytkownika
Levi1916
Młodszy Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-23, 21:03
Model: Ford Mustang GT 07
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black matte & red lines

Re: Event dla mojego klienta

Post autor: Levi1916 » 2013-06-11, 07:46

No a gdyby zrobić im taką wystawę i pokaz ?
Widziałem, że na różnych imprezach są czasem wystawione np Men's day?



Awatar użytkownika
Koral
Forumowicz
Posty: 2277
Rejestracja: 2009-01-02, 23:49
Model: GT CS8 +500HP
Silnik: V8 4.6
Kontakt:

Re: Event dla mojego klienta

Post autor: Koral » 2013-06-11, 08:24

kup jednego mustanga ,najlepiej GT na takie eventy,wtedy bedziesz mogl organizowac szkolenia na torze dla swoich klientow :) bo swojego konia nikt nie da w obce rece na tor, co innego auto ktore sie w tym celu kupiło i nei wlozylo w nie :serce: ;)

auto do wypozyczenia ma ta swoja zalete ze mozna cały vat odpisac ,a nei tylko 6tysi ;) wiec masz auto w cenie netto, do tego amortyzacja itp itd ,w sumie w plecy nei bedziesz,a przy dobrym ubepzieczeniu nawet jak rozbija to mzoesz byc do przodu, w stanach zauwazylem ze wypozyczalnei robia na tym dobra kase, rok wypozyczaja, potem lekko uszkodzone wystawiaja na aukcjach, ubezpieczalnia im daje 70% a na aukcji dostaja 50% wartosci auta,w sumei maja 120% ceny auta plus to co zarobia na wypozyczeniu ;)

i bez kombinacji bo wszyscy wiemy jak łatwo rozbic mustanga, ja teraz na torze w Ułęzy na stockowych oponach zima/lato i zawieszeniu za kazdym razem wylatuywalem z trasy :D a jezdze od lat 90tych tylnim napedem :D ;) mia;em 3przejazy i za 1szym razem nie wyhamowalem przed zakretem,za 2razem okrecilo mnie raz a za 3razem 2x :D ;) na torz4 w Kielcach mialbvym rozbite auto o barierki lub drzewa ..

takze kup auto na takei eventy i pomysl jak to zrobic zeby jeszcze na tym zarobic :D ;)


Koral tel.+48 792-33-55-65
http://www.facebook.com/US.AutoimportKS
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tor”