Auchan & CompLux Cup 2010 - 6-7 listopada - Bydgoszcz

Wszystko związane z wyścigami, driftem itd. (sprzęt, taktyka, imprezy...)

Moderator: alski

Ginger
Młodszy Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 2010-01-10, 00:08

Auchan & CompLux Cup 2010 - 6-7 listopada - Bydgoszcz

Post autor: Ginger » 2010-10-28, 11:36

Koleżanka poprosiła mnie o rozpowszechnienie tej strony, więc zamieszczam.
Może kogoś zainteresuje taka impreza :)

W imieniu wszystkich organizatorów mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na dwa dni świetnej zabawy podczas pierwszej edycji Auchan & CompLUX Cup, która odbędzie się 6 i 7 listopada w Bydgoszczy. Dla wszystkich uczestników zapewniamy: 2 trasy typu MiniKJS przygotowane na specjalnie w tym celu wyłączonym fragmencie parkingu przed Centrum Handlowym Auchan w Bydgoszczy, bardzo cenne nagrody dla zwycięzców poszczególnych kategorii, drobny gadżet dla każdego startującego zawodnika i dodatkowe nagrody dla finalistów oraz świetną zabawę.

Dodatkowo przewidujemy możliwość zaprezentowania startujących samochodów na wystawie aut tuningowych i wyjątkowych, wzięcia udziału w konkursie na najgłośniejszy wydech i CarAudio oraz innych atrakcjach, jak na przykład wystawa ciekawych aut policyjnych, Będzie również można nawiązać kontakt z wieloma firmami z branży okołomotoryzacyjnej (części, wyposażenie warsztatów i wiele innych), które sponsorują imprezę i wystawią swoje stoiska niedaleko od torów.

W konkursie może wziąć udział każdy pojazd samochodowy o dowolnej mocy, więc serdecznie zapraszamy każdego, dla kogo motoryzacja jest pasją i kto lubi sprawdzać siebie, swoje możliwości i swoje auto na próbach sprawnościowych.

Wpisowe dla zawodników wynosi 30 zł plus dodatkowo 5 zł za wypożyczenie kasku, jeżeli kierowca nie posiada własnego. W ramach wpisowego gwarantujemy możliwość 3-krotnego przejechania każdej z tras – czyli łącznie 6 przejazdów. Można oczywiście jeździć obydwa slalomy więcej razy – każdy dodatkowy przejazd kosztuje 10 zł.

Szczegóły na stronie poniżej:

http://cup2010.complux.pl/



Awatar użytkownika
Kamil
Forumowicz
Posty: 228
Rejestracja: 2010-05-22, 16:45
Model: 3.0d

Post autor: Kamil » 2010-10-28, 23:22

Ja choć Mustanga ,,jeszcze" nie mam, to chętnie się pojawię - ale tylko jak będzie jakaś klacz, bo tak to nawet się nie ruszam.
Pozdrawiam, K.
:).


Obrazek
dubi dubi duba, dubi dubi duba... agent Pe!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tor”