Wyścigi Oleśnica

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Wyścigi Oleśnica

Post autor: Magic » 2011-09-13, 22:07

Jest opcja na wbicie się na wyścigi mini KJS na lotnisku w Oleśnicy w październiku data jeszcze nie ustalone ale chcę wiedzieć ilu jest chętnych bo zaklepałem 5 miejsc tylko dla tubylców z okolicy z faktu że lotnisko wynajęte jest na 4 godziny.

Wygląda to tak ;)



Na pewno sobota start 15 godz. i jest 4 godziny z pomiarem na fotokomórce, podobno dosyć długa trasa i mało czekania na kolejny przejazd, koszt 150zł. Oczywiście niema co się spinać tylko traktować to jako naukę opanowywania auta bo na szaleństwo to opony pójdą z dymem w kilka minut. Dla chętnych jak będzie wolna przestrzeń toru mogę dopomóc w treningu, i nie oficjalnie możliwe że będzie można se dłużej pojeździć tylko wiadomo że w razie czego to nas ochrona wyprosi..


Obrazek

Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: Magic » 2011-10-05, 09:09

Wiec już ustalony termin 23.10.2011 nikogo nie namawiam i niema jakiejś presji w czasie przejazdów, traktować to jako trening i naukę jazdy, będzie dużo czasu, jak komuś się ganiać nie chce może zawsze po kibicować, jak będzie miejsce to można się ustawić na jakiś spocik.

zapisy i info http://www.srtw.pl/viewtopic.php?t=4212 ... 3896706bbf


Obrazek

Awatar użytkownika
Kazik
Młodszy Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 2011-07-06, 00:27
Model: 2000 V6
Silnik: V6 3.8
Kolor: Silver Metallic

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: Kazik » 2011-10-05, 09:45

23.10 to jeszcze trochę czasu i nie jestem pewien czy będę we Wro wtedy, ale postaram się przybyć rumakiem w celu kibicowania :)



odiss

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: odiss » 2011-10-05, 10:12

Ja będę :) Na tor nie wjadę bo auto wymaga jeszcze paru modyfikacji by jeździło przyzwoicie, ale chętnie przyjadę, popatrzę i spotkam się z Wami.
Więc jako kibic, jak najbardziej :)



Awatar użytkownika
lukasz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 2010-04-29, 21:41
Model: 4.6 V8 2008
Silnik: V8 4.6
Kolor: RED

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: lukasz » 2011-10-05, 10:40

ja sie pisze killer ;) fajna sprawa


ale killer napisz czy wiesz jak wygląda nawierzchnia tam?

widzę też że nie ma jakiś wyszukanych aut... więc nie chce żeby było sytuacji w stylu że będzie: "przyjechał szpanować a tu takie słabe czasy" -
ja kompleksów nie mam ale jak tam z atmosferą na tej imprezie? :rotfl:



Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: Magic » 2011-10-05, 20:08

Nawierzchnia jak to lotnisko bardzo ostra dodatkowo ma drobne spękania co przy twardym kapciu daje efekt jazdy jak po kostce brukowej ale dziur praktycznie niema poza wjazdem, zresztą trasa nie będzie wyznaczana po dziurach no chyba że trawkę się wyleci to może się nie jedno zdarzyć.

Lukasz niema co się sprężać zwłaszcza twoja odnowioną machiną bo przy wjechaniu w oponę nie obejdzie się bez uszkodzeń zderzaka a fele też mogą dostać wiec bez szaleństw dynamicznie ale z głową bo opon też szkoda.

No ekipa jak ekipa trochę inny świat ale w porządku ludzie i rozumieją co to są za auta choć zawsze jakiś śmiech może być jak się widzi amerykańca na rajdzie.


Obrazek

Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: Magic » 2011-10-19, 21:10

Ważna informacja zapisy i wpłaty do uczestniczenia w zawodach są przyjmowane tylko do piątku wiec w dniu imprezy nie będzie to możliwe ! ! ! !

Lista już ma 40 aut z tego głównie BMW, Subaru i EVO

I na chwilą obecną nie korzystać z mapy dojazdu wstawionej na stronie bo najprawdopodobniej jest dla off-roadowców.

ps jak by co mogę po pilotować chętnych na miejsce.


Obrazek

odiss

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: odiss » 2011-10-20, 16:33

Ustawiamy się mustangami jakoś w konkretnym miejscu by się spotkać czy totalny spontan ? Mówie o tych co nie wjeżdżają na tor, ci co wjeżdżają pewnie po zawodach do nas dołączą ?



Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: Magic » 2011-10-20, 19:39

wszyscy którzy przyjadą wjeżdżają na lotnisko i ustawimy się razem w parku maszyn jako ekipa serwisowa :P , ciągle jeżdżenia nie będzie wiec na pogawędki będzie chwila.

Jak ktoś chce to może wsiąść krzesełka składane by nie stać cały czas, katering ma być porządny, pogoda ma być słoneczna ale brać ciepłe ubranie bo to otwarty teren wiec może mocno wiać.


Obrazek

Awatar użytkownika
nemax
Młodszy Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 2010-03-26, 19:32
Model: 2011
Silnik: V6 3.7
Kolor: biały, a teraz w poszukiwaniu KLASYKA

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: nemax » 2011-10-20, 21:46

hello, ja może też na chwilkę wskoczę :papa:



Awatar użytkownika
lukasz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 2010-04-29, 21:41
Model: 4.6 V8 2008
Silnik: V8 4.6
Kolor: RED

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: lukasz » 2011-10-20, 22:22

ja tez podjade :) KILLER gdzie i kiedy bo wpadam na 100% jako obserwator swoim mustangiem... może tak mini zlocik?



Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: Magic » 2011-10-22, 18:24

mapa dojazdu http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... 07ccc85d1f

Trasa od Wrocławia na wjeździe do Oleśnicy nie wjeżdżać na obwodnicę tylko starą 8 jechać w stronę miasta na drugich światłach w prawo, od Warszawy pierwsze światła w lewo. Dalej na rondzie 3 wyjazd by po prawej stronie mieć kościół i cały czas prosto do końca miasta pomiędzy krzakami w lewo jest wjazd trochę dziurawy więc urażać na końcu drogi trzeba w prawo przez trawnik i już się jest na lotnisku ten pierwszy odcinek asfaltu ma kilka dziur, jadą ciągle prosto w połowie tej drogi ma być pitstop nie wiem w którą stronę będzie wyznaczona trasa więc możliwe że trasa przejazdu wyścigu przecina drogę dojazd do miejsca więc ostrożnie.

Co do godziny to ja będę o 9 a już przejazdy na czas zaczynają się o 11


Obrazek

odiss

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: odiss » 2011-10-23, 20:33

Mnie niestety jednak zabrakło. Leżę właśnie pod kroplówką i w koncu mam siły otworzyć laptopa i coś napisać.
Ktoś zda relacje ?



odiss

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: odiss » 2011-10-24, 10:46

Mega zatrucie, co skończyło się ostrym odwodnieniem. Stąd kroplówka. Nie martwcie się, już dochodze do siebie :)



Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Wyścigi Oleśnica

Post autor: Magic » 2011-10-26, 21:28

fajnie było z rana zimno, jak na pierwszą imprezę całkiem udana chodź nie obyło się bez wpadek, zwłaszcza że kibice nie mogli się wbić na plac normalną drogą.

ja tam trochę zachowawczo jeździłem bo z opony miałem tyle a przód z drutami

Obrazek

Celi opieprzył Lukasza że mi fele z takimi oponami sprzedał :P ale się bronił że to do jazdy się nie nadawały, ale ja daje radę i nawet fajniej się jeździ bokiem po rondzie :P

ogólnie po łącznym czasie z 6 przejazdów wyszło 7 miejsce z 13 w grupie powyżej 2000cm z tego większość na slickach i to po kilka kompletów. :szok: 4 miejsca było bez problemu do zdobycia na slickach, pierwsze trzy poza zasięgiem ;) masakra małe przednio napędowe killery najszybszy najnowszy Megane Sport w generalce miał 4 czas!!! a prawie pierwsze 15 miejsc to same 4x4 EVO i Subaru

dwa filmiki jeden z pierwszego zapoznawczego i drug już na czas sory za dźwięk i jakość ale nie zdążyłem nowego sprzętu przystosować do tych zadań.



Obrazek

Chłopaki się napalili byśmy lotnisko wynajęli ja powiem szczerze że nie jestem zbytnio chętny w tym roku na większe imprezy bo do końca jestem spłukany, a w przyszłym roku ma być lotnisko przejęte przez jakąś firmę i będzie odnowione wiec raczej się już nie będzie dało wynająć.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „2011”