Ustalenia dot. MustangRace 2011

Sprawy organizjacyjne Mustang Race 2011. Widoczny tylko dla organizatorów.
Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: pluzz » 2011-06-16, 10:41

DO WSZYSTKICH REGIONALNYCH!

Proszę o przysłanie mi na maila pluzz@poczta.fm wszelakich danych dotyczących hoteli, noclegów, miejsc spotkań, itp. Chodzi o adresy, numery kontaktowe do hotelu, numery do organizatorów regionalnych i co wam jeszcze do głowy przyjdzie co się może przydać.

Chcę przygotować książkę drogową i potrzebuję tych danych, żeby umieścić w książce i wydrukować mapy.

Myślę, że godziny spotkań pominiemy bo to może się okazać płynne. Oczywiście umieszczę harmonogram z zanzaczeniem, że jest orientacyjny.

Jeśli macie jeszcze jakiś pomysł co tam się powinno znaleźć dajcie znać.

Jak się ma sprawa z regulaminem? Jego treść jest już ustalona i dostępna?


Tomasz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2011-06-16, 12:05

jak zamieścić w pdf projekt aby się tu ukazał



Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: stang232 » 2011-06-16, 14:46

ode mnie poszło


Obrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: Dezo » 2011-06-21, 10:27

Pavulon_ pisze:mam pytanie, czy ktoś zamawiał już koszulki z Policomu ? wiem że Dezo ma i jest zadowolony, ja dzisiaj dostałem swoją i stwierdzam że lipa :/

pisze tutaj zeby nie robić antyreklamy :hyhy: ale zamówiłem Lkę i dostałem jakiś worek na ziemniaki. Rękawy dobre, na szerokość też, nawet ciut za duża a długość koszulki prawie do pępka :szok: nawet do garażu trochę wstyd :wstyd:

nadruk jest tak zrobiony że marszczy materiał :zdegustowany:

za 60 pln to trochę słabo, mam nadzieję że to tylko moja wyszła taka syfiata
Pav, to miło, że zwracasz uwagę na nieprawidłowości, ale polecam skorzystać z instytucji reklamacji. Ja tydzień temu odebrałem kolejną koszulkę MR z Policomu i nie mam żadnych uwag do jakości. Wszystko jest super.
Poza tym, wiem, że jeszcze nie dotarły do Policom kurtki!!! Miały być na wczoraj, a jeszcze ich nie ma. Może być problem z ich odrukowaniem...
Aaaa, i niech ktoś zamieści ROZKŁAD JAZDY na stronie MR bo mi ludzie wydzwaniają z pytaniami... co, kiedy, jak, o której godzinie...


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: pluzz » 2011-06-21, 11:02

Dezo pisze: Pav, to miło, że zwracasz uwagę na nieprawidłowości, ale polecam skorzystać z instytucji reklamacji. Ja tydzień temu odebrałem kolejną koszulkę MR z Policomu i nie mam żadnych uwag do jakości. Wszystko jest super.
Poza tym, wiem, że jeszcze nie dotarły do Policom kurtki!!! Miały być na wczoraj, a jeszcze ich nie ma. Może być problem z ich odrukowaniem...
Aaaa, i niech ktoś zamieści ROZKŁAD JAZDY na stronie MR bo mi ludzie wydzwaniają z pytaniami... co, kiedy, jak, o której godzinie...
Kurtki zostały wysłane wczoraj (tj. poniedziałek 20/06). Teraz wszystko w rękach GLSu.

Opis na stronę MR będzie, ale niestety jestem sam a mam dużo pracy z plakatami, książką drogową i innymi tajnymi rzeczami.

Cierpliwości Panie Dezo - wszystko jest na dobrej drodze.

A propos brakujących rzeczy: gdzie jest regulamin? Potrzebny będzie do książki drogowej.


Tomasz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: Pavulon_ » 2011-06-21, 11:25

Dezo pisze:
i k Pav, to miło, że zwracasz uwagę na nieprawidłowości, ale polecam skorzystać z instytucji reklamacji.

tak zrobiłem, wyslalem maila do p. Marcina od którego otrzymałem info że przesyłka z koszulką została wysłana. Niestety nikt nie raczył ani odpisać ani zadzwonić ani nic.

to jest nasz sponsor i nie chce robić zadymy z powodu koszulki za 60 pln, mam szmatkę do auta i tyle, nie mam zamiaru iść dalej z reklamacją. Nikomu z poza tego grona o tym nie mówiłem bo nie chcę robić antyreklamy bo przypadek może dotyczyć tylko mojej koszulki.

jak możesz to przekaż tylko informację jak powinni działać, jak powinni kontaktować się z klientem, jak załatwiać reklamacje. Na przyszłość oczywiście.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: Dezo » 2011-06-21, 12:11

Pavulon bądź konsekwentny. Jak się odezwałeś z pretensjami to drąż temat dalej. To, że to sponsor, nie ma tutaj nic do rzeczy. Musimy dbać o wizerunek MR. Może po prostu ktoś nawalił, trzeba to wyjasnić. Przyslij mi zdjęcia koszulki chociaż, bo nie mam z czym iść do ludzi...


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: pluzz » 2011-06-21, 15:39

Dobra. Kolejny temat zamknięty :D

Do zasłużonego :piwo: jeszcze daleko, ale już można sobie pomarzyć ;)

Plakaty się drukują. Przez Boże Ciało może być pośizg z dostawą, ale w piątek powinny już dotrzeć do odpowiednich regionalnych.


Tomasz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: Dezo » 2011-06-21, 17:01

Regulamyn poszedł. Skupiłem się na zasadach ogólnych. Szczegóły będą zawierały komunikaty, polecenia ustne i inne wytyczne.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: bedzin » 2011-06-21, 17:25

Dezo czyli regulamin moge juz uznac jako zrobiony i moge go odkreslic na liscie rzeczy do zrobienia??



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: Dezo » 2011-06-22, 17:11

Bedzin, sądzę, że tak. Po małych poprawkach regulamin dzisiaj otrzymał Prezes. Jeśli ostatecznie go zaakceptuje to mamy ten temat załatwiony.
Czy lista uczestników na stronie MR jest aktualna?
A ja ogólnie znowu wpadłem w krąg: http://www.youtube.com/watch?v=umu6R1NtQr8
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: pluzz » 2011-06-22, 17:54

Dezo pisze:Czy lista uczestników na stronie MR jest aktualna?
Tak. Jak najbardziej aktualna.


Tomasz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: stang232 » 2011-06-22, 21:33

Dezo pisze:Bedzin, sądzę, że tak. Po małych poprawkach regulamin dzisiaj otrzymał Prezes. Jeśli ostatecznie go zaakceptuje to mamy ten temat załatwiony.
Czy lista uczestników na stronie MR jest aktualna?
A ja ogólnie znowu wpadłem w krąg: http://www.youtube.com/watch?v=umu6R1NtQr8
Pozdrawiam
no odprawiaj wszystkich bo do końca czerwca tylko MR jest ważny :P


Obrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: Dezo » 2011-06-24, 06:55

pluzz pisze:
Dezo pisze:Czy lista uczestników na stronie MR jest aktualna?
Tak. Jak najbardziej aktualna.
Hmmm, z tego co mi wiadomo to filip i koral nie skorzystali z przedstawionej im propozycji uczestnictwa w MR... zatem należy rozumieć, że zrezygnowali z udziału w MR w ogóle. A jednak wciąż figurują na liscie rezerwowej na swoich dawnych miejscach. Uważam, że tych dwóch potencjalnych uczestników powinno zostać usuniętych z listy, w przeciwnym wypadku za każdym razem będziemy ich pytać o chęć udziału, pomimo tego, iż już raz chęci nie wyrazili...
Dobrze myślę? Zatem proszę o ich usunięcie lub co najmniej przesunięcie na koniec kolejki listy rezerwowej. Porządek musi być.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: pluzz » 2011-06-24, 12:36

Dezo pisze:
pluzz pisze:
Dezo pisze:Czy lista uczestników na stronie MR jest aktualna?
Tak. Jak najbardziej aktualna.
Hmmm, z tego co mi wiadomo to filip i koral nie skorzystali z przedstawionej im propozycji uczestnictwa w MR... zatem należy rozumieć, że zrezygnowali z udziału w MR w ogóle. A jednak wciąż figurują na liscie rezerwowej na swoich dawnych miejscach. Uważam, że tych dwóch potencjalnych uczestników powinno zostać usuniętych z listy, w przeciwnym wypadku za każdym razem będziemy ich pytać o chęć udziału, pomimo tego, iż już raz chęci nie wyrazili...
Dobrze myślę? Zatem proszę o ich usunięcie lub co najmniej przesunięcie na koniec kolejki listy rezerwowej. Porządek musi być.
Pozdrawiam
Też się nad tym zastanawiałem, ale lista uczestników już się nie powinna zmienić, a koral - po przydzielonym mu czasie na decyzje - rozmyślił się i już teraz jest znowu chętny do udziału. Ale właściwie masz rację, zrobię potem porządek na stronie. Czy nie powinniśmy zamknąć listy głównej i schować rezerwowej?


Tomasz
Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”