Astry 2.0 T Rogala ;)

Nasze inne wozy / Our "not Mustang" Rides

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

ODPOWIEDZ
Rogal
Posty: 9
Rejestracja: 2018-01-22, 13:52
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czarny

Astry 2.0 T Rogala ;)

Post autor: Rogal » 2018-02-06, 13:08

Witam ;) jestem Łukasz od niedawna posiadacz Mustanga GT 4.6 V8 z 2006r. Ale najpierw chciałem pokazać sie z innej strony :P A mianowicie jestem od kilku lat w klubie Opla którego chce wamm pokazać a wlasciwie dwa które mamy z Żoną :) A to dlatego zeby pokazać ze zapisując sie do klubu mysle o zabawie z wami dłuzej niz na miesiąc bo cos nawalilo mi w aucie ;) nie jestem jakimś znawcą marki Opla tym bardziej nic nie wiem o Mustangu narazie :) traktuje to jako zabawe i przyjemnie spedzony czas z ludzmi. Tyle o de mnie teraz Auta :D

Posiadamy dwie Astry 2.0 Turbo Benzynka 200KM Kombi i Cabrio tzw Twin Top ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

od jakis 8 miesiecy mamy tez cabrio 2.0 T tak wyglądała po zakupie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tak wygląda na obecną chwile oczywiście to sie jeszcze zmieni bo przygotowuje ją do sezonu ale to już nie bedą zmiany tak radykalne jakie były w planach a no dlatego ze tu przyczynił sie do tego kolega kamyk :D nie bede ukrywał ze znamy sie jak łyse konie ;) zaraził mnie fascynacją do Konika po ktorego byliśmy razem a w styczniu również razem kupiliśmy dla mnie :D czego nie żaluje bardzo fajne przeżycia :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oczywiście Mustanga pokaże w odpowiednim do tego dziale jak tylko zrobie jakies sensowne foty ;)



Awatar użytkownika
Michał P.
Forumowicz
Posty: 1634
Rejestracja: 2017-06-07, 11:18
Model: Mustang V GT/CS
Silnik: V8 5.0
Kolor: Czerwony
Lokalizacja:: Zabrze
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk

Re: Astry 2.0 T Rogala ;)

Post autor: Michał P. » 2018-02-06, 16:36

W cabrio gumki recepturki :D na felgach, nieźle.


Mustang 3.7l - 2012 Black Beauty 2017 - 2021
Mustang 5.0 l - GT/VS 2012 2021 -

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”