Sponsorzy MR2012

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Dezo » 2011-12-09, 07:57

Słuchajta, a czy wysłał ktoś info o jutrzejszej imprezie do Aquariusa?


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2315
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: AluStar » 2011-12-09, 09:45

Nikt do Aquariusa nie wysylal .



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Pavulon_ » 2011-12-09, 09:57

Zapytam inaczej, czy kto ma tam jakieś namiary ?



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Pavulon_ » 2011-12-12, 19:39

jeden wnioskek dot. sponsoringu MKP jaki powinniśmy wyciągnąć po imprezce w Bank Club (wg mnie)

wszystkie działania które włączają sponsorów muszą być pre-autoryzowane

bez żadnych wyjątków, dlaczego, z prostej przyczyny sponsorzy płacą i obserwują co my jako klub robimy i jak ich promujemy. Podam przykład lub dwa z sobotniej imprezy:

1. otoMoto.pl dało gadżety (o wartości około 1k pln) przeznaczone na nagrody w konkursie ... ja żadnego konkursu nie widziałem, gadżety dostały z nic 3 osoby z publiki i ledwo usłyszałem słowa przez kogo zostały ufundowane ... a akurat w tym dokładnie momencie gadałem z przedstawicielem otoMoto.pl i powiem że średnio się poczułem.
Tu akurat uwaga do Bielka, wiem że było urwanie głowy od paru tygodni i kupe innej roboty za którą szacun ale jak nie ma na coś czasu to się takie info przekazuje i ogarnia to ktoś inny lub tego po prostu nie robimy.

2. wchodząc do Bank Club zobaczyłem wielgachne standy Ford Polska i ..... to by było na tyle, tak nie profesjonalnie załatwionego tematu nie widziałem dawno... podobno Ford dał jakieś gifty ale nie widziałem ani nie slyszalem ze ktokolwiek je dostal lub wygrał czy cokolwiek... mało tego mimo konktaktu do przedstawiciela Forda nie udało się z nim podczas calego wieczoru pogadać.

i jeszcze jedna uwaga, jak ktoś rozpoczyna rozmowy ze sponsorami, ktokolwiek, to prosze tu wrzucać info --> jaka firma, co oferuje, czego oczekuje w zamian, co możemy ugrać i jaki jest tego status, ewnentualnie czy potrzebna jest jakaś pomoc.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Bielek » 2011-12-12, 20:35

przyjmuje uwagi,
niestety byłem między młotem a kowadłem i nie mogliśmy przedłużać. istniało zagrozenie, że menager przerwie imprezę. Zaznaczałem prowadzącym ze mają mówić możliwie najwięcej o sponsorach, ale sami widzieliście jak było z nagłosnieniem. Nie bylo mozna nic zrozumieć i pewnie dlatego też nie mieli tyle determinacji, by z tym walczyć.

dlatego też liczba roboty przy tym nie miała wpływu na to jak wyszła sytuacja z konkursem. To na samej imprezie trzeba było wszystko skracać.
Też moim znajomym nie podziękowalem jak trzeba, byli zapraszani na scenę, ale tego nie usłyszeli...

co do nagród Forda to dowiedzialem się po imprezie, że faktycznie one są. Z dyrektorem Forda nie było można przez dwa dni przed imprezą się skontaktować. Dlatego też juz o nagrody nie wypytywałem.

Chciałem Wam zaproponowac by np. zrobić specjalny konkurs choćby na profilu fb. To oczywiście miała być propozycja, bo jak zaznaczam, nie wiedziałem, że nagrody są ufundowane.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Bielek » 2011-12-12, 20:47

rozmawaiłem z przedstawicielem Forda. Podszedł do mnie i chwile pogadaliśmy. Powiedział, w dużym skrócie, że ma nadzieję, że będziemy razem realizować ciekawe projekty i że liczy na wspolpracę.

piszę dopiero teraz, bo byłem przekonany, że ktoś ktoś z nim rozmawiał.
Sprawił na mnie wrażenie jakby już poznał na tej imprezie kilka osób tzn Was, bo czuł się bardzo swobodnie. widać było, że atmosfera bardzo mu się podobała.

jeśli nikt z nim nie rozmawiał poza mną... to na przyszłość

osoba, ze strony organizatorów zajmuje się kontaktem z partnerem to odpowiada za wprowadzenie go do towarzystwa, przedstawia zarządowi


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Pavulon_ » 2011-12-12, 21:51

wiem ze takie planowanie nie do końca podczas takich szybkich eventów zdaje egzamin, z otomoto mogliśmy po prostu temat odwołać skoro nie był zaden konkurs zaplanowany jednak, wytłumaczyłbym to kolesiowi jakoś i potem by się coś pacnęło na FB chociażby, luz, jakoś to poodkręcam, najwyżej zaproponuje coś innego kiedyś jako rekompensatę.

z Fordem akurat kontakt miał zdaje się horse od początku i powinien był na początku imprezy powiedzieć o co chodzi i przedstawić gościa, a tak potem było dużo % i się rozjechało. Moim zdaniem troche straciliśmy szansę żeby się z nim jakoś chociaż trochę zintegrować, nie na parkiecie ale obok przy barze gdzie spokojnie można było pogadać. Zwłaszcza że, jak piszesz koleś na imprezie był.

aha, nie mam jakiś konkretnych pretensji do nikogo ;) można było to załatwić inaczej, uczymy się na przyszłość. Jak dla mnie to ze strony klubu powinna być wyznaczona osoba/osoby do kontaktu ze sponsorami/partnerami (zwłaszcza takimi którymi firmujemy imprezę, loga itp). Jak ktoś inny ma gdzieś kontakt to go przekazuje. Inaczej będzie burdel niestety.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Dezo » 2011-12-15, 09:36

Słuchajcie, co do Forda, to od Horse'a miałem przed imprezą informacje, że:
1. Ford postawi stendy bo ufunduje nagrody o wartości co najmniej 1000,-zł (taki warunek postawiłem),
2. Na imprezie będzie przedstawiciel Forda, z którym Horse mnie skontaktuje i będzie można pogadać o sponsoringu ponieważ jest zainteresowanie z ich strony.
Realizacja tych punktów odbyła się tak:
1. Pytany Horse poinformował, że Ford ufundował słuchawki do iphone... (nie znam wartości),
2. Podjęte z Pavulonem poszukiwania przedstawiciela Forda spełzły na niczym, a Horse oświadczył, że nie ma do niego telefonu i właściwie nie wiadomo kto ma...

Stąd przychylam się do wniosków i konkluzji Pavulona. Oczywiście również nie mam do nikogo pretensji, jednak trzeba na przyszłość dopracować ten temat, bo o sponsorów opiera się byt MKP i organizowanych imprez.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Dezo » 2012-01-03, 16:53

Umowa do BP na sponsorowanie MR 2012 została wysłana. Potwierdziłem, że dotarła. Teraz będę naciskał, aby zawrzeć ją jak najszybciej.
Po powrocie Horse z wakacji, w przyszłym tygodniu skontaktujemy się (z Horsem) z v-ce dyrketorem od marketingu z Ford Polska - Mariuszem Jasińskim.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Dezo » 2012-01-12, 11:41

Informacja z BP odnośnie umowy będzie w przyszłym tygodniu. Generalnie potwierdzają swój sponsoring.
Już teraz BP daje nam wolną rękę jeżeli chodzi o media. Możemy sami zająć się promocją MR 2012 w mediach w sposób, jaki uznamy za stosowny (oczywiście odpowiednio do rangi imprezy i sponsora). W tym roku BP nie zapewni tez ekipy, która jeździła z "dmuchańcami" w barwach BP, ale jak najbardziej mogą i chcą nam te elementy wypożyczyć abyśmy je rozkładali we własnym zakresie. Sądzę, że powinniśmy to zorganizować, bo nadaje prestiż imprezie i po prostu fajnie wygląda.
Kolejne informacje wkrótce.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Pavulon_ » 2012-01-12, 21:33

Ok, na tą informację czekałem,dzięki. Dziś jeszcze wysyłam szczegółowe info do Czechów. Opiszę też im jak wyglądał MR2011 zeby wiedzieli co i jak jeśli chcieliby wziąć udział.

Odnośnie 'balonów' to jestem tego samego zdania zeby to ogarnąć nawet we własnym zakresie. Może ktoś z klubu kto nie będzie brał udziału w imprezie może zajmie się tematem.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: celibad » 2012-01-13, 08:32

Może zapytać Mirmala , nie wiem czy za duzo nie miałby na głowie , on w ubiegłym roku jechał ostatni i zbierał niedobitki ....
Zapytam Go ....
Dobra , już mam odpowiedż , całą stronę techniczną ogarnie Mirmal dwoma zestawami , jeden zestaw z lawetą jadący na końcu , i jeden zestaw z przyczepką i balonami i nrama powitalną ... musimy pomyśleć o paliwie dla jego samochodów ( wliczyć w normalny start i wpisać na liste- tak byłoby chyba najlepiej - jako auto techniczne)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2315
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: AluStar » 2012-01-21, 14:51

Koledzy wlasnie dogralem kolejnego sponsora na MR2012.
Tym fajniej bo jest to nasz Klubowicz .
- Prosi nas bardzo i mysle ze dla Niego nie bedzie z tym problemu, aby reklame swojej firmy zamiescil na przednich nadkolach - Grafik przyszykuje propozycje i wkomponuje to ladnie.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Dezo » 2012-01-25, 11:41

Przeglądając stronę MR 2012 nasunęła mi sie pewna wątpliwość... Widnieją tam logo dwóch sponsorów BP oraz Aquarius. O ile z BP dogrywamy już umowę, to z Aquariusem nawet jeszcze nikt nie rozmawiał. Bazujemy jedynie na ich ubiegłorocznych deklaracjach, a z tego co wiem, to były tam zmiany kadrowe. Może usunąć tymczasem to logo..?
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Sponsorzy MR2012

Post autor: Pavulon_ » 2012-01-25, 13:33

zrobie to wieczorem



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”