Plany na MR 2012

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Dezo » 2012-02-02, 14:48

Kolejny temat, który należy JUŻ zacząć obrabiać - przygotowanie trasy MR, zadań po drodze i w miejscach przystanków, zasad punktacji etc. Ktoś powinien zebrać to wszystko do kupy (od poszczególnych organizatorów) plus dodać swoje pomysły, opracować w formie Interiera z mapkami i instrukcjami (podrukować i skompletować wszystko), przygotować zadania na każdy dzień dla załóg, zaprojektować i przygotować identyfikatory, smycze. KUPA roboty.
Są chętni? A może macie kogoś na myśli, kto podjąłby się tego odpowiedzialnego zadania?
Do zaprojektowania nadal pozostaje plakat (każdy z organizatorów sobie podrukuje wstawiając swoje dane).
Jest jeszcze temat koszulek (bo kurtki chyba sobie darujemy) na MR - robimy je, czy nie? Policom w tym roku raczej nie jest tym zainteresowany, będę miał od nich pomoc na miejscu w Rawiczu (plakaty, reklama, oprawa na parkingu etc.).
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: celibad » 2012-02-02, 14:49

Tak , ja obstawiam drogę od Kudowy do Kołobrzegu razem z Kubą łącznie z itinierami , co do zadań po trasie to pogadam z Kubą ale może też się uda ...


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Dezo » 2012-02-02, 14:53

Jasne Celi...(nie mogę rozmawiać przez telefon), ale chodzi mi o to żeby ktoś ogarnął to całościowo. Musi byc jednolity projekt graficzny itd. Nie wyobrażam sobie, że każdy będzie coś dłubał po kawałku... to musi tworzyć całość. Potrzebna jest jedna osoba lub zespół, który od wszystkich odbierze informacje i opracuje to jednolicie. Tak?
Może ktoś z młodzieży - widzę, że Evening sie rwie do pracy..?


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: celibad » 2012-02-02, 15:49

Wracając do sprawy wpłat na MR , dzisiaj wpłyneła ostatnia wpłata od Egonaw3 , dzwoniłem do Andronika i rozmawiałem z Nim o wpłatach po terminowych , uzgodnilismy że wszyscy co byli ZAPISANI i wysłali już zdjęcia i zgłoszenia biorą udział nawet jeśli zapłacili po czasie ... tak że prosze nie wracajmy do tego tematu


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-02, 16:13

celibad pisze:Wracając do sprawy wpłat na MR , dzisiaj wpłyneła ostatnia wpłata od Egonaw3 , dzwoniłem do Andronika i rozmawiałem z Nim o wpłatach po terminowych , uzgodnilismy że wszyscy co byli ZAPISANI i wysłali już zdjęcia i zgłoszenia biorą udział nawet jeśli zapłacili po czasie ... tak że prosze nie wracajmy do tego tematu
Jasne. Mogę odpuścić jak jest takie ciśnienie.

Nie podoba mi się jednak tego w jaki sposób załatwiamy pewne sprawy. Podczas rozmowy ze mną zgodziłeś się to co uzgodniliśmy że tak nie robimy, potem nagle zmiana zdania i posty które o tym świadczą, z czego to wynika ? Teraz dzwonisz do Andronika i mówisz że "ustaliłeś" - Andronik wypisał się z udziału w organizacji MR, owszem ma prawo głosu ale nie jedyne, są jeszcze inne osoby i ich zdanie chyba też trzeba wziąć pod uwagę. Co powiesz na to jak powiem że ja ustaliłem z kimś że jednak robimy inaczej ? Może powinniśmy zagłosować ?

Nie chce się kłócić i obrażać, nie o to chodzi, wiemy jaki mamy cel. Nie możemy jednak tak podchodzić do ważnych spraw bo efekt z tego będzie nie taki jakiego oczekujemy. Tylko tyle.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Dezo » 2012-02-02, 16:23

Hehe... Celi nie zawracaj gitary Andronikowi. Przecież Tomek nie należy do grona organizatorów i jasno to powiedział, to po co do Niego wydzwaniasz i maglujesz mu tematy, w których nie ma rozeznania? Oj, nieładnie, nieładnie...
No dobrze, juz zagajałem na ten temat delikatnie, ale dla przypomnienia - niech każdy zajmuje się tematem organizacji według swoich KOMPETENCJI a wszyscy będziemy szczęśliwi, a są one nastepujące (podane do publicznej wiadomości na stronie http://www.mustangrace.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ) :
(przy okazji proszę o skorygowanie Andronik na Ronin)

Organizator: Mustang Klub Polska, ul. Pl. 18 marca 3m8, 78-100 Kołobrzeg

Skontaktuj się z nami:

Artur Huliński „Dezo” – sponsorzy, sprawy ogólne, organizacja w Rawiczu
tel. 603-594-550, e-mail: hulinski(at)onet.pl

Paweł Lewandowski „Pavulon_” – sponsorzy, współpraca, zgłoszenia uczestników
tel. 691-333-530, e-mail: pawel.lewandowski(at)mustangklub.pl

Tomasz Zdankowski „pluzz” – strona www, wszystko graficzne, zgłoszenia uczestników
tel. 666-196-424, email: info(at)mustangrace.com.pl

Tomasz Czyżewski „andronik” – organizacja w Kołobrzegu
tel. 506-907-276, e-mail: tomasz.czyzewski(at)mustangklub.pl

Maciej Sobota „celibad” – organizacja w Kudowie Zdrój
tel. 603-111-040, e-mail: mercek(at)mercek.pl

Jakub Sikora „Kuba” - organizacja w Pile
tel. 502-406-020, e-mail: jakub.sikora(at)gazeta.pl

Rafał Wrochna „Alustar” - sponsorzy, sprawy ogólne
tel. 728-874-140, e-mail: alustar(at)wp.pl

Marcin Bielawski „Bielek” - media
tel. 609-033-652, e-mail: m.bielawski(at)wp.pl


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Bielek » 2012-02-05, 15:39

proponuje uderzyć do następujących mediów. Na Wasze uwagi czekam do końca poniedziałku. Od wtorku działam.

w nawiasach alternatywy jesli glówny się nie zgodzi)

TELEWIZJA
oficjalnie do TVP Info (nieoficjalnie mamy pomoc polsat news)

RADIO
RMF FM (ZET, ESKA)

INTERNET
wp.pl (gazeta.pl, v10.pl)http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/na ... -2011-roku

PRASA
Gazeta Wyborcza
Newsweek (Przekrój, Wprost)
Playboy

MOTORYZACYJNE
Auto Świat
otomoto.pl
classicauto (automobilista)
Top Gear
Drive

TURYSTYKA
National Geographic


Nasze propozycje dla nich:
logo na plakatach po 50 szt w każdym mieście
logo na naklejce zbiorczej patronów na autach
możliwość wystawiania bannerów itp w poszczególnych miastach
logo w filmiku z relacji
logo na stronie MR, MKP
info na profilu MKP na Facebooku
zobaczymy czy inni patroni zaproponują coś dla pozostałych patronów typu logo w Playboyu
codzienne relacje na stronie MR i facebooku


czy możemy np. dziennikarzowi/dziennikarce zapewnić udział w MR i zasponsorować noclegi itp? wtedy powalczyłbym o codzienne relacje. Jechalby/alaby z poszczególnymi ekipami.

EDIT. mysle o dziennikarzu z RMF bo radio przekazuje najszybciej i sporo osób moze się szybko dowiedzieć. Gazeciarze to na napisanie maja sporo czasu, tv to koszt całek ekipy poszedłby w tysiace, a do internetu to materiały sami mozemy szykować

ja codziennie będę wysylac materiały do Polsat News.
z rana bedę nagrywać telefonem nasze zbiorki i wyjazdy, co bedę wrzucać na stronkę.
Przydałby sie ktoś do robienia fot i pisania tekstow na stronę.
zajmując się mediami, kontaktem z nimi i robieniem materiałów video nie będę miał już na to czasu


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Dezo » 2012-02-06, 09:26

Jeżeli chodzi o samochody jako powierzchnię reklamową, to może na razie nie proponuj niczego. BP jest głównym sponsorem i mogą być z tym problemy.
Co do reszty propozycji, to jeżeli o mnie chodzi, masz wolną rękę. Warto byłoby zaistnieć w Classicauto - myślę, że to miesięcznik, który najbardziej pasuje do naszego profilu, jest też dobrze redagowany, wydawany i coraz poczytniejszy.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Dezo » 2012-02-08, 12:34

Czas nagli. Trzeba już konkretnie rezerwować hotele. Proponuję wysłać do uczestników następującą informację:
"UCZESTNICY MUSTANG RACE 2012. PILNE! Proszę o podanie liczby osób jadących w zgłoszonym Mustangu. Dane są niezbędne dla dokonania prawidłowej rezerwacji bazy noclegowej. Cena udziału w Mustang Race standardowo zawiera nocleg dla załogi składającej się z dwóch osób. Nocleg każdej dodatkowo zgłoszonej osoby może podlegać dopłacie.
Informację należy przekazać w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszej korespondencji. Jeżeli uczestnik nie udzieli informacji w zakreślonym terminie - standardowo zostanie zarezerwowany pokój dla dwóch osób.
Pozdrawiamy - Organizatorzy"


Można nie wysyłać informacji, tylko po prostu zarezerwować pokoje dwuosobowe według liczby uczestników, a samych uczestników powiadomić, że każdą osobę ponad 2 członków załogi muszą zakwaterować i opłacić sami. Jakie Wasze zdanie? Tak do jutra powinniśmy uzgodnić stanowisko.
Ja jestem za wysyłką informacji jak wyżej. Czyli rezerwujemy według podanej liczby przez uczestników, z zastrzeżeniem, że za każdą osobę ponad 2 płaci uczestnik osobiście w hotelu.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-08, 12:59

To dla odmiany ja będę w tym temacie przeciwny :)

jeżeli ktoś chce zabrać kogoś na pokład to moim zdaniem rezerwacje robi i opłaca sam, my wskazujemy hotele i ewentualnie wynegocjowane ceny.

moje obawy:
- zbyt dużo chętnych do zabrania kolegow, koleżanek, dzieci itp
- brak pokoi trzy,cztero osobowych w hotelach (zwykle są dwojki) - tak wiem zawsze mozna wiecej dwojek
- finalnie brak miejsc noclegowych jak zrobi sie zamiast 100 osób ze 130
- spore wyzwanie logistyczne (zebranie info, płatności itp).

z drugiej strony takie zapytanie jest "bardzo życiowe" i z pewnością spotka się z aprobatą ze strony uczestników. Nie upieram się przy swoim zdaniu, jeśli taka bedzie decyzja to ja mogę zebrać adresy mailowe bo nie wszyscy są na forum i przeslac do osoby która to ogarnie.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: celibad » 2012-02-08, 13:20

Zgadzam się z Pavulonem , standardowo rezerwujemy dwójki ... ja musze do 15 lutego wpłacic zaliczkę do VerdeMontana w Kudowie w wysokosci 7280 zł , rezerwuje 60 pokoi , ile mamy Paweł dokładnie ludzi do zakwaterowania ? Przyjmując dwie osoby na auto i Mirmala +1


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Bielek » 2012-02-08, 13:22

Celi i mnie plus Malgosia

Kontaktuje się z mediami jak zapowiedzialem. Zbieram kontakty. Z pavulonem do końca tygodnia przygotujemy dla nich ofertę. Z reguły
Mówią ze decyzje podejmowane są w przeciągu kilku dni, więc do końca przyszłego tygodnia powinnismy mieć pierwsze odpowiedzi.

Czy możemy zapewnić jednemu dziennikarzowi przejazd przez cała trasę?


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Dezo » 2012-02-08, 13:59

Rezerwujemy 60 pokoi Celi? Ustalmy dla kogo jeszcze dla jasności.
53 załogi = 53 pokoje


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-08, 15:31

czyli 53 załogi + bielek/małgosia + mirmal+1 i ktoś jeszcze ?

i jeszcze pytanie od Rafała:

czy przewidujemy dodatkową załoge jesli będzie to sponsor tak jak rok temu ?

moim zdaniem można to przemyśleć, tylko najpierw dokńczmy temat tych pokoi i zobaczmy jak to sie rozkłada po hotelach. Trzeba zalozyc rezerwe ze dwa, trzy pokoje na wszelki wypadek.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: celibad » 2012-02-08, 16:04

to potrzebujemy obecnie 55 pokoi ... narazie przyrezerwowałem 60 , bo faktycznie gdyby Ktoś jechał jeszcze z Ford Polska , czy jakis dziennikarz to już mamy 57 ...


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”