Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-08, 14:41

ło Matko Boska .... :szok: heheh , dzięki Jarek


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Dezo » 2012-02-08, 14:48

Stangu, tak na szybko przekazuję kilka informacji ode mnie:
ad.8) Propozycja trasy świetna. Praktycznie cały czas przez malownicze góry. Zakręty, zjazdy i podjazdy. Trzeba dopracować szczegóły (ale spoko - teren znany jak własna kieszeń).
ad.9) Checkpoint Wrocław - mamy tutaj dowolność. Chceckpointy były pierwotnie pomyslane jako wydarzenia dla sponsora głównego, tj. BP. Ale BP nie jest tym zainteresowane. Zrezygnowali z angażowania się w organizację czegokolwiek po trasie (poza Piłą, którą wybrali dla swego udziału w promocji). Także kierujcie się z Celim priorytetem czasowym - na godzinę 16 być w Rawiczu (ustalimy które załogi, o której godzinie mają stawić się w Rawiczu na konkurencję punktowaną na stadionie).
ad.30) Proponuję abyśmy wspólnie ustalili przebieg trasy. Ja coś zaproponuję, Wy coś zaproponujcie i razem coś wymyślimy. :D
ad.31) Koperty z odpowiedziami najlepiej zdać przy wjeździe na stadion w Rawiczu. Będzie tam funkcyjny, który pokieruje próbą punktowaną i od razu mógłby odbierać koperty od poszczególnych załóg i odznaczać na liście.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-08, 18:42

stang232 pisze:
5. Hotel VerdeMontana **** 288 zł za dwójkę ze śniadaniem (masz już umowę z hotelem?)
chłopaki, nie chce się wpierdzielać w nie waszą roboę ale tylko pytanie pomocnicze.... cena w Verde standard to 320 pln za dwójkę, mamy 288 czyli rabat 10%. Nie kwestionuje zdolności negocjacyjnych zeby bylo jasne ale wydaje mi się (na bazie doświadczeń) że przy takiej ilości pokoi jest szansa zeby wynegocjować większy rabat. Może jest jakaś opcja żęby ich trochę bardziej pocisnąć ? są jeszcze dwa inne hotele wiec konkurencja jest i mozna jeszcze jakos potargowac temat lub sprzedać im to co tam będziemy robić i promować hotel... co myslice da radę ?



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-08, 19:11

rozmawiałem juz parokrotnie z managerem hotelu , problem jest taki , że w tym czasie w Kudowie jest wysoki sezon , My spimy tam tylko jedną dobę i w pewien sposób zakłócamy im ciągłość klientów druga sprawa to że mają jako jedyni parking na 60 samochodów , w kudowie są tylko dwa hotele , które mają wiecej niż 50 pokoi , to VerdeMontana i Adam Spa , ale w Adam Spa nie ma dużego parkingu i są chyba tylko 53 pokoje , próbowałem Ich też zachęcić do promowania Hotelu na naszych autach, ale niestety nie są zainteresowani , moglibyśmy się rozłożyć w dwóch mniejszych hotelach ale może tutaj na starcie trzymajmy się pewnego standardu ... nie upieram się przy tym hotelu - jeśli uważacie ze to za drogo to rozbijemy się na dwie grupy


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-08, 19:24

spoko, nie uważam że to za drogo, zwykle mozna bardziej sie potargować ale jeśli nie ma zbytnio konkurencji to może tak być... jeśli możliwości sie wyczerpały to nie ma tematu.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-14, 13:33

Dezo , spójrz tylko na pismo , chciałem je wysłać burmistrzowi Kudowy dzisiaj , bo w czwartek chcemy jechac dogadać tematy ze Stangiem ....

W nawiązaniu do odpowiedzi Pana Burmistrza na Propozycje Startu MR2012 w Kudowie Zdrój , uprzejmie prosimy o oddelegowanie na spotkanie w Czwartek tj 16 luty 2012 na godzine 11-12 w Waszym Urzędzie , osoby bezpośrednio odpowiedzialnej za nadzór nad przygotowaniem startu do Mustang Race 2012 Pana Wojciecha Dusia oraz przedstawiciela Strazy Miejskiej , chcielibysmy osobiście ustalić zakresy obowiązków dla obu stron .
Chcielibyśmy omówic nastepujące tematy ;
- miejsce Startu MR2012
- dyskretną ochrone samochodów podczas trwania imprezy
- masowość imprezy
- informacje w srodkach masowego przekazu (prasa, radio , tv i ogłoszenia lokalne)
- czy w tym terminie tj 15 sierpnia planujecie zrobić imprezy dodatkowe jesli tak to jakie ?

podpis


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Dezo » 2012-02-14, 14:02

Po lekkiej korekcie:

Nawiązując do odpowiedzi Pana Burmistrza na propozycję zosrganizowania Startu imprezy Mustang Race 2012 w Kudowie Zdrój, uprzejmie prosimy o oddelegowanie na spotkanie w czwartek, 16 lutego 2012r, na godzinę 11:30 w Urzędzie Gminy, osób które będą bezpośrednio zaangażowane przy współpracy. Prosimy o możliwość spotkania się z Panem Wojciechem Dusiem oraz przedstawicielem Straży Miejskiej. Na spotkaniu chcielibyśmy wpsólnie ustalić zakresy działania dla obu stron.
Do omówienia pozostają następujące tematy:
- określenie miejsca Startu Mustang Race 2012,
- zapewnienie dyskretnej ochrony samochodów podczas trwania imprezy,
- masowość imprezy,
- informacje w środkach masowego przekazu (prasa, radio , tv i ogłoszenia lokalne)
- czy w tym terminie, tj. 15 sierpnia planujecie Państwo zorganizować imprezy dodatkowe?
Uprzejmie prosze o potwierdzenie telefoniczne pod nr tel. ................
Z poważaniem

podpis


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-14, 14:41

dziękuje pięknie ;)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-23, 08:58

Informowałem już wcześniej , ze do dnia 15 lutego miałem podac liczbe pokoi rezerwowanych w Kudowie i wpłacić zaliczke 7280 zł , wczoraj dostałem maila z zapytaniem ze termin umówiony juz minął i kasy nie przelaliśmy , zadzwoniłem wczoraj z prosbą o przesunięcie terminu na koniec lutego , Pani od marketingu poinformowała mnie ze 29 luty to termin ostateczny wpłaty zaliczki .... Dezo wrzuciłbyś informacje co z umową z BP


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-28, 20:04

Jutro mamy ostatni lutego , co mam robić z zaliczką na hotel w Kudowie ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: stang232 » 2012-02-28, 21:25

jeśli są pieniądze na koncie to trzeba wpłacać, bo lepszego hotelu w Kudowie nie znajdziemy.


Obrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-28, 23:05

jutro idzie do BP umowa w finalnym jej kształcie i jest szansa że jutro będziemy znali termin jej podpisania, Celibad proponuje skontaktować się jutro z Dezo i ten fakt potwierdzić.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-29, 11:32

To co robimy z przelewem ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: AluStar » 2012-02-29, 14:14

Z tego co wiem nieda sie juz przeciagac terminu. Koledzy podejmijmy jakas decyzje..
Jezeli nieda sie przeciągnąć z tydzień ( Celi ?? ) - Ja jestem za.

Prosimy o info !! Robi sie nieciekawie i musimy cos zadecydowac - raczej szybko.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-29, 15:06

Widze ze nie kwapicie sie do odpisywania .... po rozmowie ze Stangiem , Andronikiem i Alustarem przelewam kase za hotel ....


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”