Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-29, 19:47

celibad pisze:Widze ze nie kwapicie sie do odpisywania .... po rozmowie ze Stangiem , Andronikiem i Alustarem przelewam kase za hotel ....
celibad, dałem propozycję zeby skontaktować się z osobą ktora prowadzi rozmowy dot. umowy z BP czyli z Dezo, dlaczego zadzwoniłeś do trzech innych osób (które nie mają z tym nic wspólnego) a do Dezo akurat nie ? Andronik jest poza tematem MR i MKP wiec po jakich ch... do niego w tej sprawie dzwonić ?

żeby nie było że robie burde, nie o to mi chodzi, bardziej staram się zrozumieć pewne zachowania ;)



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-29, 20:00

Pavulon , jesli juz chcesz zwracać mi uwagę , to najpierw zwróć uwagę SOBIE , bo w dobrym tonie jest odpowiadac na zadane pytanie na PW , Andronik wie więcej o MR niż Ci się wydaje , skoro Ty jako Vice Prezes nie masz ochoty mi odpisywac , a ja stoje pod ścianą która nazywa się REZERWACJA HOTELU to wybacz - musze z KIMŚ o tym pogadać - jak nie rozumiesz albo nie starasz się mnie zrozumiec , to przestan mi przeszkadzać skoro nie umiesz pomóc .... jesteś tak pochłonięty organizacją MS ze chyba nie umiesz racjonalnie mysleć , z Dezem gadałem i wyjasniliśmy sobie pewne sprawy ...


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Dezo » 2012-02-29, 22:55

Ze mna rozmawiales o gdz 18 Celi. Telefony do innych byly znacznie wczsniej. Andronik nie zajmuje sie organizacja MR i nie ma wiedzy na ten temat. Sam o tym pisze i mowi w rozmowach.
Nie kloccie sie prosze, bo za chwile temat pierdyknie i skonczy sie piekna idea pt. MKP... A tego pewnie nie chcemy.
Celi ze Stangiem robia wszystko aby przeciagnac hotel z zaliczka. Ja robie wszystko aby doprowadzic do uzgodnienia warunkow umowy z BP. Pamietajcie, ze walczymy o spnsoring na ok. 50 tys. zl. Warto.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Bielek » 2012-03-01, 01:15

chłopaki wyluzujcie, nie ma się co spinać. mamy sporo na głowie to fakt, ale sukcesy muszą kosztować. Moim zdaniem BP trochę z nami pogrywa, ale wyjdziemy i z tego.

Celi moim skromnym zdaniem postąpił słusznie. Ktoś musiał tą decyzję podjąć


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Dezo » 2012-03-01, 12:13

Bielek, wskaż mi wreszcie proszę te dwa portale i temat będę przepychał dalej. Bez tego stoimy w miejscu i drepczemy, a w sytuacjach takich jak z Kudową robi się nerwowo. BP nie pogrywa, tylko próbuje uzyskać jak najwięcej efektów uzasadniających wydanie ok. 50 tys. zł. To chyba zrozumiałe...
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Bielek » 2012-03-01, 12:37

Dezo, robię wszystko by to moc Ci przekazać. Pewnych kwestii nie przejdę. Nie miej pretensji do mnie, bo ta sytuacja jest poklosiem ubiegłorocznej klapy medialnej.

Robię wszystko by zdobyć te informacje możliwie szybko.
Równie dobrze mógłbym poprosić byś wreszcie przyniósł podpisana umowę z Bp...


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Dezo » 2012-03-01, 12:46

Ale w umowie jest zapis, którego treść w części zależy od Ciebie w tej chwili, hehe
I kółko się zamyka...
Dobra, jak nic nie wymyślisz do jutra (a nie oczekuję chyba zbyt wiele, tylko dwa portale na których znajdzie się relacja ze wzmianką, że BP to sponsor główny), to zredaguję zapisy po swojemu i wysyłam do BP. Przynajmniej będzie jasność w temacie głownego sponsora. Jak BP powie "nie", to zastanowimy się co dalej z MR.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Bielek » 2012-03-01, 12:53

Drogi Dezo, wydaje się to prozaiczne, ale nie mam oficjalnych odpowiedzi na temat patronatu, więc nie zrobię tego za te portale. Umieszczenie info o sponsorach wcale nie jest sprawa powszechna przy relacjach.
Dlaczego festiwal "nowe horyzonty" nazwano "era nowe horyzonty"?


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Dezo » 2012-03-01, 13:32

To może zaproponujemy BP aby Mustang Race 2012 nazwać "BP Mustang Race 2012". Widzisz Bielek, jak pomyślisz to wymyślisz.
Co reszta ekpiy na to? Hę? To ma sens.


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Bielek » 2012-03-01, 13:48

Moim zdaniem powinnismy to zaproponować w przyszłym roku.

Bo to musi się wiązać z długofalowe współpraca a ja ciagle uważam ze Bp daje jasne sygnały ze je wyjść z tej imprezy.

Zrobimy wielki błąd jeśli w tym roku to zaproponujemy


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Dezo » 2012-03-01, 14:02

Jak wyjdą w tym roku, to w przyszłym nie ma po co do nich uderzać. Ja sądzę, że trzeba ich utrzymać w tym roku by ten nowy się przekonał do imprezy.
Jasnych sygnałów, o których piszesz ja nie widzę, na razie tylko lekki opór jednego faceta.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Bielek » 2012-03-01, 15:18

zrobicie z moimi spostrzeżeniami co uważacie.

"oddać" nazwę imprezy sponsorowi można zrobić w momencie kiedy jest szansa podpisać długofalową współpracę - mam tutaj na myśli wieloletnią współpracę określoną w umowie.

Nie powinno się oddawać ot tak bo może dzięki temu zostanie...

jak już oddamy i w tym roku byłoby np bp i za rok zrezygnuje, to jak pójdziemy do orlenu to powiedzą, że już za bardzo kojarzy się z bp.... i co?

powinniśmy nazwę traktować jako coś najcenniejszego i nie możemy oddać ot tak, bo podałem przykład dla uzasadnienia błahostki - na efekty rozmów z mediami trzeba poczekać.

i na koniec, nie mamy pewności, że media pisałyby o bp mustang race... dla przykładu. Tour de Pologne - jedną z ekip była grupa CCC Polsat Polkowice. i co? w relacjach było CCC Polkowice. Powiecie, że to konkurencja w mediach... Nie tylko, media bardzo pilnuja tego, aby za darmo nie oddawac powierzchni reklamowej. A my chcemy oddać tytuł? BP Newsweek do oddania za darmo?:)


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: stang232 » 2012-03-01, 20:30

Po dzisiejszej wizycie w Kudowie i miłym przyjęciu, oto co udało nam się omówić, ustalić ,
przedstawić.

Nie dostaniemy jakiegoś tam parkingu lub ulicy. Kudowa udostępni na nasz start i wystawę, samo serce miasta czyli plac w parku zdrojowym przy pijalni wód.
http://www.kudowa360.pl/panorama-595.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tu można obejrzeć miejsce. Parkujemy pośród palm 

w godzinach 14-18 mamy czas na oficjalny start, wystawę, konkursy

o 18 wyjeżdżamy pod hotel Verde Monatana, gdzie mamy bazę noclegową
w którym też się spotykamy (najlepiej aby załogi przyjechały nie później niż 12:00, bo planujemy rozdanie gadżetów, książek z zadaniami przy rejestracji w hotelu)
by wyruszyć spod niego kolumną w stronę parku zdrojowego (jakieś 400m – więc naprawdę blisko)

Ponieważ po 18:00 miasto Kudowa chce by finałem naszego MR i dnia był koncert rockowy w muszli koncertowej w parku zdrojowym.

Miasto udostępni nam też dmuchaną bramę startową, nagłośnienie, prąd i ochronę straży miejskiej (komendanta już poznaliśmy, będzie miał oko na nasze konie przez całą wizytę w Kudowie).
Chcemy my i miasto aby w czasie przystanku były wyświetlane nasze filmy promujące
i relacja z MR2011.

Miasto pomoże nam też w rozpropagowaniu MR przez informację na stronie miasta.
15 sierpnia będzie u nich pełne obłożenie turystów, bo to długi weekend. A my główną atrakcją .
Dodali już MR oficjalnie w wydarzeniach na ich profilu FB oraz kalendarzu imprez.
" onclick="window.open(this.href);return false;

Jak najszybciej potrzebujemy krótkiego tzn. do 1min wycinku z naszego promocyjnego video, aby mogli go dawać jako zajawkę dla TV sudecka, TV kłodzka, ich stronie int, profilu FB itp. Oryginał jest za długi.

Potrzebujemy też plakatu, który w warunkach Kudowy musi być w rozmiarze A4 lub A3.
Bo tylko wtedy umieszczą go w jak największej ilości miejsc, typu pensjonaty, sklepy, miejskie słupy, itp.
Większe będzie trudno.

Pan Wojciech Duś. Który reprezentuje miasto prosi o przekazywanie materiałów promocyjnych od nas nawet już teraz, aby miasto już wiedziało, że MR nadchodzi.

Teraz więcej o hotelu.
Wybór Verde Montana
http://www.kudowazdroj.net/parkzdrojowy.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Najlepszy w Kudowie, z wielkim parkingiem, basenem, blisko centrum.
Dlatego go wybraliśmy. Zaliczka wpłacona.
Wstępna rezerwacja 60 pokoi 2os. ( ostateczna ilość pokoi musi być określona przez nas nie później niż miesiąc przed MR)

Władze Kudowy bardzo by chciały aby podczas naszej wystawy oprócz konkursu na najładniejszego mustanga, mogła się odbyć np. licytacja krótkiej przejażdżki mustangiem, z której dochód przekazany byłby na rzecz chorej dziewczynki z Kudowy. Oni biorą na siebie to pod względem formalnym, czyli nie mamy problemów z legalnością tej zbiórki.
A i o nas będzie to dobrze świadczyć.

W Kudowie są 3 myjnie klasyczne + samoobsługowa na 4 stanowiska

Stacja BP i pozostałe 6 innych koncernów.


Obrazek

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: AluStar » 2012-03-01, 22:22

Uwazam ze potrzebujemy Plakatu na wczoraj !! jakos lyso bez plakatu na tym FB



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: Bielek » 2012-03-01, 22:53

już jeden z klubowiczów się zdeklarował. Choć i tak będziemy go co jakiś czas uzupełniali o nowych sponsorów czy patronów medialnych


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”