Rawicz - Dezo

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-07-03, 15:43

Z ceną Kuba jednak miałeś rację, że 25,-zł to nierealne... źle odczytałem ofertę po prostu. Ale sądzę, że te 45 to już jest i tak bardzo dobra cena.
A w Pile grilla czy jakąkolwiek większą kolację bym sobie odpuścił. Tam będzie duża miejska impreza, więc pewnie wszyscy się rozproszą i będa jeść na własne konto.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-07-04, 14:34

Radio Elka ( http://elka.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; ) objęło patronat medialny nad MR w Rawiczu. Będa trąbić o naszej imprezie w rejonie Leszno, Rawicz, Góra, Głogów. Chętnie promują niebiletowane imprezy.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-07-23, 11:52

Więcej szczegółów o imprezie w Rawiczu.
Myjnie:
Przy Hotelu Maria: mechaniczna (szczotki z pianki),
Przy Hotelu Diament: ręczna,
Przy Tesco (ul. Wały Powstańców Wielkopolskich): myjnia bezdotykowa, samoobsługowa, wielostanowiskowa
Przy stacji paliw LOTOS (Rondo Solidarności): myjnia bezdotykowa, samoobsługowa, 3 stanowiska.

Co do imprezy w Rawiczu:
Od godziny 16 auta powinny sukcesywnie zjeżdżać na stadion Kolejarza Rawicz przy ul. Grota Roweckiego (dwie grupy, na godzinę 16 i na 17). Już od bramy stadionu kierować ruchem będą odpowiednie osoby funkyjne. Auta będą kolejno wpuszczane na stadion i od razu kierowane na tor na próbę czasową (2 okrążenia toru, start spod taśmy). Auto, które kończy próbę będzie kierowane na teren wystawy, który jest bezpośrednio przy torze (nie opuszczamy terenu stadionu). Zakończenie prób wszystkich aut przewiduję na ok. 18. Na stadionie jesteśmy do godziny 19. Chętni mogą wziąć udział w dodatkowo punktowanych przejazdach na torze (Mustang vs motocykl żużlowy) na czas lub po prostu pooglądać atrakcje. Na stadionie będą stoiska grillowe, piwko, dmuchańce dla dzieci i inne "festynowe" atrakcje. Spodziewam się sporej publiki.
O godzinie 19 rozjeżdżamy się do hoteli (hotele w odległości 5-10 minut od stadionu). O godzinie 20:00 odbędzie się grill-kolacja dla uczestników, w dużym namiocie przy hotelu Diament. Zakwaterowani w hotelu Maria dojadą własnym transportem lub podstawionym busem (jak kto woli). Maksymalnie o 23 koniec kolacji i spać.
Śniadania w hotelach będą od 7 do 9. Rano od 8 obowiązkowe badanie trzeźwości przez Policję. Jak mi się uda załatwić z Komendantem to będą dwa radiowozy (po jednym pod każdym hotelem), a jak nie to wszyscy będą badani pod hotelem Diament, bo to jest po drodze dla osób śpiących w Marii.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2012-07-24, 10:54 przez Dezo, łącznie zmieniany 1 raz.


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: stang232 » 2012-07-23, 17:29

Zrobiłem sobie rozpiskę ile zajmie przejazd z Kudowy do Rawicza, i wychodzi mi że pierwsza grupa pojawi się w Rawiczu około 15:30 druga 16:00 a trzecia 16:30 ( każda grupa 16- 17 aut)
Pewne zadanie na trasie wymaga podziału na 3 grupy.
start z Kudowy
1 grupa 8:00
2 grupa 8:30
3 grupa 9:00

Czas na przejechanie I etapu w spokojnym tempie + wykonanie zdań i obiad wychodzi mi teraz 7h 20min

Także licząc że każdy w Rawiczu musi się zameldować w Hotelu, żeby zostawić rzeczy, odświeżyć auto, zatankować ( to będzie trzeba na to z 40min)
Więc bezpieczniejszą godzina na którą pierwsze auta zameldują się na stadionie będzie 16: 30 moim zdaniem.


Obrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-07-23, 19:34

Plakaty z godzina 16 poszly w teren...


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Pavulon_ » 2012-07-23, 20:12

proszę Was tylko żeby nie było na mega spinie, siku chciałbym chociaż zrobić :D



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-07-24, 08:34

Spokojnie Panowie. Myślę, że ktoś na tą 16 napewno dotrze. Jak będą przyjeżdżać z lekkim poślizgiem to się nic nie stanie. Krakowskim targiem stangu - masz czas do 16:15 :D , a publika te parę minut poczeka. Ja będę wcześniej, więc najwyżej pojeżdżę w kółko po torze, hehe
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: stang232 » 2012-07-24, 08:50

Zakładam że trasa z Ząbkowic Ślaskich zajmie 2h 15min ( to jest 135km do przejechania).
Ząbkowice I grupa osiągnie gdzieś pomiędzy 13 a 13:30.
Więc co bardziej nerwowi to będą bardzo wcześniej przed 15 myślę :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-07-24, 10:58

No i dobrze. Jestem już po rozmowach z Policją. Mamy pełną przychylność dla imprezy i prośbę o rozwagę. Badanie trzeźwości rano, 17 sierpnia odbędzie się od godziny 8 pod hotelem Diament. W czasie imprezy funkcjonariusze będą mieli oko na nasze auta, a w nocy dodatkowe patrole będą sprawdzać czy autom nic nie grozi.
Mam obietnicę, że nieoznakowany radiowóz z kamerą na pokładzie zostanie w czasie imprezy w garażu :D

Stangu, trasa z Ząbkowic Śl. do Rawicza to zwykle 1,5h. Maksymalnie 2h przy spacerowej jeździe.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-07-24, 12:59

Niczego nie będą sprawdzać, poza porządkiem i trzeźwością :) . Pomogą, tak aby wszystko przebiegło sprawnie i bezpiecznie. To porządna jednostka ;) .


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: hominis » 2012-07-24, 15:59

AluStar pisze:Dezo tylko zeby im do glowy glosnosc wydechu sprawdzac nie przyszlo . :szok:
Bo mi nawet na Nurburgringu wydech sprawdzali - ale przeszlo 100 db wyszlo ..
...no właśnie :D ... decybele to jedno, ale czerwone kierunki, (za)ciemne szyby, symetryczne światła, brak przeciwmgielnego ... cóż, nie raz już słyszałem od police-oficerów za co powinni zabrać mi dowód rejestracyjny :D ... nigdy jednak nie zabrali (jeszcze) ... kończyło się albo na zwykłym mandacie albo pytaniach o szczegóły techniczne :D
Zobaczymy na ile jednostka z Rawicza jest porządna :D



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-07-26, 11:37

http://www.rawickie.net/index.php?view= ... Itemid=127" onclick="window.open(this.href);return false;


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Kuba » 2012-07-26, 16:52

Wrzucajcie takie rzeczy na ogólną część.



Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: hominis » 2012-08-13, 10:50

Dezo pisze:Spokojnie Panowie. Myślę, że ktoś na tą 16 napewno dotrze. Jak będą przyjeżdżać z lekkim poślizgiem to się nic nie stanie. Krakowskim targiem stangu - masz czas do 16:15 :D , a publika te parę minut poczeka. Ja będę wcześniej, więc najwyżej pojeżdżę w kółko po torze, hehe
Jakby coś, ja w Rawiczu będę pewnie przed 15:00 - gdyby trzeba było porobić sztuczny tłok - to nie ma sprawy :D
Mam nadzieję, że nie będąc bezpośrednio załogą MR2012 uda mi się na wieczorne afterparty dostać :D (czy może będzie to impreza wyłącznie dla załóg MustangRace). Zdaję sobie sprawę, że oczywiście pół Rawicza tam pewnie nie wejdzie - ale dobrze byłoby się spotkać z wszystkimi i normalnie pogadać :)
Rozumiem, że wjazd na Stadion będzie wyłącznie dla załóg i inne Mustangi będą musiały zadowolić się parkingami wokół Stadionu.
Jeszcze jedno pytanko ...można dorwać jakąś rozpiskę jak będzie wyglądała jazda z Rawicza do Piły? ... przetargam się z wielką chęcią na tym odcinku :)



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-08-13, 11:20

Hominis, temat był już niejednokrotnie przedmiotem dyskusji. Ale odpowiadam raz jeszcze.
Udział w MR jest odpłatny i aby móc korzystać z atrakcji przysługujących uczestnikom - należy zostać uczestnikiem i zapłacić za udział.
Dlatego też wpuszczanie kogokolwiek spoza grupy uczestników, "tylnymi drzwiami" byłoby nie wporządku w stosunku do nich... Cieszymy się ze spotkań z innymi użytkownikami Mustangów na trasie i w miejscach gdzie są organizowane przystanki dla publiczności - po to właśnie są :) .
Druga sprawa to względy bezpieczeństwa i odpowiedzialności organizatorów za imprezę. Wpuszczając na teren imprezy osobę, której nie obowiązuje poddanie się regulaminowi, skazuje organizatorów na ryzyko poniesienia odpowiedzialności za niekontrolowane zachowanie takiej osoby.
Oddałeś dużo serca i pracy przy pracach przygotowawczych MR i będzie czas aby Ci za to podziękować. Jednak impreza zorganizowana rządzi się własnymi prawami i proszę o zrozumienie. Wpadaj do Rawicza śmiało, na stadionie będziemy mieli 3 godziny żeby sie poznać i nagadać. :D
Pozdrawiam


Samotny Wilk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”