Piła - Kuba

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Piła - Kuba

Post autor: celibad » 2011-10-18, 21:13

Plan działania i program w Pile


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Piła - Kuba

Post autor: Kuba » 2011-10-24, 18:50

W Pile są 2 obiekty który mogą nas pomieścić.

Strona Gromady http://www.gromada.pl/pl-hotel-gromada-pila.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Strona Geovity https://geovita.pl/obiekt/Pila-Plotki.10.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Plan jest taki, że za 2 tygodnie będę w Pile i sam wszystko zobaczę. Na razie wstępnie zarezerwowałem 50 pokoi dwuosobowych w Gromadzie. Jak do tej pory na rzecz Gromady przemawia to, że może wejśc ponad 100 osób, jest wielki parking plus sauna i kręglę. Dodatkowo w Gromadzie są 2 standardy: 2* i 3* i sądzę, że uda mi się wynegocjować dwusobowy pokój w 3* za 200 pln. Róznica jest taka, że trójgwiazdkowy pokój jest po remoncie i ma łazienkę. Dwugwiazdkowy jest tańszy 30% ale łazienka do remontu :(. O Geovicie się wypowiem, jak zrobię wizję lokalną, bo jest fajnie położona pośród lasów, ale nie wiem za bardzo co oprócz tego oferuje.
Jak będę w Pile umówię się do Burmistrza albo do kogoś z marketingu co można zrobić w mieście

Myślałem też o tym żeby się skontaktować z Piła TV http://www.itvpila.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; ale nie wiem czy Tivi to nie temat Bielka



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Piła - Kuba

Post autor: celibad » 2011-10-24, 20:32

TV i media lokalne są w twojej gestii Kuba


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Piła - Kuba

Post autor: Kuba » 2011-11-06, 20:36

No to jestem po słowie z pilskimi przedstawicielami.

Włodarze miejscy.
Spotkałem się z dyrektorem MOSIRu w Urzędzie Miasta. Są bardzo na tak, zalezy im na promocji miasta. Uzgodniłem, że udostępnią nam Plac Zwycięstwa na wystawkę, podstawią nagłośnienie, zapewnią obecność straży miejskiej oraz oplakatują miasto (maja 30 swoich słupów oraz wiaty przystankowe). Nie powinno być problemu ze zorganizowaniem eskorty policyjnej i przejazdem przez miasto. Dodatkowo mają pomyśleć nad dofinansowaniem noclegów, ale to juz nie jest gwarantowane. Informacje o dofinansowaniu mam mieć po nowym roku.
Ciekawą informację jest fakt, że w tym samym dniu kiedy będziemy w Pile w mieście będzie się odbywał koncert z cyklu EskaRock albo ZetRock (nie pamiętam dokładnie) na Placu Staszica który jest 10 minut spacerkiem od naszej wystawki. Koncerty zaczną się od 20:00 co daje fajny zestaw wrażeń - do 20:00 słychamy rockabilly z mustangami a potem idziemy na koncert.

Hotel.
Po wizycie i namyśle, czy hotel Gromada czy Geovita zdecydowanie wybrałem Gromadę. Oto dlaczego:
1. Jest położony w samym centrum miasta, wystawka samochodów będzie po drugiej stronie drogi obok hotelu.
2. Plac Staszica, gdzie będą koncerty jest jakieś 10 minut drogi z hotelu.
3. Bez problemu położą naszą grupę. Nawet 150 osób. Pokoje dostaniemy "te zmodernizowane" - starczy ich dla wszystkich.
4. Ma duży parking strzeżony.
Udało mi się wynegocjować cenę za dwójkę 170 PLN co przy normalnej cenie 270 daję całkiem fajny rabat. Gdyby się udało dostać chociaż 5000 PLN dofinansowania z miasta to nocleg w Pile wyjedzie po niecałe 100 PLN za dwójkę. W hotelu mega zaskoczenie - chłopak z marketingu który będzie nas obsługiwał rano w dniu mojego przyjazdu zorientował się co to za impreza. Doskonale ją zna bo...........pochodzi z Kołobrzegu i był na zakończeniu MR 2011. Mało z siebie nie wyszedł aby mnie przekonać do Gromady co było szczególnie widoczne w przygotowaniu rozmów z Panią Dyrektor. Dokładnie wiedzieli czego oczekiwać. W hotelu mieści się duży klub nocny z kręgielnią gdzie mogą nam zarezerwować całą salę.

Media.
Telewizja Asta (największa w okolicy) jest zainteresowana objęciem patronatu miedialnego. Co to dla nas oznacza:
- informacja o MR2012 w głównych wiadomościach dwa tygodnie i tydzień wcześniej przed imprezą,
- wyświetlanie informacji na głównej stronie portalu internetowego.
- chcą wykorzystać filmiki Bielka które mogliby wyświetlać parę razy w ciągu dnia jako tzw zapychacze (sorry Bielek za określenie, Twoje dzieło warte Oskara)
- jest możiwość zorganizowania wywiadu i nadania obszernego materiału w ich programie MotoWizjer (albo podobna nazwa).
Do końca maja 2012 mam dostarczyć materiał.

Co dalej?
Jutro wysyłam oficjalne pismo do miasta i hotelu z potwierdzeniem ustaleń. W styczniu będę organizował spotkanie w lokalnej radzie biznesu celem pozyskania ewentualnego sponsoringu.
Dalsze informacje wg spływu danych.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Piła - Kuba

Post autor: Pavulon_ » 2011-11-06, 21:20

Kuba,
dobrze to wszystko wygląda, cena za hotel mega dobra rabat 30% w biznesie hotelowym jest bez sponsoringu naprawdę duży. Do tego duży strzeżony parking :ok:

odnośnie patranatu medialnego lokalnej telewizji to może narazie się wstrzymaj z ustaleniami lub potwierdzeniem tego faktu. Wiem że Bielek kombinuje coś ze swoim pracodawcą zeby przekonac jedną z większych tv do patronatu. Sporo może wyjaśnić się po premierze filmu. Lokalnie mogliby sobie coś tam nadawać ale z nadawaniem im tytułu patrona medialnego trzeba się wstrzymać. Zresztą jest trochę czasu.

Dobrze że koncerty są o dość późnej porze ... nie wiem jak bawi się pilska młodzież na koncertach jednakże zanim się one rozpoczną auta powinniśmi zawinąć na parking hotelowy.

Tak czy inaczej widać ze trzymasz rękę na pulsie :)



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Piła - Kuba

Post autor: Kuba » 2011-11-06, 21:43

Pavulon,

faktycznie zabrakło mi dopisku "lokalny" patronat medialny. Jestem z Bielkiem w kontakcie i w zasadzie ja tylko podogrywam kontakty z mediami w Pile, ale to Woody Bielek Allen będzie merytoryczny w tym temacie.
Co do pilskiej młodzieży to podejrzewam, że bawi się tak jak w innych miastach o tej wielkości. Trzeba będzie auta zaparkować wewnątrz parkingu :D



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Piła - Kuba

Post autor: Kuba » 2011-11-10, 21:26

Przyszło potwierdzenie z hotelu:

Witam

Dziękuję za złożenie zamówienia. Cieszę się, że zdecydowaliście się Państwo właśnie na nasz hotel.
W związku z tym, iż zamówienie nie jest jeszcze dokładnie sprecyzowane, na razie robimy rezerwację na 35 pokoi 1 os. i 30 pokoi 1-os.
W sprawie ofert i wykorzystania materiałów z Państwa stron internetowych z naszej strony będzie się kontaktował Pan Piotr Sosnowski, który był obecny na naszym spotkaniu.

Pozdrawiam

Elżbieta Bekas
Dyrektor
hotelu GROMADA w Poznaniu

tel. 502 456-9
09
mail: e.bekas@gromada.pl



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Piła - Kuba

Post autor: celibad » 2011-11-10, 22:12

Kuba , dlaczego 1-osobowych ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Piła - Kuba

Post autor: Kuba » 2011-11-11, 00:08

Wszystko do korekty, nie ma obaw! Ważne że już mamy ciepły kąt w Pile.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Piła - Kuba

Post autor: Pavulon_ » 2011-11-11, 01:25

dyrektor hotelu gromada w poznaniu ? :D :D



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Piła - Kuba

Post autor: Dezo » 2012-02-02, 11:10

Kuba, BP pyta czy moga zapisać w umowie, że MR w Pile jest częścią Dni Piły?
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Piła - Kuba

Post autor: Kuba » 2012-02-05, 20:41

Zgłosił się Mariuch do pomocy w Pile. Fajnie, że ludzie zaczynają się angażować.

Dezo - jutro dam Ci znać jaki jest status dni Piły.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Piła - Kuba

Post autor: Dezo » 2012-02-09, 08:43

Kuba, BP wybrało Piłę jako miejsce, w którym zrobią swoją akcję prmocyjną na MR. Uznali, że koncert z serii eSka Rock i wielkość miasta oraz potencjał okolic zapewni największą publikę. W sprawie szczegółów będzie się z Tobą kontaktował Hubert z BP.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Piła - Kuba

Post autor: Kuba » 2012-02-09, 09:22

Dezo,

tak jak Ci powiedziałem przez telefon - po ostatnim moim kontakcie w Pile nie wiadomo na 100% czy koncerty eskarock będą tego samego dnia co nasz zlot. Coś kombinują. Dzisiaj będę wiedział więcej.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Piła - Kuba

Post autor: Dezo » 2012-02-09, 10:53

Rozumiem, że Twój wpis Kuba jest nieaktualny. Telefonicznie potwierdziłeś mi, że eska rock będzie w Pile w piątek o 21. Zatem wszystko gra!
Pozdrawiam


Samotny Wilk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”