Kołobrzeg - Ronin

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-03-30, 22:04

ja czekam na ofertę dwóch hoteli o których mówiłem, powinna być w przyszłym tygodniu, zobaczymy ...



Awatar użytkownika
Ronin
Forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-04-04, 00:25
Model: s 197
Silnik: V6 4.0
Kolor: black

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Ronin » 2012-03-30, 22:05

Na odległość faktycznie nic się nie da załatwić :/ co do hotelu wydaje mi się że to jest ich pierwsza propozycja i chyba nie ostatnia tylko muszą dostać jakiś konkret . To co przedstawili zaproponowali po rozmowie opartej na tym jaką jest koncepcja samej imprezy.


mustang... just a dream ...

Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: bedzin » 2012-03-30, 22:44

a w zeszłym roku jaka cenę zaproponowali?? bo nie mogę sobie przypomnieć i nigdzie zlokalizować.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Dezo » 2012-03-31, 07:59

Spokojnie Panowie, nie wprowadzajcie nerwowej atmosfery. Na razie czekamy na odzew z forum, może zgłosi się jakiś chętny do organizacji. Na razie nie zgłosił się nikt.
W ubiegłym roku warunki były następujące: Kwota jaka zostanie nam przekazana w postaci usług hotelowych i gastronomicznych to 15.000.
Po uwzględnieniu tej kwoty wyjdzie nam około 220 za osobe (w tym bankiet na zakończenie imprezy).

Informacje na ten temat przeczytacie tutaj: viewtopic.php?f=66&t=2932&p=60906#p60906" onclick="window.open(this.href);return false;
Rok temu byłem osobiście z Andronikiem na spotkaniu z manager Aquariusa i przedstawiliśmy prezentację Klubu i MR na wyświetlaczu. Ngadaliśmy się i przedstawiliśmy cały projekt i nasze zamierzenia. Wyciągnęlismy od pani manager oczekiwania Aquariusa i efektem było przedstawienie nam takich warunków jak podałem wyżej (nie było łatwo, bo początkowo pani myślała że chodzi o markę ciuchów Mustang :D ).
Sądzę, że trzeba raz jeszcze się spotkać i rozmawiać. Pokazać filmy i obrazki - to zawsze działa. Tym bardziej, że w hotelu były zmiany personalne i obecnie pracujące osoby słabo znają temat.
Mogę się wybrać w jakąś sobotę na takie spotkanie, ale chciałbym aby był na nim jeszcze ktoś kto pociągnie temat dalej. Dwie osoby wypadają wiarygodniej na takich spotkaniach. Zatem poczekam jeszcze kilka dni na zgłoszenia.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-04-20, 09:13

Czy coś sie będzie działo w sprawie Kolobrzegu ? kończy sie niedługo Kwiecień . czas cos postaanowic !!



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Dezo » 2012-04-20, 10:11

Alustar, organizatorzy działają w temacie. Ale dzięki za troskę.


Samotny Wilk

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: andronik » 2012-04-20, 12:35

Pracuje nad tym, lada dzień napisze tutaj jaki jest plan i co ustaliłem. Proszę o chwilę cierpliwości. :)


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-04-20, 20:44

Super !! :hurra:



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-05-14, 23:12

W załączeniu oferta na 60 pokoi z Marine Hotel *****

dostałem 20% rabatu, niby nie dużo ale też nie mało ... to bez świadczeń z naszej strony ale tak jak pisałem domniemuje że tym mogą nie być zainteresowani ... narazie raczej przeczucie ... Cena 36000 za pokoje i finałową obiadokolację. Jeśli zrobimy 53 pokoje to cena wyjdzie około 29 tys PLN. W ofercie parkingi są płatne ale to możliwe że jest do stargowania.

w tym drugim hotelu Sand nie ma tyle miejsc więc odpada.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-05-29, 23:20

Dezo i Andronik w sobotę byli na spotkaniu w hotelu Aquarius, efektem spotkania jest oferta którą załączam poniżej.

[Rozszerzenie xls zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

chłopaki pewnie coś opiszą ale "z grubsza" wygląda na to że hotel Aquarius nie będzie zbytnio zainteresowany jakąkolwiek formą sponsoringu, traktują nas jako klienta i tyle, dobrego ale w dalszym ciągu klienta. Ceny z oferty:

pokój 2 osobowy ze śniadaniem --> 496 PLN
bankiet za 1 os. --> 67,50 PLN
parking za auto --> 0 PLN (ograniczone do 30 aut)

całość za jedną załogę Hotel Aquarius Spa --> 496 PLN + (67,50 x 2) = 631 PLN

i dla porównania wcześniejsza oferta z Marine Hotel (też 5*)

pokój 2 osobowy ze śniadaniem --> 472 PLN
bankiet za 1 os. --> 64 PLN
parking za auto --> 14 PLN (na zewnątrz, jest też drozszy podziemny)

całość za jedną załogę Marine Hotel --> 472 PLN + 64 PLN x 2 +14 PLN = 614 PLN

Myślę że dałbym radę "coś" jeszcze utargować z oferty Marine Hotel i chyba to będzie najlepsze rozwiązanie. Co myślicie ?



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-05-29, 23:32

Powiem delikatnie nic nie sugerując?..
Czy mozna pomyslec nad innym miejscem - ( juz kilka osob zasugerowało zeby w to samo miejsce nie jechac) .
Wiem ze zaraz napiszecie ze niema osob do pomocy i tu jest problem.. wiec tylko pytam ?
I tu moze niech inni tez wyraza swoja opinie.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Dezo » 2012-05-30, 08:43

Na zmianę miejsca mety w tym roku jest już raczej za późno. Mapa na stronie figuruje od dawna i uczestnicy też zapewne kierowali sie między innymi trasą, jeżeli chodzi o udział w rajdzie. Zatem tego punktu nie ruszajmy. Można pomyśleć o innej mecie w roku przyszłym ale i tak element lokalnego organizatora będzie najważniejszy. Sami wiecie, że ciężko jest z organizacją, jak nie ma kogoś "na miejscu". Dlatego też kierujmy się zasadą, którą już na tym forum stosowałem: "nie ma propozycji bez organizatora".
Ogólnie w tym roku ciężko jest ze sponsorami - słowo "kryzys" działa jak magiczne zaklęcie, choć niektórzy się do kryzysu nie przyznają i szukają innych wymówek. W postawach hoteli widać, że patrzą na nasza imprezę jak na możliwość zarobienia raczej niż promocji. Stąd trudne rozmowy na temat upustów. Wybierzemy lepszą ofertę spośrób Aquariusa i Marine i temat będzie zamknięty.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-05-30, 22:22

ja tez jestem za pozostawieniem Kołobrzegu. Po pierwsze mamy tam rozpoczęte rozmowy z hotelami, Aquarius nie wypali to jest Marine. Po drugie jest tam Andronik i (przynajmniej teoretycznie ;) ) będzie można ogarnąć to do kupy.

Panowie, nie oszukujmy się, w tym roku wszystko wskazuje na to że nie będzie głównego dużego sponsora a co za tym idzie nie będzie prawdopodobnie tyle koniecznej pracy w punktach w których się zatrzymujemy. Przynajmniej jesli chodzi o wystawki dla nich. Atrakcje dla klubowiczów powinniśmy zostawić i to ile sie tylko da zeby urozmaicić rajd.

Musimy zrobić szybkie podsumowanie i działać...
1) aktualni sponsorzy i środki
- z motor show zostało 8k pln
- auto świat 15k pln
- pdb firma rybka (nie pamietam) 8k pln ?
to daje nam lekko ponad 30 tys pln a potrzeba drugie tyle.

2) potrzebne projekty koszulek, identyfikatorów, ksiazki drogowej itp - czesc z tych rzeczy mozemy zapozyczyc z zeszlego roku, nic sie nie stanie a jest gotowiec
3) potrzebne osoby ktore opracują konkurencje i zadania na trasie !! to jest ważne a rąk do pomocy brak
4) media --> auto świat zadeklarował objąc nas bezpłatnie patronatem medialnym wiec jest OK

odnośnie punktu 1 to plan mam taki --> uderzam do Ford Polska o pomoc z uwagi na nie udane rozmowy z BP i innymi sponsorami paliwowymi. Uderzam również do otomoto.pl --> z jednej strony mają jakiś event teraz z Orlenem i wstępnie gadalismy zeby ich zahaczyć o sponsoring, jeśli nie to ide vabanque i dam im ofertę - 20 - 30 tys pln i mają do dyspozycji nasze auta ( w sensie reklamowym ). Nie chce z nimi rozmawiać na zasadach sponsoringu generalnego bo to bedzie wiązało się z bardzo duzym poswieceniem czasowym zeby dopracowac kazdy szczegol rajdu. To strasznie uzależnia i wiąze a wolałbym tego nie robić.

Chyba ze macie inny pomysł to rzucajcie ...



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-05-31, 08:44

Piszmy dalej w ukrytych postach to bedziemy mieli wiecej ludzi do pomocy - wszyscy maja nas w D... z pomoca ..
Kolobrzeg - jestem ze NIE tym bardziej ze juz tam bylismy.
Rezygnując z tak drogiego Kołobrzegu ( co jest dla nas tylko ostatnim przystankiem ) zaoszczędzimy kase.
Wybierzmy tani chotel nie 5+.
Ale te moje sugestie nic nie dadzą bo jak Pisze Pawulan i Dezo Nie mamy ludzi do pomocy .
Nie potrzeba nam z drugiej strony zamieszania bo czasu juz niema .

Odnosnie Naszych kolegow z klubu Rybek ( chyba jeszce sponsor ) itd ktorych traktujemy - jak nie bedzie sponsorow to ty dawaj kase - ja bym sie nie zdziwil ze nas oleje bo wlazimy w D.. sponsorom których niema i oni sa priorytetem - zrobilismy z tego Biznes a nie nasza pasje.

Zauważyliście ze wszyscy w tym roku chca jechac na gotowe ?? czy tylko ja takie wrazenie odnioslem ?? A przez nasze postepowanie nawet sie chlopaki nie wypowiadaja ..



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Dezo » 2012-05-31, 08:50

Alu, jak zaczniesz dyskusje w otwartych wątkach to sie zaczną propozycje, pomysły, protesty, widzimisia etc. i cała impreza sie rozleci (paiętaj, że ilu ludzi - tyle różnych zdań i opinii). Ogłoszenia o udział w organizacji zamieszczałem publicznie - zero odzewu. Zauważ, że krzykacze którzy zabieraja głos - w ogóle nie mają zamiaru pomóc w organizacji. Chcą sobie tylko popisać i porzucać propozycjami, które nie wiadomo kto miałby realizować.
Co to znaczy, że jesteś na NIE z Kołobrzegiem??? To po jaką cholerkę się zapisywałeś na MR skoro Ci to nie odpowiada :D ?
Trzymajmy się planu, a będzie w porządku. Trasa została już dawno ustalona i nie ma czasu ani potrzeby tego zmieniać.
Ostatnio zmieniony 2012-05-31, 08:55 przez Dezo, łącznie zmieniany 1 raz.


Samotny Wilk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”