Kołobrzeg - Ronin

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Kołobrzeg - Ronin

Post autor: celibad » 2011-10-18, 21:14

Plan działania i program w Kołobrzegu


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Andronik

Post autor: celibad » 2011-10-24, 22:35

Po rozmowie z Andronikiem cena pokoju w aQuariusie wyjdzie około 500 zł


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Andronik

Post autor: Dezo » 2012-01-17, 13:02

Rozmawiałem z Andronikiem i chciałbym w jego imieniu zakomunikować oficjalnie, że z powodów zawodowych/osobistych, Andronik nie może dalej zajmować się tematem organizacji MR w Kołobrzegu.
Rozmawiałem z Roninem i zgodził się poprowadzić dalej temat Kołobrzegu. Zaczenie od lutego.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Ronin
Forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-04-04, 00:25
Model: s 197
Silnik: V6 4.0
Kolor: black

Re: Kołobrzeg - Andronik

Post autor: Ronin » 2012-02-17, 00:29

Cześć :)
Wiem , że wszyscy czekali z niecierpliwością na jakiekolwiek informacje z Kołobrzegu....a więc....
Aquarius jest jak najbardziej zainteresowany współpracą z nami i pociągnięciem tematu również w tym sezonie...
Wprawdzie nie pracują już tam osoby z którymi kontaktowaliśmy się w ubiegłym sezonie ale nowy Pan od marketingu widział jak wyglądała impreza rok temu i generalnie podobało im się :) Konkretów na chwilę obecną brak - otrzymali materiały odnośnie ubiegłorocznej imprezy oraz prezentację którą przygotował stang232. Jutro mają dać znać co do terminu spotkania na którym będą rozmowy o konkretach.

Co do samego finału i kwestii gdzie się zakończy ( czy pod hotelem czy może gdzieś na mieście ) wszystko zależy od tego jak pójdą rozmowy z Aquariusem. Ja widzę to tak i tak będę starał się kierować rozmowę aby finał odbył się w porcie przy nabrzeżu. Jest to praktycznie jedyne fajne miejsce w plenerze które pozwoli się nam wystawić i pokazać auta, klub i ludzi... Finał na podobnych zasadach jak rok wcześniej - konkursy , zabawy , loteria jakichś fantów... W między czasie część załóg będzie mogła się meldować w hotelu. Ci którzy się zameldują i ogarną wracają na miejsce postoju aut a w tym czasie kolejna grupa śmiga do hotelu. Tak aby nie było sytuacji , że wszyscy nagle się rozchodzą a przy autach nikogo nie ma. Po zakończeniu oficjalnej części zjazd pod hotel i mała przerwa. Dalej uroczysta i oficjalna kolacja w hotelu a na deser zakończenie całej imprezy na plaży przy ogniskach, muzyce i tańcach....

Tak w telegraficznym skrócie...zobaczymy jak do tego będzie podchodziła ekipa hotelu. Dalsze info jak tylko się z nimi spotkam.

Ps. Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane ;)


mustang... just a dream ...

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-23, 23:02

Ronin,
niezależnie od rozmów z Aquariusem, od niedawna mam 'wejście' do dwóch hoteli w Kołobrzegu i bez zobowiązań z nimi rozmawiam. Firma jest właścicielem dwóch hoteli w Kołobrzegu - Sand Hotel**** w części zdrojowej i Marine Hotel*****. Członek zarządu i współwłaściciel z ktorym mam kontakt i się spotkałem jest decyzyjny jesli chodzi o cenę.

http://www.sandhotel.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.marinehotel.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sand hotel jest w lepszym miejscu ale to w Marine Hotel jest dostepna w interesującej nas dacie ilość 60 pokoi. Natomiast lokalizacja nie nadaje się (jak słyszałem) do zorganizowania mety bo nie jest w tej części 'zdrojowej' Kołobrzegu i tam moze przyjsc mało ludzi. Pogadam i wybadam na co mozemy liczyć (ceny itp). Nic nas to nie kosztuje a bedziem mieć wyjscie awaryjne względem Aquariusa jakby coś poszło nie tak.



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Kuba » 2012-02-24, 01:17

Jeśli chodzi o Marine Hotel to ostatnio zdobył jakieś presitżowe wyróżnienie i ogólnie jest w topie polskich hoteli. Dużo pozytywów o nim słyszałem. Pavulon - dobry plan B.



Awatar użytkownika
Ronin
Forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-04-04, 00:25
Model: s 197
Silnik: V6 4.0
Kolor: black

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Ronin » 2012-03-28, 10:28

Witajcie.
Poniżej propozycja z hotelu. Czekają teraz na konkretną propozycję z naszej strony co im możemy zaoferować. Wstępnie bardzo ich interesowały chekpointy we Wrocławiu i Poznaniu ale Dezo już mnie uświadomił że tego nie będzie. Trzeba więc zaproponować im coś konkretnego co ich zainteresuje...


HOTEL AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu
Wstępna kalkulacja dla firmy: MUSTANG
Termin imprezy: 19-20.08.2012
Osoba kontaktowa: Bartek Wondolowski
Telefon: 669 627 007 e-mail
Osoba kontaktowa: Krzysztof Staniszewski e-mail tel.667001011
N O C L E G I
CENA ZAWIERA: śniadanie, nieograniczone korzystanie z basenów, jacuzzi i zespołu saun
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 11.00
Pokoje Ilość nocy Ilość pokoi Cena brutto przed rabatem Cena brutto po rabacie Razem cena brutto po rabacie
Pokój SINGLE 1 0 530,00 zł 425,00 zł 0,00 zł
Pokój DOUBLE 1 57 590,00 zł 470,00 zł 26 790,00 zł
Razem 26 790,00 zł
Wstępna cena brutto 26 790,00 zł
Zaliczka brutto 13 395,00 zł
Cena wynikająca z kalkulacji nie zawiera należnej opłaty uzdrowiskowej, która nie podlega opodatkowaniu stawką VAT i zostanie na fakturze rozliczona wg dziennej stawki opłaty uzdrowiskowej zgodnie z uchwałą Rady Miasta Kołobrzeg. Od dnia 01.01.2010r. stawka opłaty uzdrowiskowej od osób fizycznych przebywających dłużej niż jedną dobę w Kołobrzegu w celach wypoczynkowych, zdrowotnych, szkoleniowych lub turystycznych, za każdy dzień pobytu wynosi 3,00 zł, a za pobyt dzieci do lat 7 – 1,50 zł.



Chłopaki jest za to jeden zasadniczy problem. Nie mogę dalej zajmować się organizacją tematu na miejscu. Niestety robota przeżuca mnie w inny rejon kraju i nie będzie mnie na miejscu. Nie ma opcji nawet abym tu mógł raz na kiedyś dojechać :(


mustang... just a dream ...

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: stang232 » 2012-03-28, 12:20

Ronin pisze: Chłopaki jest za to jeden zasadniczy problem. Nie mogę dalej zajmować się organizacją tematu na miejscu. Niestety robota przeżuca mnie w inny rejon kraju i nie będzie mnie na miejscu. Nie ma opcji nawet abym tu mógł raz na kiedyś dojechać :(
No to mamy poważny problem, bo wg mnie bez miejscowej osoby, lub dobrze znającej miasto i dyspozycyjnej możemy mieć małą katastrofę na finiszu.


Obrazek

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-03-28, 13:34

Np to jak z cen nie zejda - to szukamy inny hotel - ja uwazam ze za drogo !!



Awatar użytkownika
Ronin
Forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-04-04, 00:25
Model: s 197
Silnik: V6 4.0
Kolor: black

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Ronin » 2012-03-28, 14:44

Co do ceny można jeszcze z nimi rozmawiać ale oni oczekują konkretnej propozycji z naszej strony.
Osoba kontaktowa w hotelu to Krzysztof Staniszewski - 667001011 k.staniszewski@aquariusspa.pl

Generalnie ceny w tym roku w sezonie są lekko z kosmosu za sprawą mistrzostw. W kołobrzegu śpi jedna z drużyn z całą świtą. Miasto nie było wogóle zainteresowane wejściem w nasz temat bo całe środki przeznaczyli na promowanie tego że będzie tam drużyna z mistrzostw... :( :zakrecony: :dobani:


mustang... just a dream ...

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-03-28, 16:14

Jaka decyzja pozostalych Klubowiczów .. ??



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-03-28, 16:44

Ronin pisze:Co do ceny można jeszcze z nimi rozmawiać ale oni oczekują konkretnej propozycji z naszej strony.
Osoba kontaktowa w hotelu to Krzysztof Staniszewski - 667001011 k.staniszewski@aquariusspa.pl

Generalnie ceny w tym roku w sezonie są lekko z kosmosu za sprawą mistrzostw. W kołobrzegu śpi jedna z drużyn z całą świtą. Miasto nie było wogóle zainteresowane wejściem w nasz temat bo całe środki przeznaczyli na promowanie tego że będzie tam drużyna z mistrzostw... :( :zakrecony: :dobani:
ta drużyna to Dania i będą spać w Marine Hotel. Od nich też będę miał ofertę, porównamy i zobaczymy. Obadamy też czy mają dodatkowe wymagania czy się obejdzie.



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-03-30, 21:46

Koledzy czasu jest malo - co tu ukrywac Kolobrzeg wogle nie jest zainteresowany nami w tym roku - proponuje zmienic lokalizacje z przyczyn organizacyjnych .
Chyba ze sie myle, ? Ale czasu malo, i jak Aquarius odpada to musimy sie ratowac inna lokalizacja , co nam nie ujmuje !



Awatar użytkownika
Ronin
Forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-04-04, 00:25
Model: s 197
Silnik: V6 4.0
Kolor: black

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Ronin » 2012-03-30, 21:53

Aquarius jest zainteresowany ale chcą konkretnej informacji co możemy im dac. Białek miał przygotować inf o mediaplani :super: e imprezy i cicho...


mustang... just a dream ...

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-03-30, 21:55

Ronin pisze:Aquarius jest zainteresowany ale chcą konkretnej informacji co możemy im dac. Białek miał przygotować inf o mediaplani :super: e imprezy i cicho...
Proponujac nam takie ceny ?? Mieli przyklad zeszlego lata ??
Sorki ale jak rozmawialem z paroma klubowiczami to oferta Aquariusa jest narazie do bani .. ( ja takze podzielam )
A teraz jak juz i tak nikogo tam niema aby to ogarnac - moze powiedzmy sobie szczerze ze na odległość ciężko cos zalatwic - a Kolobrzeg narazie leży po calosci ..

Czekamy dalej ? Zobaczymy czy ktos sie zglosi do organizacji ??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”