Lista osób na MR2012 - wpłaty

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Kuba » 2012-02-01, 21:37

Pavulon_ pisze:ok, jeszcze przydałaby się data wpływu środków...
za chwilę będziemy musieli zatrudnić analityka do robienia tabelek.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-02, 00:07

Kuba, po co ten sarkazm.. chcesz ogarniać listę uczestników ? no problem moge to scedowac.

W zeszłym roku było ograniczenie - liczba załóg, nikt tego nie kwestionował. Teraz ograniczenie to nieprzekraczalny termin i nagle już można to zlać ? Zasady były jasne dla wszystkich, jak ktoś mi powie że nie mógł wejsc przez 4 miesiące na forum lub stronę MR to sorry ale to jest lekko śmieszne. Zwłaszcza że termin przesuneliśmy o cały miesiąc! Nie trawie tego że ludzie nie szanują wzajemnej pracy, czyjegoś wysiłku i czasu "bo to mój kumpel to mi załatwi".

Jak chcecie to załatwić po swojemu, fine, ale ja zarządzanie listą uczestników ceduje na kogoś innego, wiąże się to jeszcze z tym że należy skontaktować się z następującymi osobami:
michaeltwardowski
maciej rogowiecki
scania
alski
i pewnie jeszcze do kogoś kogo nie pamiętam - z informacją że mogą sie zglaszac i wplacać kiedy chcą.
dziękuję



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Dezo » 2012-02-02, 07:58

Spokojnie, temat uczstnictwa jest jasny. Tak, jak mówi Pavulon - porządek musi być. Kuba, Mustang Race to nie jest luźna Klubowa impreza - postaraj sie to zrozumieć. Balansujemy na granicy organizacyjnych i finansowych mozliwości - już o tym pisałem.
Świetnie, że podjąłeś się ogarniać organizacyjnie Piłę i może na tym skup sie najbardziej. Działamy według zakresu kompetencji.
Do tematu Uniejowa możesz podejść bardziej Klubowo, tam mamy pełną swobodę działania.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: celibad » 2012-02-02, 08:34

Dezo pisze:Balansujemy na granicy organizacyjnych i finansowych mozliwości -
Dezo , jeśli wiesz cos więcej na temat kasy na MR to prosze to napisać na forum , bo jezeli jest chociaż cień wątpliwości ze kasy z BP dostaniemy mniej niz początkowo załozyliśmy tj 1000 zł na auto , to biorąc pod uwage range MR trzeba odwołac MS a kase którą wydamy przesunąć na MR , teraz nastepna sprawa .... jaka jest granica organizacyjna MR ? masz problem Dezo zeby połozyć spać więcej niz 60 załóg ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Dezo » 2012-02-02, 08:47

Jest "cień wątpliwości". Czekamy na efekt końcowy rozważań BP. I nie 1000 tylko 900 na załogę (taka była od początku propozycja BP na ten rok).
W związku ze zmianą personalną na stanowisku szefa marketingu oraz w związku z ogólnym kryzysowym "rozwolnieniem", BP wymaga od nas więcej konkretów. Stąd moje prośby o wskazanie patrona medialnego... niestety dotychczas go nie mamy. W związku z tym istnieje zagrożenie, że kwota jaką otrzymamy od BP, to będzie "jedynie" 30tys. zł, tak jak w ubiegłym roku.
Dlatego uważam, że balansujemy organizacyjnie i finansowo bo jedno wiąże się z drugim i proszę o wstrzemięźliwość przy zapisach. Rozszerzyć listę zawsze można. Chociaż co do ilości załóg, to w ubiegłym roku było ich 30, a wiem ile problemów organizacyjnych nastręczało ogarnięcie takiej liczby aut i ludzi. Dlatego podchodzę do tematu racjonalnie, bazując na doświadczeniu. Uważam, że obecne ok. 60 załóg to maksymalna liczba. Można przyjąć i 100 załóg, ale cały MR rozleci się pierwszego dnia - kim to ogarniesz, jak dotrzesz z informacją do każdego uczestnika, gdzie zapewnisz parkingi dla aut, miejsce w trakcie imprez i przede wszystkim - jak zepniesz czasowo przemieszczanie takiej masy aby wszystkie wydarzenia odbywały się w zakreślonych godzinach,itd. Patrzmy realnie.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-02, 10:03

celibad pisze:to biorąc pod uwage range MR trzeba odwołac MS a kase którą wydamy przesunąć na MR
nie ma możliwości żeby to zrobić, nasz partner który chce zrobić z nami MS nie wejdzie w tym zakresie (a już napewno nie finansowym) w MR



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-06, 23:14

Celi, sprawdź proszę czy wpłynęła kasa od kolegów z Czech, mieli wysłać jednym przelewem w piątek, wiec dziś, max jutro powinno być.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: celibad » 2012-02-07, 08:11

Tak , wpłyneła ... 2400 zł
Na koncie mamy 28367.88 zł


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”