Lista osób na MR2012 - wpłaty

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Kuba » 2012-01-31, 22:47

No nie mogę, to jakaś inkwizycja czy co?!

Dlaczego Pavulon odmówiłeś udziału swoim kumplom? Zapisy są do 24:00. Nigdzie nie było mowy o limicie miejsc. To że wpłaty wpłyną jutro lub pojutrze, to co to za problem? Jak się Caroll Shelby jutro zgłosi to co? Odmówimy mu?
Klub ma być dla ludzi a nie ludzie dla klubu. Nie ma co się ślepo trzymać regulaminów, letkie nagięcie nikomu nie zaszkodzi.

Przez Ciebie Pavulon mam teraz dolinę.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Pavulon_ » 2012-01-31, 22:54

Kuba pisze:
Przez Ciebie Pavulon mam teraz dolinę.
no to mi przykro jest bardzo



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Bielek » 2012-01-31, 23:13

rozumiem obawy Pavulona, są słuszne. Z BP może być różnie. jednak tez uważam, ze trzeba mieć luźną gumkę na takie akcje. Trzeba tylko zastanowic sie gdzie jeszcze mozna uderzyc po kase by wyprzedzic ewentualny ruch bP w złą stronę mocy.

to że jest nas dużo jest tez bardzo dużym plusem. Z tego nie korzystaliśmy do tej pory

czy byliśmy w red bullu?

w tym roku intensywnie bedzie działac producent Frugo...
http://forsal.pl/artykuly/564940,produc ... drink.html
Ostatnio zmieniony 2012-01-31, 23:18 przez Bielek, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Pavulon_ » 2012-01-31, 23:57

AluStar pisze:Zachwianie jej statusu moze miec zly wplyw na pozosytale imprezy i odwrotnie.
jest dokładnie jak piszesz ! jak się za dwa miesiące okaże (oby nie) ze będziemy oddawać wpisowe będzie mega gnój



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Bielek » 2012-02-01, 00:12

i trzeba zmobilizować się do szukania kolejnych sponsorow. Robimy mega miedzynarodową imprezę, o której piszą na całym świecie.

wpisujcie propozycje firm do których mozna jeszcz uderzyć

redbull
producent Frugo
coca cola
pepsi
jakieś oleje?
producent opon lub novax z poznania


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Dezo » 2012-02-01, 07:58

Hej,
Odnośnie naboru uczestników - trzymajmy się regulaminu i wyznaczonych terminów. Żadnego kumoterstwa i kumplostwa bo to jedynie doprowadza do konfliktów (małą próbkę właśnie widzę w powyższych postach...). Mustang Race to impreza otwarta, a nie wyłącznie Klubowa.
Odnośnie ilości, to określiliśmy już na początku organizacji, że przyjmujemy konwencję otwartej imprezy (bez ograniczenia liczby uczestników), ale będziemy zamykać listę gdy uznamy, że nie udźwigniemy organizacyjnie i finansowo ilości zgłoszonych uczestników. Moim zdaniem obecna liczba jest granicą naszych możliwości. Jeżeli Celibad lub Kuba mają luźne 20-30 tys. zł, to w porządku - podliczamy budżet i rozszerzamy nabór (o ile organizacyjnie damy radę to ogarnąć - ja w Rawiczu już nie.)
Dlatego proszę kubeł zimnej wody na głowę i mierzmy siły na zamiary. Ten, kto dokonał PRAWIDŁOWEGO (zdjęcia, opisy itd. plus wpłata dokonana do 31.01.2012r.) zgłoszenia - jest uczestnikiem. Ten, kto uchybił terminowi i wysłał kasę np. dzisiaj lub nie przesłał zdjęć, opisów itd. - skreślenie z powodu nie wypełnienia warunków uczestnictwa - z podziękowaniem za zainteresowanie. Jeżęli uczestnik jest niezdycyplinowany już na etapie zgłoszenia, to może lepiej dać sobie z nim spokój. Oszczędzi to kłopotów w trakcie MR. Tyle w temacie, tutaj nie ma nad czym dyskutować.
Jeżeli przed samym MR jeszcze ktoś się wykruszy - ogłosimy dodatkowy nabór dla określonej liczby załóg.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2012-02-01, 08:29 przez Dezo, łącznie zmieniany 1 raz.


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: celibad » 2012-02-01, 08:20

Dezo , dwie osoby w tą czy w tą imprezy nie zmienią , nie każdy jak Ty albo ja siedzi nad forum .... Ono i Talent jadą w MR


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Dezo » 2012-02-01, 08:34

Ja też nie "siedzę" na forum ale zaglądam tak często jak mogę, bo wiem co to jest odpowiedzialność. Jeżeli ktoś nie zagląda (nie musi bo na stronie MR są wszystkie informacje) to jego problem i "na siłę" nikogo bym nie ciągnął. Nie znam sytuacji Ono i Talenta - jeżeli przesłali zgłoszenie i do wczoraj wpłacili pieniądze - to rzeczywiście jadą, jeżeli nie to nie. Proste. jestem w stanie bronić tego za cenę mojego wycofania się z organizacji MR. Robiłem MR w roku ubiegłym i nie chcę przechodzić dwa razy przez te same błędy.
Nie chodzi o 2 osoby, tylko o penwne zasady - przymykając oko dla dwóch jakichś osób - krzywdzisz inne dwie.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Kuba » 2012-02-01, 09:20

Dezo - dodatkowe 20-30 tysięcy pln? Kurcze, kto jak kto, ale to to właśnie Ty jesteś moim guru w zdobywania kasy. Jak patrzę na sposób w jaki udało się Wam (Dezo i Pavulon) zorganizować kasę na Motorshow w tak krótkim czasie to jestem spokojny o przyszłość MR. Duży szacun, chyle czoła, rzadko widzi się takie zaangażowanie. Wysoko stawiasz poprzeczkę (za co drugi szacun) i jestem pewien, że tak zaczarujesz Forda i BP że sami poczują orgazm na myśl o wyłożeniu kasy dla nas. Piszę to na poważnie, bez podtekstów.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Dezo » 2012-02-01, 09:44

Dobra, dobra Kuba, nie zmienia to jednak faktu, że musimy trzymać się dyscypliny organizacyjnej.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: celibad » 2012-02-01, 12:41

Wczoraj rozmawiałem z Pavulonem odnośnie Mirmala , chciałbym wiedziec konkretnie jak widzicie sprawę jego udziału w MR ? Jak rozwiązujemy sprawę talonów na paliwo na dwa samochody ? a druga sprawa czy Mirmal jako człowiek obsługujący technicznie MR ma płacić za udział w MR ? Mirmal ma obsługiwać jednym autem banery i dmuchane balony na kazdym STARCIE I MECIE , poza tym drugie jego auto z laweta jedzie na końcu i zbiera ewentualne uszkodzone samochody .....


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Dezo » 2012-02-01, 13:34

W ubiegłym roku w MR Mirek jechał jako ekipa techniczna w zamian za reklamę w charakterze partnera. Ponieważ zrobił sporo kursów w związku z awariami na trasie, został w ramach miłego gestu obdarowany talonami na paliwo, które zostały jako "rezerwowa" pula (nie pamiętam niestety jaka to była kwota). CFO nie miało jednak statusu uczestnika lecz ekipy technicznej.
Mirek nie oczekiwał zapłaty, a jedynie promocji swojej firmy i deklarował, że przede wszystkim jedzie z sympatii dla Klubu i Mustangów. Szacunek.
Rozmawiałem z nim w Bank Clubie i deklarował swój udział na podobnych zasadach.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2012-02-01, 13:50 przez Dezo, łącznie zmieniany 1 raz.


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-01, 13:44

Celibad, sprawdz prosze jakie kwoty na MR wczoraj wpłyneły. Wieczorem wplynelo kompletne zgloszenie Wojciecha Jórgi (nie ma go chyba na forum), w załączeniu była tez kopia przelewu z PKO BP do PKO BP (całkiem możliwe że zostało to zaksięgowane z datą 31.01).

Odnośnie Mirmala to tak jak wczoraj gadaliśmy, jest jako obsługa techniczna (widnieje na stronie MR odpowiednim dziale), nie jako uczestnik rajdu. Wysyłał zgłoszenie czerwonego cabrio 68 Zbyszka ale kasa chyba za tym nie poszła.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: celibad » 2012-02-01, 15:22

Wpisałem reszte co wpłacili


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Lista osób na MR2012 - wpłaty

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-01, 19:16

ok, jeszcze przydałaby się data wpływu środków...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”