SYNC update

Moje boje, czyli poprawiamy fabrykę... - Gotowe Poradniki . Zanim zaczniesz nowy temat - PRZECZYTAJ TO

Moderatorzy: pluzz, alski

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: SYNC update

Post autor: siara » 2016-02-16, 21:57

Adrian pisze:Mi wywala jakiś błąd i nie mogę ściągnąć update'u który mi się wyświetlił :/ Wyskakuje komunikat, że "Serwis czasowo niedostępny" i tyle :kwasny:

Może ktoś mi podeśle plik? ;)
Na jakiej przegladarce sciagasz? moze inna cos da



Awatar użytkownika
Winston_Wolf
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2011-09-12, 03:29
Model: S550 GT PP
Silnik: V8 5.0
Kolor: Triple Yellow
Lokalizacja:: Wrocław

Re: SYNC update

Post autor: Winston_Wolf » 2016-02-27, 15:08

siara pisze:
Adrian pisze:Mi wywala jakiś błąd i nie mogę ściągnąć update'u który mi się wyświetlił :/ Wyskakuje komunikat, że "Serwis czasowo niedostępny" i tyle :kwasny:

Może ktoś mi podeśle plik? ;)
Na jakiej przegladarce sciagasz? moze inna cos da
U mnie to samo - ani przez Opere, ani przez Chrome nie mogą pobrać update'a. :/


We have reason to believe that it's supercharged, so maintain double alert.

Awatar użytkownika
Ślimak
Stowarzyszenie MKP
Posty: 564
Rejestracja: 2015-03-19, 14:18
Model: Charger 6.4 V8
Silnik: inny V8
Kolor: Silver
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: SYNC update

Post autor: Ślimak » 2016-03-15, 00:54

Znalazłem gdzieś na dysku - jest to SYNC wersja 4.4 - chyba ostatnia dostępna.
Do pobrania TUTAJ.



Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Posty: 837
Rejestracja: 2009-04-13, 20:26
Model: Brutal
Silnik: inny V8
Kolor: Orange
Lokalizacja:: Kraków
Kontakt:

Re: SYNC update

Post autor: Adrian » 2016-03-15, 02:20

Ślimak pisze:Znalazłem gdzieś na dysku - jest to SYNC wersja 4.4 - chyba ostatnia dostępna.
Do pobrania TUTAJ.
Dzięki, mam to. Jak to teraz zainstalować? To jest spakowany folder. Po rozpakowaniu widzę w nim chyba update'y z różnych lat.



Awatar użytkownika
Ślimak
Stowarzyszenie MKP
Posty: 564
Rejestracja: 2015-03-19, 14:18
Model: Charger 6.4 V8
Silnik: inny V8
Kolor: Silver
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: SYNC update

Post autor: Ślimak » 2016-03-15, 09:03

cviat pisze:Procedura: pobieramy ZIPa, wypakowujemy go na pustego pena > 2GB w FAT32, niesiemy do samochodu. Odpalamy i idziemy do sync -> system settings -> install app (w przybliżeniu) potwierdzamy OK. Czekamy i czekamy denerwując się, że coś jest nie ok, bo najpierw powie update complete i wait until reboot, a potem się jeszcze uruchamia długo - powyżej pięciu minut i dopiero kiedy znów powie, że update complete to jest koniec. możemy wrócić z penem do lapka i oddać na stronę forda raport z aktualizacji.
Dla mnie aktualizacja wniosła wyświetlanie nazw utworów na ekranie przy odtwarzaniu przez bluetooth i to było mi potrzebne. Trochę lepiej czyta smsy jeśli ktoś do Was pisze po angielsku to perfekt, ale nawet polski da się teraz zrozumieć. wydaje mi się, że lepiej pamięta to że słucham cały czas z BT i rzadziej po odpaleniu mam ustawione na AUX-IN.
Przy update pyta czy ma kojarzyć awaryjne wybieranie 911, kliknąłem, że nie i teraz za każdym razem mi to mówi jak odpalam (zmienię, ale nie chciałem). Moim zdaniem nie ma się czego za bardzo bać.
W pliku jest chyba jedna wersja (?).
Ja pamiętam że jak robiłem update to nie byłem pewien czy się w ogóle wykonal, więc cierpliwości Młody Padawanie...



Awatar użytkownika
rzabsky
Forumowicz
Posty: 566
Rejestracja: 2011-12-13, 23:47
Silnik: V6 4.0
Kolor: Mineral Grey

Re: SYNC update

Post autor: rzabsky » 2016-03-15, 15:44

To się automatycznie uruchamia po włożeniu do USB w aucie. I trwa tak długo że kilka razy pomyslisz że się zawiesił. Ale cierpliwości anakinie ...



Awatar użytkownika
andi74
Forumowicz
Posty: 1165
Rejestracja: 2014-05-30, 17:37
Model: GT S550 GT350 Mod
Silnik: V8 5.0
Kolor: Szary Metalik
Lokalizacja:: EU/PL

Re: SYNC update

Post autor: andi74 » 2016-03-22, 21:26

nie wgrywajcie 4.4 !!!!

nie mozna pobrac bo wycofali ten update po licznych problemach czekamy na 4.6


http://www.allfordmustangs.com/forums/2 ... ate-2.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: SYNC update

Post autor: siara » 2016-03-22, 21:54

U mnie nie wgrala sie blad wyskoczyl :)



Awatar użytkownika
cviat
Stowarzyszenie MKP
Posty: 145
Rejestracja: 2013-05-27, 10:37
Model: 2017 GT Convertible
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: GDYNIA

Re: SYNC update

Post autor: cviat » 2016-10-28, 15:15

Coś mi się podwiesiło odtwarzanie muzyki przez BT (telefon działał). W pierwszym kroku postanowiłem sparować ponownie i okazało się to niemożliwe.
Pobrałem wczoraj wersję 4.6:
DE8T-14D544-AG
The latest release of SYNC® (V4.6)
Streamlined help commands save time. SYNC® offers the corresponding help prompts only to the area that you¿re using.
Enhanced phonebook search allows you to browse and scroll through your contacts, alphabetically.
SYNC® AppLink™ now available in Canada and Mexico. Now, AppLink™ can be controlled in English, French (Canadian) and Spanish (Mexican).63
SYNC® reboot allows you to quickly restart the SYNC® system to facilitate communication between your Bluetooth® - enabled device and SYNC®, without repairing your device or performing a master reset.

System nie rozpoznawał USB, i generalnie odmawiał współpracy więc zrobiłem oba resety (factory i master) co pozwoliło zainstalować wersję 4.6. (pewnie już po tym problem BT był rozwiązany ale nie testowałem)
Wszystko działa poprawnie a zmiany są nieistotne - szczególnie śmieszy mnie dodanie funkcji SYNC reboot - nie wiemy jak poradzić sobie z kłopotami z BT więc daliśmy Ci użytkowniku prosty reset :)


Szary - Obrazek
Niebieski - Obrazek
Potwór - Obrazek

seal
Młodszy Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 2016-09-16, 19:32

Re: SYNC update

Post autor: seal » 2016-12-27, 00:09

Koledzy krótkie pytanie odnośnie SYNC-a.
Czy możliwe jest takie ustawienie żeby po wybraniu przycisku AUX domyślnie załączał się BT (bo generalnie słucham muzyki z telefonu ) a nie tak jak teraz za każdym razem musze wejść w menu i wybierać urządzenie (BT)
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to zrobić - Gotowe poradniki”